28.06.16, 22:26
Trzy tygodnie temu miałam zapalenie spojówek. Dostałam kropelki z antybiotykiem i sterydem. Szybko przeszło. Niestety, szybko też zauważyłam, ze pogorszył mi się wzrok (musiałam założyć okulary, które nosiłam kiedyś tam, ale ostatnie dwa lata już nie musiałam; minus 0,5 i minus 0,75). Jestem po wizycie u okulisty i po badaniach (w tym OCT, bo lekarzowi przy okazji coś się nie podobało; wynik niby ok ale do kontroli za rok). Mam nowe szkła (minus 1). Czy zapalenie mogło powodować pogorszenie wzroku? Czy po prostu zbieg okoliczności (rzeczywiście nie dbam, często korzystam ze smartfona). Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do szkieł w środku lata (latem zawsze poprawiał mi się wzrok).
Obserwuj wątek
    • jola-kotka Re: Oczy 29.06.16, 00:40
      Za mieisac bedzie jak bylo,pogorszenie wzroku to wina sterydu,mialam identyczna sytuacje. Mija u mnie trwalo to jakies cztery ,piec tygodni.
      • alfa36 Re: Oczy 29.06.16, 11:48
        Dzięki. Krople dostałam od lekarza. Mam nadzieję, że problem minie, tak, jak u Ciebie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka