Dodaj do ulubionych

Powolny koniec TV

09.10.20, 00:12
Czy wyobrażajcie sobie za 5-10 lat życie bez tradycyjnej telewizji? Czy będzie wam czegoś brakować np telewizji sniadaniowej, informacji na żywo, programów talent show itp. Czy wasze dzieci oglądają jeszcze telewizje, czy już tylko internet?
Obserwuj wątek
    • smoczy_plomien Re: Powolny koniec TV 09.10.20, 00:48
      W swoim pierwszym mieszkaniu przez 6 lat nie miałam tv i zupełnie mi tego nie brakowało. W obecnym mam tylko dlatego, że poprzedni właściciel zostawił. Oglądam rzadko i z doskoku, głównie dla odmóżdżenia po ciężkim dniu albo żeby coś do mnie gadało jak mam więcej gotowania. Nie śledzę niczego regularnie, nie pilnuję dnia emisji żadnego serialu/programu. Ale tv tak szybko nie padnie, będzie konać jeszcze dziesięciolecia w konwulsjach. Zbyt wielu interesantów ciągnie z tego zbyt grubą kasę, żeby pozwolić temu zdechnąć.
    • mrs.solis Re: Powolny koniec TV 09.10.20, 01:16
      Juz od dawna nie ogladam tv, nie mam nawet kablowki. Jak chce obejrzec jakis film czy program przyrodniczy badz kryminalny puszczam z netflixa , albo innego servisu. Wiadomosci zawsze byly do dupy. Wole poczytac newsy w gazetach, a za tv sniadaniowa nie tesknie , bo tam i tak same pierdoly byly. Ogladalam ten szajs jak bylam uglebiona z malym dzieckiem w domu, teraz mam ciekawsze rzeczy doroboty niz kwitniecie przed telewizorem. Wole poczytac ematke, tu sie wszystkiego szybciej dowiem i z tv.
    • dolcenera Re: Powolny koniec TV 09.10.20, 06:08
      Wiele lat żyłam bez tv, brakowało mi trochę arte lub TVP kultura z wcześniejszych czasów, korona mnie zmusiła do zakupu smart tv i teraz sobie wisi bezużytecznie i zbiera kurz.
    • pyza-wedrowniczka Re: Powolny koniec TV 09.10.20, 08:27
      Ja nie mam telewizji i telewizora odkąd się wyprowadziłam od rodziców, czyli kilkanaście lat. Nie brakuje mi, korzystam z Netflixa, HBO GO itp. Zresztą u mnie w domu rodzinnym był jeden telewizor w pokoju dziennym, więc i tak nie można było oglądać zawsze tego, co się chciało, więc nie byłam nigdy specjalnie przywiązana.
      Jedyny przypadkiem, kiedy odczuwam brak telewizji są niektóre wydarzenia sportowe. Ale wtedy wpadam do rodziców lub teściów obejrzeć, jest to na tyle rzadko, że nie mam potrzeby płacić.
    • solejrolia Re: Powolny koniec TV 09.10.20, 19:54
      Jakie wyobrażamy? My już tak żyjemy.

Mamy telewizor, ale telewizji nie oglądamy od dawna. Jeśli już cokolwiek, to ogladamy wyłącznie seriale Netflixa , i też raczej jesienią, zimą. Jak telewizor popsuje się, albo wkurzę się, że stoi i kurzy się, to wywalę dziada, i w to miejsce postawię regał z książkami.
    • hexella Re: Powolny koniec TV 09.10.20, 21:05
      Nie mam TV. 90 proc. programów nie nadaje się do oglądania. Moje dzieci zaprzestały oglądania tv, kiedy wyrosły z mini mini i innych programów dzieciowych , kilka dobrych lat temu.
      • niemaznaczenia Re: Powolny koniec TV 10.10.20, 19:39
        Meczu Igi Świątek nie dostosowali do twoich wolnych chwil? Skandal big_grin

fitfood1664 napisał(a):

> Telewizja? jaka telewizja? Kiedy ktoś decyduje kiedy i co mam oglądać? Nie, dzi
        > ęki. Już dziś i od lat.
    • milupaa Re: Powolny koniec TV 09.10.20, 23:55
      Nie zniknie, nie ma takiej opcji. Jeszcze się raczej unowocześni i bardziej odmozdzy.
      Ja oglądam na zasadzie aby coś do mnie gadało. Czasem jakiś film, czy program, dziecku bajkę. Ale pamiętam że kilka lat temu zdecydowanie bardziej było co oglądać. W necie nie spędzam dużo czasu. Z tv póki coś tam jeszcze dla siebie wynajduje nie zamierzam rezygnować.
    • stasi1 Re: Powolny koniec TV 10.10.20, 09:59
      Moje8 letnie dziecko ogląda telewizję, nawet więc niż powinno. Niby od piątku do niedzieli ma 2 godzinny dziennie ale i tak to przekracza. I tylko mi to tak naprawdę przeszkadza.
    • mama-ola Re: Powolny koniec TV 10.10.20, 10:48
      Od wielu lat nie oglądam telewizji, nie mam w domu telewizora. Z tym, że oglądam w necie urywki programów robione przez tv (np. Fakty, the Voice czy Mam talent na YT), więc to trochę tak jakbym jednak tv oglądała. Ale mogę się obejść bez tego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka