Dodaj do ulubionych

Zaginiona Jasmina

04.11.20, 13:37

Czy ma ktoś ochotę postawić karty a później pogadać?

Jak dotąd jednym z naszych ostatnich "osiągnięć" była historiaRoberta "Kuśnierza" oraz "skóry" z Mogilanów, sprawdziło się, więc może ktoś będzie miał intuicję?
Karty za chwilę na stół, chorobowe,jak i na rysunku , przeżywamy z kotkiem przy kawie, albo piwie, i nie wiadomo,czyTEN lek na nery kupić teraz,czy później, bo oni paluszek trzymają na ... statystyce. i nomenklaturze, a kasy niet, i z ubezpieczenia także.

Czy te panie niesłusznie zamknięte wwięzieniu niby na kwarantannie a zdrowe, nawet bez lekarzyny (może dlatego?) otrzymająz racji praw moralnych i do zatrudnienia, w dodatku nadinterpretacji prawa i sądownictwa oraz szerzącego się kłamstwa wobec tej niby "zarazy" (nie twierdzę, że broni biologicznej nie ma,tyle że nie zawsze ona ma postać akurat wirusów...) zadośćuczynienie?Nie jestem prawnikiem, ale pytom - bo ja pyton ;D jako nieświadomy konsument i ekonomista- też bez zapasów żarcia, bo nie wolno tera rodzinie ani wysylać kasy, ani łazić po próżnicy.
Lolu , ratuj... ja Trampkom i Dudom oraz kwaczkom śmierć wywróżyłam, bo oni teraz na transatlantyku, gurudeva mo9ralnie skończony, ale stres ogromny.

Rozzie "wtopiła" co prawda w momecie kiedy orzekłyśmy depresję u jednego z grzybiarzy w ostatnich latach. Wróżby się sprawdziły, ale mówiła, że "coś z tymi grzybiarzami jest"...po czym włączyła się ...partia polityczna i Związek Grzybiarzy.Mimo wszystko , nie o to nam chodziło, zwłaszcza jesteśmy przeciwni przy wykorzystywaniu dla politykierstwa naszego forum. Chcieliśmy tylko nieingerencyjne, trochę pomóc.
Ja siedzę na razie, bo symbole choć b. trudne sugerują oprócz przykrocenia "byczka" i "gwizdka na młodszych" nie bardzo drogę ,która mi pasuje.

Wkurzona też jestem, bo mimo że muszę i tak chora, siedzieć, nie bardzo mam regularne wpływy, muszę wrócić do zajęć ,remontu...wszystko to ekstra, ale kosztuje mnie teraz masę wysiłku i zagrożenie zdrowia, taksamo ichniejsze maseczki na uszach, których nie wolno mi nosić, infekcje i wstrząs mózgu sugerują nawet leżenie ,ale szpitali niet,wszyscy po tych zmianach nomenklaturowych tera "chorzy', a łóżek nie ma. chamstwo w starciu z rządem, 'chorzy "się wyleczyli, ale chcą im znowu wp...wojskiem przyłożyć. Modlę się, prawdę mówiąc, żeby w końcu tego diabła z polityki wywaić, Czarnek pierwszy, później lala Nie - dzielska. Do. Not.
No, Du - Da, przesada nie -wielka.
Skończ udawać z trampkiem i amerykańskim SN oraz krwią Floydów na ręku, ludzie mają jeszcze reumatyzm i kamienie, i nie wiadomo czy chcą do szpitali,.a już było nam tak dobrze z tą sraczką...
sad sad
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 05.11.20, 02:09
   Warto szczepić się przeciwko grypie. Nowe badania pokazują, że szczepionka może nam pomóc także wtedy, gdy zachorujemy na COVID-19. Dowodzą, że u zakażonych osób zmniejszyła ryzyko hospitalizacji, w tym konieczności leczenia na oddziale intensywnej terapii.

   Dali doody. Los Terroristas, o co daawno ich już w tym kraju podejrzewaliśmy, zgrali się, na moim "Epidreamic" jużdawno PRZEd były sygnały , że COŚ jest nie tak, grypą jelitową nazwaliśmy tą nową chorobę zakaźną, którą wszyscy sąsiedzi już bez zakłóceń większych przeszli, kotek również, wet został nieocenionym doradcą. Teraz okazuje się, że kompozycję grypy , być może nowej jej mutacji z bólami brzucha została wobliczu zagrożenia "rozwalona", a postraszone następne państwo eksplozją jakiejś tego epidemii - dania została okrutnym spadkobiercą Kaczyńskiego jeśli chodzi o "piątkę dla zwierząt"Nie wydaje mi się też zasadne wytłukiwanie biednych zwierzaków w celu "ochrony, mam wrażenie jednak że walą na ślepca w tłumy ludzi, a upodobania jednego z prezydentów do "zupy z wiewiorek" już"sprzedano dalej". Zodiak, pani, Zodiak...
   Odpowiedź jakby na godzinach ostatnich,dodać jeszcze z ostatnich

   Skończ udawać z trampkiem i amerykańskim SN oraz krwią Floydów na ręku, ludzie mają jeszcze reumatyzm i kamienie, i nie wiadomo czy chcą do szpitali,.a już było nam tak dobrze z tą sraczką..(i mój comment, boprzecież wiadomo że panowie politycy na urlopie z żadną "epidemią,zwłaszczaa"śmiertelnej" jak zwyklegrypy nie walczyli, a wirusik i jego pierwsze objawy , już dawno temu opisaliśmy, to mylenie kichających po szpitalikach nas nie zmyliło.Jak rónież "Loewenkids" z Braunschweigu- i biznesiki "HUNTER' - karetki z USA, maseczki, które masowo wykupował rząd USA, a które namierzyła uciekająca im właśnie organizacja WHO. Dalej była tylko internetowa poniewierka, zmierzająca do wystąpień wielu krajach wielka prowokacja protestów przeciwko jajcom powiżej i wybijanianam w imięstatystyk staruszków. dzięki zazaangażowanie policji,namierzyć się udało jeszcze -oprócz porzuconych respiratorow, - zakup łóżek szpitalnych i prowo wojskiem pilnujących chorych pod "respirką". Czyżby nasz mały rządzikma w tym szoł baj najt jedynie małą rólkę, a Trampek, węsząc w ogóle zbyt wiele wskazuje na demokratów że mieliby być" kimś "tylko w trybikach?

   LOlu, a może wygraliśmy?

   czyżby płynąca rzeką SKRUCHA zbrodniarzy czy świadomość że się ta zabawa w "Scream" skończy za chwilę?
   Karty postawię na to mur beton też, sama jestemdziałaczem ochrony przyrody razem z moimi kumplami,i byliśmy i jesteśmy nie tylko w sekciarstwie ale i w wegetarianizmie "mocniejsi', żywimy się naturalnie, co komu podpadnie ale większość życzy sobie diety. Ja przez 8 lat byłam razem z kotem ovo -wegetarianką,no i pieski też zżerały moje racuszki choć wolały z szynki paróweczki.
   • lola1104 Re: Zaginiona Jasmina 08.11.20, 10:46
    Czy te panie niesłusznie zamknięte wwięzieniu niby na kwarantannie a zdrowe, nawet bez lekarzyny (może dlatego?) otrzymająz racji praw moralnych i do zatrudnienia, w dodatku nadinterpretacji prawa i sądownictwa oraz szerzącego się kłamstwa wobec tej niby "zarazy" (nie twierdzę, że broni biologicznej nie ma,tyle że nie zawsze ona ma postać akurat wirusów...) zadośćuczynienie?    Takie padło pytanie , zapisuje cytat żeby do tego się odnieść
    • lola1104 Re: Zaginiona Jasmina 08.11.20, 10:50
     Rycerz mieczy 9 kiel mag
     Hmmm myślę że słusznie
     Rycerz mieczy jako wnikliwy szpieg i osąd trafny, to bardzo cięta w punkt karta w tarocie
     Następne też potwierdzają rytm 1 karty

     Czy dostaną zadość
     4 mieczy 9 kiel 6 kiel
     Nie, bo słuszne było osądzenie, nie będzie zadość

     • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 09.11.20, 09:52
      To obudziłaśmoje podejrzenia, że to sk kobylewo to kuś...wa mała prowo w rodzaju zuzi z pieskiem i kotiem zgarniętym pod krawat - kę... Jasne, że dzieci protest mógłby być oburzający, ale TEN jest akurat przedziwny, pani asasor nie otrzymała w neverlandzie jeszcze 10 lat wcześniej autoreklamy ani anty - reklamy.Jeszcze coś taiego jak prawne przedstawicielstwo dziecka mianowicie mamy.
      wymyśliłam coś teges jeśli chodzi o FINAŁ sprawy w SK.
      Czy TO co jest produktem nie rozwijającym się prawidłowo już DO 3- 6 miesiąca w brzuszku mamy per -genetyczna przecież ZYGOTAto CZŁOWIEK czy mutant?
      Bo ja nie próbujęsię z genetyką, wiem o tym zbyt wiele,żeby owtarzać jeszcze raz błąd moich prababek, że niby coś w produkcie jeszcze zmultipliowanym przez multi.przypadek czyli tężyczka - TYM razem z rzeczami które są w całym kraju POSZUKIWANE jako ratujące życie oraz sugestią, która mnie przywiodła ponad wszelkie góry do ...muru, po prostu niesamowitą, ale nie rozwiniętą jeszcze i podatnąna "obróbkie mentalnom" w ogóle jest dopuszczalne ? (I w tym świecieprzejdzie?Bo tak mam, niestety nie tylko jako rzemieślnik startowałam z NADIS i czakrą serca i korony oraz rozwijaniem Kundalini.Jako taki muszę przez 9,miesięcy zostawić "siebie"nie tylko bo zakłócają mnie cudze myśli za bardzo, ale bo - 3/4tsalerzykazmaterializuje się, a nóżki i gwardziołko utkwi w ścianie, względnie wejdzie nadmiar twórczej energii w mole, co już raz, niestety ,było.
      Bóg /Bogowie - mają niestety,mało poczucia humoru, jeśli o sprawy gardłowe idzie, a kotek cierpi dzielnie i modli się,obejmując łapkami symbol psa na szyi.
      Czyżbym Catha - Yogi zapomniała? Moje zwierzaki ćwicząpozycje, rozumneażdo granic możliwości, ale ciężko przetłumaczyć głupiemu człowiekowijest, żejest jeno maupąnaczelną, a do 3 miesiąca teżrazrybą, raz ptokiem genetycznie rzecz obierając.
      Żadna tam dusza.
      CO z Cyganką Jasminą, Lolu, bo takie wróżby na hals to ja jeszcze opijam, sprawdziły sięmoje ...żarty mianowicie, gdzie Trampka koń-dycję koniokrada umysłową opisaliśmy z rodziną jako nie teges.NO i opijamy sukces.
      Dzieciak z 1 stron gazet. jaK się nie czujesz na siłach, to może podaj karty.
      A kartydo Lolitki - podam za parę chwil, nie mam niestety kasy noi odradza się system fizyczny, ale- zainteresowałaśmnie, tylko razem z klawiszami i miejscem małym niestety na grę - mam, jak i na rysunkach, wszystko na jednym miejscu,natym kicia z dzbankiem i kawą.
      • lola1104 Re: Zaginiona Jasmina 09.11.20, 13:31
       Co z jasmina
       10 den 6 buław 2 kiel

       Oj karty jak marzenie. Cudnie się ma, co Ty się tak o nią martwisz, Cam
       Nic jej się nie dzieje       Czy trumpek wygra
       Stawiam to pytanie mimo wyniku, jestem ciekawa co tarot
       Głupiec 3 kiel 3 buław

       Karty mówią że musiał oddać władze osobie trzeciej?

       Strasznie mnie martwi ze tarot mi nie pokazał jego klęski jak pytałam przed wyborami
       Było wówczas kolo fortuny 7mieczy gwiazda

       U mnie to są 3 topowe karty. Kiedy mnie one się ukazują, jest petarda

       Nie wiem k urwa czemu mnie tak oszukały karty
       • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 09.11.20, 15:28
        Karty wcale cię nie oszukały, nie chciały drugi raz tego samego chrzanić.

        3 Buław 3 Kielichów to może znaczyć wiele, jeśli by Głupca nie było ale on powoduje jako AW u Suligi że uład się "chwieje", a w końcu odwraca,tym bardzej jak Koło wchodzi,tu jeszcze sekundę tylko nawet Gwiazda zniknie. I 7 Mieczy następuje z cicha, pokładając nadzieje jeszcze w mediach później gwiazdach, ale pan astronom nie da rady,jeśli salamon nie nalał olejkum do głów.
        nic nie będzie, u mnie wróżą jak chcą bo się uwolniły od systemów już dawno, ta ja je grzeczniutko putom, czy chcą wróżyć.
        Jasmina mi wychodzi złociutko jaki u ciebie, to po prostu jakaś życiowa inicjacja, musi i chce ją przeżyć, no ale czasami bywa krucho.Jak swoje życiowe sobie przypominam, to drżę,i włos mi staje dęba. Lolu - chcesz zagadkę?

        Kiedyś myślalam o wielkiej scenie - pojechałam na Zachód choć nie chciałam,w domu mi dawano instrument do ręki i mówiono - graj, kobieto,masz talent.

        Pojechałam- i - myślę o TYCH awanturnych dziejach - spotkałam się - nie po raz pierwszy w wieku 15 lat ( smile jak Baron) - na samym szczycie polityki ze złem. CO to było?

        Jak chcesz,i silniej ci sygnał odpowiada jakiś historyczny to pisz, nie będę hamować, bo to były rocznikowe dzieje,ale nie chcę żeby ktoś ściągal z internetu .
        A klęska już nastąpiła,jak ci ma Tarot pokazywać co innego?Mimo wrzasków (G Kielichów/- u mnie) musi jak na FOX NEWS " robićco innego " teraz - i bardzo go ten układ wqurza,gdzie - jak sugeruje Glupiec - nie ma już na nic wpływu, zwłaszcza na straszaka - wirusa.Ja i sąsiedzi - już chorowałam, jesteśmy odporni na sraczki i tm podobne, a za każdym wyjściem się sterylizujemy z sąsiadami. Ttak to nikt nie nosi na spacerze i w w samochodzie masek,bo po co? Ani nie korzysta z ICH "recept na życie, szuka za to zaginionych respiratorów (to z policji), ekonomicznych dziur, czy metodologii mordercy.
         • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 11.11.20, 10:00
          Podejdź jeszcze raz do tego,please, i zostaw stereotypy.
          As buław nie zawsze sugeruje, że walnęło od strony społecznej żywioł, bo ze złem to ja cię już przestrzegłam, że były i sygnały spoleczne,i stykałam się już... ale TO było szczególne. Jak chcesz,to opisz wizje poprzednie może być ciekawe, boakurat nie wyryło śladów wiele rzeczy, miała przeróżne wnioski,ale jaksię w moimprzypadku skoncentrujesz np. na rodzinie i mojej mamusi, to zla dosięgniesz ... DNA , bo była panikara. Więc, TO nie to. Mama ś. pamięci, niezależna więc strutura mentalna.
          Historia - dzieje powracające u 40 latków - też nie, to NiE PAPIEŻ.
          Aczkolwiek trudne moralnie...
      • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 11.11.20, 10:05
       ...I kizia zdrowa, jedna noc sam na koty z gwiazdami,psem i Bóstwami...
       Dla czlowieka charyzmatycznie, ale jak boli czy boi kot się, to za psa chwyta na sznureczku, a pani dzielnie siedzi z kotem i chudnie...
        • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 12.11.20, 08:05
         Też prawda. Ale mialam "niewiele lat" pod 18 i moje plany dotyczące wyjazdu były ... żadne. Mianowicie, tak jak i mama, która miała dosyć mobbingu ale i nie dowierzała politykom, wcale nie chciałyśmy nagle wyjeżdżać, a nasze plany rodzinne musiały być związane. stąd też -jakoś mi niechcący wyszło-o Kicie123 mowa teraz - "kariera 'byla rzecz jasna najważniejsza, i , oczywiście była to tragedia. Jak również , trafiłaś w chorobę mamy, z potrąceniem o śmierć, ale pośliznęłaś się o latek parę. wszystko jednak rozbiło się na zasadzie przyczynowo- skutkowej.
         TO jednak nie, choć karty ...niezłe, wszystkiejednak mają 13 - śmierć za podszewkę, no i wyleczenie.
         Dlatego włożyłam do jednej szufladki JPII jużod początku, ale rzeczywiście, jak się patrzy na nie to można z powodzeniem wyczytać inną historię. Ale świetnie, "czujesz grunt" ood nogami, choć grząsko, bo nikt by się nie spodziewał, że i kłótnia moja, i mama się śmiertelnie rozchorowała.
         Dostaw parę, nawet z tą Śmiercią. są b. ciekawe, ale jeśli nie odwracasz, to będzie krucho z tą znaienitą trójczyną, najłatwiej bowiem... trafić w Śmierć i uleczenie, miało to jednak miejsce wtedy parę razy i wróżnych odsłonach.Stąd też "teatrzyk'się wziął w ogóle, a karty to była wieża wtedy,rzeczywiście, raz na całe życie miałam szacunek do tych czasów i tych sytuacji, włącznie z historycznymi.
         NO i dlatego dałam jakąś odskocznię, w kierunku na .. materię,bo od Ducha widać że kipi.
         NIE WIADOMO jednac, co się działo ze śmiercią i uleczeniem WTEDY.
         No dobra, wiadomo,że żyję, ale poprzestawiaj je je please niektóre - do góry główką, alibo dostaw następne, bo jedna rzecz była pierwsza, inna druga.Trzecia wcześniej.
         Z góry mówię, że kojarzyć się może ze znaną piosenką i nie jest to ani "Wind of Change", ani,gwoli pomocy - znana z reklamy "Lambada", którą też uwielbiałam.

         A w Wawie -to jeśli nie byłaś to... brrr, jeśli jesteś miłośnikiem cegłówek - żałuj.
         Wojna z kaczyńskim już teraz o byle co, byle było narodowo trwa,odpalili parę petard na Śródmieściu, jak już sprowokowano aferęz użytkowaniem OSPolicji pod... zdaje się Komendom Głównom tym razem.Jeden z gołębi wrócił poturbowany, ma osmalony dziób i chore oko,dałam mu środków leczniczych i inne wzięły go do stada, ale to byla ciężka noc.
         Herr Kaczynski nie wie, że ani "niemiaszki" nie dadzom się już strącić, ani młodzież coś naszczuć na byle co... trampki poszły międzi bajki cartoons...
  • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 12.11.20, 09:47
   Wiesz, Lolunia, nie chciałam przez moment być'najmondrzejsza" w moim własnym CV. w końcu to forum dotyczące Tarota i interpretacji kart, więc... zapytałam jeszcze kart, czy ci nie mogę jeszcze jakoś podpowiedzieć z interpretacją, pokierować rozmową. Po coś je stawiamy. Gdyby zatem 'przepuścić " to pytanie przez moje karty....
   1. Najpierw na twoje i ciebie - 6/- NIE, nie były to sprawy dotyczące trudnej miłości ani rozwodu.
   Aterazjuż "dostawiam ' takjakby , stawiaszdo góry, to z wszystkich w bałaganie, różnie poustawianych wyszło -
   3Buław - TAK, to 'u ciebie' byli to ludzie w dobrej kondycji zdrowotnej i - nawet -zawodowej... aczkolwiek "ciągnie " to ostatnie ciche"nie'...
   2. Druga - objawiła się po pierwszej - wyskoczyła z ręki po prostu - i znów mam taką na ręku,niby to na + a jednak...
   15 Diabeł, symbolizujący w Tarocie zło i błędne koło bez pomocy, perwersyjne w dodatku uderzenie.
   Niezupełnie oddaje to pytanie, bo dla nastolatka zło może mieć postacie różne. Tu jednak jakby 'straszy personalnie", i w połączeniu ze 13 /Śmiercią znaczy demonizm, manipulacja, zakręcenie w kółko - błędne koło - pewnych, nie zawsze nawet 'dogrzanych' spraw. Jest coś perwersyjnego w tych kartach...
   Reszty choćby była nawet - nie pamiętam , urwała się taśma, bo w Wawie wyły syreny, dwie, i to jakoś tak żałośnie, nisko bardzo. Czyby pomór kaczek?

   cam
  • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 13.11.20, 05:09
   NIE. chociaż chciałam, nie było nade mną władzy, ale nawet ja sama nie miałam jeszcze wiele wpływu na tą budzącą się świadomość.
   Dzikość serca i ...nie widzę szansy u siebie, bo prawie zawsze u mnie to rozdawnictwo kasowe, ale u ciebie to może być obok śmierci.
   CHWILA PRAWDY NADEJSZŁA
   ;D LOLA TY MASZ WYBITNE ZDOLNOŚCI, ALE OBOK
   To był złoty pomysł z tym "tworzeniem z CV"... każdy ma to zresztą nieco inaczej uplasowane, nikt się też czasem u osoby dojrzałej już, rozpoznanej nie spodziewa, że tak naprawdę z jakiś powodów np. pod 70 jeden odkrywa coś nowego u siebie, a drugi porządkuje osobowość i "luki".
   Z ESPowcami jest idento, ale często tylko oni wiedzą co ćwiczą. Ja iałam wyzwania typu emppata długo,ale tak naprawdę to nie tylko kłopot "babski" i "rólki pseudospołeczne" do których spycha się tu kobiecość w ogóle, a które mnie wqrzają, zresztą jak i ciebie, i wiele innych kobiet.Moje klientki przecież to nietylko wróżki,więc wiem,po prostu...Mam za to osobowość silnie nadawczą, i kłopot mieliby ze mną w takim "studio", bo nawet ja mam czasami kłopot żeby oddzielić w końcu od moich myśli co robi rząd...big_grin
   Byłam sama czasami nieźle zszokowana,goście tworzący bestialskie teorie wpływu esp nigdy nie wyszliby z kryzysu....ale tak już mam, i moje "ofiary" to nie fifraczki myśli i ich rejestracji, co oni do dzis wykorzystać by chcieli...Bóg czy bóstwa nie pozwolą pewno na rozejście się takich rzeczy, o niektórych pisałam kiedyś na blogu, mój były nie żyje,a "prowadzanie kompa do psychiatry" po grzesia "grze w złudzenia" - nie na wiele by się zdało... ale wszelkie "oblężenie" też nie.Duch jest wolny od materii a... guru wszystkich guru i od nas , i Chrystusa, kiedy chce, zresztą moim zdaniem sugeruje filozofia voodoo. No i np.Huny, którą widzieliście sami,każdy wczśniej czy później wchrzaniłby się "w karmę", której każdy z nas jest świadomy choćby z astrologii...
   W ciąży nie byłam, ale nie powiem, chciałam... rzecz jasna, "była wielka wojna" ...
   NIE.
   CELUJ,KOBITO, CELUJ,jesteś już blisko.
   6 monet to nie wiem dlaczego ci się ukazało, bo rozdawnictwo kasy, które ja za tym widzę nie doszło do skutku.
   Księżyc... jesss. babska energia, ale pod kątem dzikości i poniewierki, może te 6 Den to jakby dzikość serca i jakby 'zbyt wiele"?
   Dobra,poustawiam ci resztę, śmierć 'chwieje jak większość AW np.u Suligi sąsiednimi, 4mieczy, As Buław poszedł"na żywioł", co sugeruje 6 monet
   Death - 13, Księżyc - ja dostawiłam jeszcze Diabła i wyłączyłam pokoleniowe dzieje, dzieje murów i skruchy.
   Nie byłato też Wieża, bo ta by się ukazała raczej w przypadku pokolenia, wiadomo,
   Raczej białe rękawiczki zobaczyłam,to by moze i pasowało do tej 6 Buł i Księżyca.
   • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 13.11.20, 09:10
    A.Śmierć to odwraca,nie tylko chwieje,jest kartą-bramą.
    Tak w ogóle,to z tych LeNormandów, które tak się nam spodobały zaraz od początku,trzy na stosiku - to wynikłb.ciekawy sposób wróżenia, również dla tych,którzy nie wiedzą jak mieszać żeby nie wywalać'na stół" i przestawiać"na główkę. Kolega obracał w ręku, ale wiadomo,mężczyzna ma większe ręce.
    Jato koncentrowałam się, jak już miałam GDZIE no i tak robię do dzisiaj, również dla klienteli tak robięi wtedy zachowuję większość z tych zasad,z których robię wtedy użytek, mieszania relaksu,koncentracjitedy moim zdaniem możedojśćdo skutu,medytacji.
    Ale tak dla siebie- to kładę niezależnie czasami, bo odwrócony i na główce znów wtapia się w talię, i tak do 'skutku'.
    W końcu są tylko dwie strony kijka.,razta, a jak mi się spodoba odwrócę,kartęczy talię.
    Zresztąco tu gadać, są talie z rewersem tylko w jednąstronę.itd.Bida z nędzą.Albo trzeba poprzestawiać, bo rysunki ładne, ale numerki Sprawiedliwości poprzestawiane wg. Eteilli...
    A jak wy stawiacie karty,bo praktyka swoje, malunki swoje, ja np. nie powiem, malować umiem, nie tylko karty,wolę talie historyczne, albo talie które na mnie wywrą jakieś szczególne wrażenie.

    CamaR
    • lola1104 Re: Zaginiona Jasmina 16.11.20, 13:43
     Co się wydarzyło wtedy tobie
     Pokazuje mi się 10 mieczy księżyc
     W domu coś runęło
     Nie był to pożar? Gdy byłaś nastolatka
     Księżyc mi się non stop pojawia gdy na cię kładę karty
      • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 16.11.20, 16:32
       TAAAA, to już bliżej tematu.
       Na szcz,ęście nie jestem też z ZUs powiązana, nienawidzę ich i 75% mojej rodziny,bo kręcą.Sygnalizuje po prostu bałe rękawice i moje potencjalne zaznajomkostwa..Wtedy jednak doszło do opcji cmentarz.
       Dobra,powiem,kiedy tam byłam, na samym początku zabito córę dyplomaty,lat 13, trochę tylko młodsząode mnie. Ja miałam 15 lat i byłam dojrzałą już całkiem,jak mi się wydawało , kobietą.
       Ale była teoria,że ona otworzyła"wujciowi", a póżniej że nie,ze widziała go przez judasza, ale nie dokładnie,bo gościu z b.recydywy został skazany,wyszedł jakoby z więzienia i zadał jej paradoksalne 100 ciosów nożem, co wprowadziło naturalnie całąambasadę w przedziwny nastrój. Małżeństwo więc pozostało bezdzietne, zostali jedynie z psiskiem...
       Dyletanctwo czy...chciejstwo narodowe, nieważne. czego,ś tak perversnie zaobserwowaćjaknp.brakjudaszau mnie w domu to sztuka . A mała była niczymnie wyróżniającym się nastoltkiem z dwoma mysimi jeszcze warkoczykam i dla osłody i okularami.
       Żal mi było tej dziewczynki, ja to byłam przy niej 14-15 letnia pannica i modnisia w minispódniczce i z własnym rowerem, gdzie znajomość języka przekraczała normę...pozwalała na normalne kształcenie, nawet muzyczne...

       cam
        • camaretto Re: Zaginiona Jasmina 17.11.20, 10:58
         Nie bo wszystko co robiłam było moją decyzją, buddyjska nirwana. Wiele- też i ludzi - udało się uratować, wiele sięsięstraciło, ae żałowaćsię nauczyłam NIE z góry i z poczuciem wręcz impratywnego autorytetu własnego...
         Trafiłaśjak zwykle w 10 ale - o co chodzi?
         Jak myślisz - zaatakują Iran gdzie tkwi na trampka nakaz zatrzymania za mord na dyplomacie?
         Cam
         PS> wróżyć będę też ale za chwilę jak z bolesnymi kręgami po wczorajszej eskapadzie na sklepy i zakupie kila kurczaka pieczonego do zupki chińskiego pochodzenie dowlokęię w okolice z czjnikiem,bo tam zdaje się tkwią z Księgą iCing

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka