Dodaj do ulubionych

Właśnie oddałyśmy psa

02.01.20, 20:23
Wczoraj napisałam temat, czytałam uważnie co napisałyście i późno w nocy wstawiłam ogłoszenie na lokalną grupę FB, że nie radzę sobie z psem i że jestem skłonna go oddać, oczywiście dopłacając i dając wyprawkę. I rano odpowiedział mi jakiś starszy pan, że jest chętny. Porozmawialiśmy przez telefon, przyjechał dzisiaj po pracy, obejrzał psa, wyprawkę, umówiliśmy się dodatkowo na 500 zł. Przed chwilą był, podpisaliśmy umowę, w której zrzekam się psa na jego rzecz, wręczyłam mu rzeczy, zapłaciłam i pies poszedł razem z nim. Z córką miałam trudną rozmowę, ale przekonałam ją, że nie mamy obecnie warunków na zwierzę, może kiedyś, gdy będziemy mieć nasz wymarzony domek z ogrodem... Póki co obie wierzymy, że razem z miłym panem będzie mu lepiej. Dziękuję za porady w tamtym wątku, dzięki niemu podjęłam szybką decyzję. Na drugi raz zastanowię się kilka razy, bo uderzyło mnie to po kieszeni. Z drugiej strony czuję niesamowitą ulgę i w zasadzie nie jest mi przykro, a córce mam nadzieję w ciągu tygodnia przejdzie. Pozdrawiam serdecznie.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka