Dodaj do ulubionych

Gdzie w Łodzi

13.07.21, 10:23
Można przechować bagaż? Wymeldowalam się z hotelu, spróbowałam w Galerii Łódzkiej, ale okazało się, że ich szatnia bierze tylko plaszcze i parasole, a torby się zostawia za zgodą szatniarza na własną odpowiedzialność, sprawdziłam w internecie, że przechowalnia jest na stacji łódź Widzewem, przyjechałam, nie ma (specjalne podziękowania dla PKP Intercity za nieusuwanie z sieci nieaktualnych wiadomości). Pociąg mam przed piątą, chciałam sobie zrobić ostatni spacer po Piotrkowskiej, ale z pełnym bagażem jest średnio pociągający.
Obserwuj wątek
  • profes79 Re: Gdzie w Łodzi 13.07.21, 10:44
   Przede wszystkim trzeba było zapytać w hotelu - hotele bardzo często mają pomieszczenia bagażowe, które na taką okazję udostępniają umożliwiając przechowanie bagażu przez krótki czas po wymeldowaniu się. Raz czy dwa zdarzyło mi się z tym zetknąć.
   • sundace46 Re: Gdzie w Łodzi 13.07.21, 10:52
    O i to by było najlepsze, w hotelu. Bo w momencie gdy pociąg o 17 mamy 10.50 plątanie się po mieście zeby sprawdzić, która przechowalnia działa i na 1-2 godz. zostawić walizkę jest moim zdaniem bez sensu Póżniej trzeba walizkę odebrać i dojechać jeszcze na dworzec.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka