Dodaj do ulubionych

Fotel Diablo.

06.06.21, 13:46
Dla dziewięciolatka. Mają wasze dzieci? Doradzcie proszę.
Obserwuj wątek
    • lajtova Re: Fotel Diablo. 06.06.21, 13:53
      Syn ma Diablo Horn. Dostał jak miał 9 lat. Wersja standardowa. bardzo mu odpowiada. Zresztą ja też lubie sobie na nim pograć. Jest świetny.

diablochairs.com/3673-fotel-gamingowy-diablo-x-horn-large-czarno-czerwony
    • heca7 Re: Fotel Diablo. 06.06.21, 16:49
      Mój ma ten diablochairs.com/3666-fotel-gamingowy-diablo-x-one-2-0-king-size-czarno-czerwony
      Największy rozmiar bo syn ma 14 lat i 185cm. Nadal rośnie. Fotele są obszerne i wygodne.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Fotel Diablo. 06.06.21, 17:06
      A ile twoje dziecie ma wzrostu i wagi?
      Mój syn ma 9,5 lat i ma 135 cm i waży 25 kg.
      Ja kupowalam przez stronę sklepu i doradzala mi pani z działu zamówień, nie ma na internecie dobrych zdjęć tego fotela, ogladalam na youtube recenzję jakiegoś chłopca ale ciężko bylo mi go przyrównać do mojego dziecka bo nie jego masa ani wzrost.
      A te fotki sklepowe są bardzo mylące.
      Kolega syna jest wysoki ale chudszy od mojego, ma fotel normal i hmmmm spokojnie siedzą we dwójkę na tym fotelu ;P
      • zerlinda Re: Fotel Diablo. 06.06.21, 17:30
        O, super że można zapytać kogoś z działu zamówień, na to nie wpadłam. A czy te fotele z ekoskory nie pękają? Na razie oglądam różne i bardziej bym była skłonna kupić materiałowy. A, i czy braliście pod uwagę co się dziecku podobało? Bo u nas ja i syn patrzymy na zupełnie inne parametry. On na wygląd, ja na kręgosłup.
        • kryzys_wieku_sredniego Re: Fotel Diablo. 06.06.21, 20:40
          Ja chciałam materiałowy ale po tym jak sobie przypomniałam jak syn w poprzedni pięknie łapki wycierał i sok wylał to zdecydowałam się na dermę, przy czym uwaga, ja nie przewiduję, żeby moje dziecie spało na tym fotelu a wiem, że sporo dzieciaków sobie drzemki ucina, obok jest łóżko od tego.
          Zobacz na youtube są recenzje po roku czy 2 użytkowania.
          Czy są one miarodajne dla mnie - nie, bo jednak "miski" po 80-100 kg, mają się nijak do wagi mojego dziecka.
    • z_lasu Re: Fotel Diablo. 06.06.21, 20:28
      Zgubi się na tym fotelu wink Kupiliśmy rok temu dla 12-latka, nie wiem ile miał wtedy wzrostu, teraz ma 158, to wtedy może 152? I fotel był ewidentnie dla niego za duży. Oczywiście, był najlepszy, najwygodniejszy i w ogóle idealny smile, no, ale za duży. Za to dla mnie naprawdę był idealny 😁 Po roku intensywnego użytkowania (włącznie z wcieraniem w niego chipsów i słodyczy) - wygląda jak nowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka