Dodaj do ulubionych

Trądzik u nastolatki

16.05.21, 17:44
Co pomogło waszym nastolatkom na trądzik? Córka 13 lat, trądzik tylko na czole.
Obserwuj wątek
    • klementyna156 Re: Trądzik u nastolatki 16.05.21, 19:23
      Izotek, syn właśnie kończy 7-miesięczną kurację. Cera idealna, zobaczymy, co będzie po odstawieniu.
      Nic innego wcześniej stosowanego nie pomogło, a było tego sporo (kosmetyki do cery trądzikowej, zabiegi u kosmetyczki, w tym z kwasem migdałowym). Te parę miesięcy suchych ust i pękających kącików pewnie warto się przemęczyć, innych skutków ubocznych brak.
        • 1980ania Re: Trądzik u nastolatki 16.05.21, 20:28
          A czy jada nabiał? My po 1,5 rocznym leczeniu różnymi maściami, trądzik na czole, policzkach i plecach. Efektów żadnych oprócz przesuszonej skóry i wyrzuconej kasy. Od 2 miesięcy nie jada i nie pija nic krowiego, choc co jakiś czas zgrzeszy, bo zje loda itp. Efekty są olbrzymie. Nie wierzyłam w to a jednak. Może warto spróbować przez miesiąc?
        • klementyna156 Re: Trądzik u nastolatki 16.05.21, 22:12
          sandramonika napisała:

> Izotek to już w ostateczności, u nas na razie nie jest tak źle, tylko drobne k
          > rostki na czole
          U nas też tak było w wieku 13 lat, w wieku 15 i 16 - już znacznie gorzej, cała twarz, ramiona, szyja, plecy zajęte. Koszmar, nie było na co czekać.
    • fitfood1664 Re: Trądzik u nastolatki 17.05.21, 07:56
      witamina A, witamina PP, cynk, skinoren i duac
      dziecko mocno wysypane, bo najpierw poszliśmy d jakiejś idiotki która wypisała kremiki drogeryjne i jakiś badziew bez recepty i przecodziliśmy trochę
      potem wizyta u dermatolożki z oznakami inteligencji na twarzy, co prawda początkowo chciała wcisnąć antybiotyk albo izotek, ale nie daliśmy się
      2 miesiące od początku kuracji po trądziku drobne ślady, które nikną z każdym dniem, aż sama się dziwię i zapytuję dlaczego ja nie byłam z tym świństwem u normalnego dermatologa lata temu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka