13.09.18, 20:29
Chwalę się:

http://i64.tinypic.com/xojwb5.jpg



Lola wygląda jak czarno - brązowa parówa albo mała tłusta świnka, energii ma więcej niż cała moja rodzina, a jak się cieszy na widok człowieka! Omal sobie dupki nie urwie, tak macha ogonem big_grin Jutro czeka nas pierwsza wizyta u weta. Jedziemy z obstawą big_grin
Obserwuj wątek
    • aankaa Re: Lola 13.09.18, 20:35
      fajna dziewucha !
    • liliawodna222 Re: Lola 13.09.18, 20:42
      Jezu, przesłodka!!! Zacałowałabym na śmierć wink
    • madame_edith Re: Lola 13.09.18, 20:48
      Przepiekna! Tez mam Lole, ale moja jest kotem ☺️
    • chocolatemonster Re: Lola 13.09.18, 20:48
      Slodziak!😍 Niech sie zdrowo chowa!
    • hosta_73 Re: Lola 13.09.18, 20:54
      Cudna 😍. Czyli jesteś zakochana 😁
    • aj.riszka Re: Lola 13.09.18, 20:56
      Sliczna jest smile
    • rosapulchra-0 Re: Lola 13.09.18, 20:56
      Dodam jeszcze, że szelki, które jej kupiłam w niedzielę już są za małe. No nie wymierzyłam z rozmiarem, ale to wina emocji, wielkiego sklepu i psa w samochodzie, więc kupowałam na oko wink
      Zabawki w większości zrujnowane, strasznie gryzie. Je jak tak, że podnosi tylne łapy. Przecudnie to wygląda. No i nie wszystko lubi. Ale już za 20 tym razem potrafi usiąść na polecenie big_grin
      • verdana Re: Lola 13.09.18, 20:59
        Śliczna!
      • berdebul Re: Lola 13.09.18, 21:21
        Zwróć uwagę na zabawki, żeby przyjaźnie przechodziły przez psa. wink
        Nieustannie polecam KONGi, drogie, ale u nas służą już naście lat, więc dobra inwestycja.

        Bierzesz ciastko i unosisz nad głowę, dupka w koncu klapnie, wtedy dajesz ciastko/kawałek karmy (na przemian z ciastkami, żeby nie czuła się robiona w bambuko). Jak masz 100/100 siadów przy ciastku nad głową,to wprowadzasz komendę, tak żeby od razu kojarzyła że to coś bezwzględnego, a nie czasami siądę, czasami nie.
        • rosapulchra-0 Re: Lola 13.09.18, 21:48
          Dzięki za radę! Przyda się na pewno.
    • jematkajakichmalo Re: Lola 13.09.18, 21:07
      Mega slodka!
    • alpepe Re: Lola 13.09.18, 21:15
      Jak się niezbyt lubimy, tak dzidzia jest słodka, normalnie by się z moją Lalą świetnie komponowała na kanapie obok mnie.
    • czekoladazkremem Re: Lola 13.09.18, 21:20
      Razem z synem zgodnie się wydarliśmy: "oooooo, jaka słooooooodka!" Uwielbiamy pieseły.
    • tojamarusia Re: Lola 13.09.18, 21:20
      O matko jakie cudo 😍😍
    • lady-z-gaga Re: Lola 13.09.18, 21:24
      Piękna, ale na tym zdjęciu nie widać jakiej jest wielkości. Zrób inne smile
    • lilia.z.doliny Re: Lola 13.09.18, 21:25
      cudenko smile. zabaweczki smile szeleczki smile oooooo smile
    • kosmos_pierzasty Re: Lola 13.09.18, 21:30
      Piękna! smile
    • silencia.furiosa Re: Lola 13.09.18, 21:33
      A nierasowce siedzą w klatkach w schroniskach... Ale zabawka musi być przecież markowa.
      • alpepe Re: Lola 13.09.18, 21:48
        bez przesady, ta biała broda na rodowód nie wskazuje.
        • silencia.furiosa Re: Lola 13.09.18, 21:57
          Na schronisko tez nie.
      • rosapulchra-0 Re: Lola 13.09.18, 21:52
        O święta furioza! Żywcem do nieba pójdziesz za te nierasowce!
        • karme-lowa Re: Lola 13.09.18, 22:20
          Ale słodziak😍.
      • boo-boo Re: Lola 14.09.18, 13:32
        No tak...bo każdy może ze schroniska wziąć.... I takie jeszcze spostrzeżenie- to nie jej wina, że nierasowce siedzą w schroniskach.
    • bei Re: Lola 13.09.18, 22:42
      Nic, tylko przytulać. Cudna jest 😍
    • milamala Re: Lola 13.09.18, 22:46
      Slicznusia ta twoja swinka, ale bysmy z moja corcia mialy radosc jakbysmy mogly poprzytulac sie do takiej swinki.
    • dziennik-niecodziennik Re: Lola 14.09.18, 06:43
      Lojezusie jakie to przeslodkie!!!
      Super piesio, niech sie wam dobrze chowa smile
    • luvyana Re: Lola 14.09.18, 08:09
      jest przesłodka!!!!
    • maaria33 Re: Lola 14.09.18, 08:18
      To wielka odpowiedzialność wzięcie psa takiej rasy.
      • lilia.z.doliny Re: Lola 14.09.18, 13:26
        Przez tyle lat w uk spotkalam tylko jednego staffa, ktory mial na mordzie wypisane pragnienie mordu. Cala reszta, a jest tego mrowie a mrowie, zachowuje sie jak banda szurnietych pluszaków.
        • lady-z-gaga Re: Lola 14.09.18, 13:32
          one (dorosłe) mają zazwyczaj na mordzie pragnienie mordu, taka ich uroda smile tylko to nijak ma się do zachowania i charakteru smile
          • lilia.z.doliny Re: Lola 14.09.18, 13:52
            przystepowalam.do kazdego z tezą, ze moze byc roznie. zawsze jest tak samo - atak zbitej fury miesni i rozowy ozór wszedzie.
    • boo-boo Re: Lola 14.09.18, 13:30
      Ale zajebista !
    • rosapulchra-0 Re: Lola 14.09.18, 17:00
      My już po pierwsze wizycie. Chipowanie bardzo się Loli nie spodobało. W ogóle jej się u weta nie spodobało aż do czasu, gdy jedna miła pani dała jej ciasteczka do pogryzienia. Ale to już było po wizycie. W nagrodę za swoją dzielność dostała nową zabawkę i właśnie próbuję męża namówić na zakupy dla młodej wink Nowe szelki wręcz wymagane.
      Dzięki za wszystkie wpisy smile
      Zięć, gdy ją dziś zobaczył, stwierdził, że malutka jest, ale to dwumiesięczniak przecież, psi niemowlak smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka