Dodaj do ulubionych

Guilty pleasure- seriale

26.11.20, 20:44
Czy macie takie seriale, ktore sa przewidywalne, nie za madre, czasem chce sie az smiac z fabuly, ale jednak j ogladacie? Takie, do ktorych az troche wstyd sie przyznac?

Dla mnie na pewno "Greys anatomy" big_grin Nie wiem, ktory to sezon, Meredith Grey juz kolo 50-tki jest.
Obserwuj wątek
    • kotejka Re: Guilty pleasure- seriale 26.11.20, 20:49
      marze obejrzec greys anatomy, tylko nie wiem gdzie w calosci
      ja uwielbiam friendsow
      nigdy mi sie nie nudza
      i seks w wielkim miescie
      ostatnio onejrzalam emily w paryzu
      plytkie jak kaluza i glupie bezdennie
      ale mnie ucieszylo wink
      tego mi bylo trzeba w obecnym stanie ducha
      ogladam brzydule dwojke
      slabe ale ciagne
      ogladma tez projekt lady jak sobie przypomne
      • alicia033 Re: Guilty pleasure- seriale 26.11.20, 22:18
        kotejka napisała:

> marze obejrzec greys anatomy, tylko nie wiem gdzie w calosci

alltube
        Nie wiem tylko czemu to miałoby to być "guilty pleasure" - tam jest poruszona cała masa bardzo poważnych problemów bioetycznych z rozważaniem całego wachlarza ich skutków.
        Znaczy sorry, wiem dlaczego: autorka tego wątku inteligencją nie grzeszy i po prostu nie ogarnia tego, co widzi na ekranie.
        • bialeem Re: Guilty pleasure- seriale 27.11.20, 09:11
          To jest zwykła telenowela próbująca niezbyt delikatnie przemycić przesłania sjw - jak większość serii Shondy. Ładni ludzie mający proste problemy rozwiązywane w ciągu max dwóch odcinków.
    • aguar Re: Guilty pleasure- seriale 26.11.20, 21:00
      Miałam taki okres w życiu, kiedy oglądałam "Modę na sukces" może przez rok-półtora. Syn był wtedy mały, byłam z nim w domu, akurat jego drzemka przypadała w czasie serialu i ja sobie wtedy robiłam moje nudna ćwiczenia rehabilitacyjne. "Moda..." leciała w tle i się wciągnęłam.
    • semihora Re: Guilty pleasure- seriale 27.11.20, 01:00
      "Brzydulę" oglądam. Tę polską, na Playerze. Robię sobie w piątki wieczorem taki rzut na cały tydzień przy herbacie albo winku. A jak już naprawdę chcę się przeczołgać umysłowo, to świąteczne filmy romantyczne na Netflisiu. Ooo, to jest dopiero przeżycie, kiedy się gra w bingo z konwencją. Ciary żenady murowane, czasami aż muszę wyjść z pokoju! 🙈 😂
    • mashcaron Re: Guilty pleasure- seriale 27.11.20, 07:47
      Ostatnio to nie, ale dawno temu namiętnie oglądałam " The Jerry Springer Show" 🤣 nadal mi wstyd:p
      Bardzo lubię "Naked and Afraid" ale to nie jest takie głupie, sporo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć smile
        • kurt.wallander Re: Guilty pleasure- seriale 27.11.20, 16:43
          bialeem napisał:

> O. Jakie?
          > Ja też, ale mnie irytują, bo muszę czytać napisy, a lubię oglądać seriale z bok
          > u w tle albo przy okazji czegoś.

No tak, tu trzeba czytać napisy.

Oglądam różne, choć większość to mniej lub bardziej romanse. Niektóre są kostiumowe, inne bardziej skupiają sie na wątkach komediowych czy sensacyjnych. W wielu są jakieś elementy nadprzyrodzone lub fantastyczne.

Z takich, które obejrzałam w całości na Netfliksie moim absolutnym ulubieńcem jest "Strong Girl Do Bong Soon".

Inne godne polecenia tytuły to:
          Crash Landing on You
          Hyde, jekyll, Me
          Black
          Fight For My Way
          Hwarang
          Kingdom
          Tune In for Love
          Itaewon Class
          I'm Not a Robot (ten nie wiem, czy jest na Netfliksie)

Jest trochę takich, ktore obejrzałam do końca, ale były irytujące z różnych powodów (kiepskie aktorstwo, słaby scenariusz, czy denerwujące społeczne realia koreańskie). Do tej kategorii zaliczę np: Cheese in the Trap, Weightlifting Fairy Kim Bok Doo, czy My Love from the Star, Healer.

I są tez seriale, które przerwałam w trakcie np. bardzo polecany przez wiele osób, Kill Me, Heal Me.

Oglądam oczywiście dla fabuły wink a nie dla przystojnych koreańskich aktorów....
          • bialeem Re: Guilty pleasure- seriale 27.11.20, 18:06
            Na starość mi coś odbiło i niektórych z tych koreańczyków to bym z domu nie wyganiała. Na szczęście wtedy sobie przypominam o ich mikrych narządach rozrodczychtongue_out
            Mnie osobiście się we wszystkich które oglądałam strasznie podoba architektura. Niektóre ich domy są fenomenalne.
            • bertie Re: Guilty pleasure- seriale 27.11.20, 19:00
              Obejrzałam masę koreańskich seriali i akurat ich domostwa to mnie nie zachwycają, albo zwykłe mieszkania w bloku, albo wielkie wille bogaczy.
              Za to popularne u nich różnice w wysokości podłogi w przedpokoju przy obecnym jesiennym błocie byłyby całkiem praktyczne.
            • kurt.wallander Re: Guilty pleasure- seriale 27.11.20, 20:48
              bialeem napisał:

> Na starość mi coś odbiło i niektórych z tych koreańczyków to bym z domu nie wyg
              > aniała.

Mnie się taki typ urody zawsze podobał. Teraz tylko odkryłam, że Korea obfituje w fajnych przystojnych aktorów, na których przyjemnie się patrzy wink

Zawsze przypomina mi się wtedy scena z "Friends", gdy Joey i Chandler tłumaczyli, dlaczego są fnami "Słonecznego patrolu: "Ładni ludzie.... biegają...." Co tu się ma nie podobać?

Na szczęście wtedy sobie przypominam o ich mikrych narządach rozrodczy
              > chtongue_out

Podobno, ale nie sprawdzałam. W oglądaniu dram ta świadomość mi nie przeszkadza.

> Mnie osobiście się we wszystkich które oglądałam strasznie podoba architektura.
              > Niektóre ich domy są fenomenalne.

A mnie akurat ich domy kompletnie nie leżą. Albo jakies architektoniczne i wnętrzarskie koszmarki - wille i apartamenty bogaczy, albo jakieś mega klity typu one room, z mini lodówką i pralką tym samym pomieszczeniu o metrażu takim, że jak się rozłoży spanie na podłodze, to zajmuje ono całą powierzchnię....
              • bialeem Re: Guilty pleasure- seriale 28.11.20, 08:55
                Ja jestem normalnie fanką raczej Karla Urbana więc z takimi chłopcami mi nie po drodze, ale na niektórych się bardzo przyjemnie patrzy.

Ad domów, to są tak przekombinowane, że połowę czasu się zastanawiam jakim cudem w czymś takim się mieszka i gdzie jest łazienka. Właśnie to jest fajnesmile
                Klitki są interesujące kulturowo. Wnerwia mnie tylko, że ciągle się ładują w dziennym ubraniu do łóżek.
    • gama2003 Re: Guilty pleasure- seriale 27.11.20, 11:40
      Ogladałam pierwszy sezon Hotel Paradise. Uczestnicy mnie wręcz hipnotyzowali, kosmici normalnie. W sumie rodzinnie rechotaliśmy przy każdym odcinku. Wystarczyło mi wrażeń, drugiej serii juz nie wciągnę.

Oglądam Na Wspólnej i Brzydulę. Lubię i już, bezwstydnie. Choć nie drę szat, gdy mnie coś ominie.

Jaki wstyd ? Wstyd to kraść i mieć głupie poglądy polityczne a nie durnoty dla resetu ogłądać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka