Dodaj do ulubionych

Podcasty na Spotify

21.07.20, 09:17
Słuchacie jakichś ciekawych, możecie coś polecić? Tematyka popularnonaukowa albo kryminalna... Albo jakaś inna ciekawa, która nie przyszła mi do głowy 😉

Z kryminalnych polecam Kryminalną Skandynawię i Archiwum Kryminalne. W pierwszej na początku drażniły mnie błędy językowe prowadzącej kanał dziewczyny, ale potem przymknęłam oko, bo opisuje bardzo ciekawe sprawy i robi kawał solidnego researchu.
Archiwum kryminalne to sprawy z Hiszpanii, też prowadzi dziewczyna i też solidnie. Ma miły tembr głosu i jak na amatorkę dobrze czyta. Niektóre historie wstrząsające i wciągają jak najlepszy kryminał. Dwugodzinny spacer z dziećmi mijał jak chwilka.
Niezłe jest też Kryminatorium, chyba najbardziej profesjonalnie prowadzone. Ale tam są chyba sprawy tylko z Polski, wolę te mniej znane, z innych krajów.
Poza tym zaglądam czasem na Ośrodek Studiów Wschodnich, ale to jak jestem wyspana, bo tu już trzeba się dobrze skupić 😉

Zrezygnowałam z Zapomnianych spraw kryminalnych, czy jakoś tak, bo sposób czytania prowadzącej był wyjątkowo wkurzający, nie dało się słuchać tych przydechów i pauz w dziwnych miejscach w zdaniu. Raz też trafiłam na podcast kryminalny, którego nazwę już wyrzuciłam z pamięci, i który wyłączyłam po kilkukrotnym przewijaniu bezskutecznie oczekując na przejście do tematu. Dwie prowadzące przez chyba 15 czy 20 minut rozprawiały, jak to się żyje podczas pandemii i plotkowały o reality show Love is blind, litości...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka