Dodaj do ulubionych

Taka sytuacja….

25.07.21, 15:30
Jesteście sobie na własnej, osobistej działce nad jeziorem, właśnie pozbyłyście się dodatkowego dziecka (które de facto nie było żadnym obciążeniem) no ale odpoczywacie rodzinnie.
I teraz: dzwoni do was rodzona siostra z wieścią, że podobno mamy mieć gości🤔 No nie mamy, a niby kogóż mielibyśmy mieć? I tu pełne zaskoczenie, bo okazuje się, że wybiera się do mnie koleżanka M. z którą nie utrzymuję żadnych kontaktów od co najmniej 10 lat. Mam ją dodaną na FB no ale jej aktywność jest zerowa. Ponieważ wspomniana koleżanka niestety nie wie, jak do mnie dojechać, to „pomoże jej” w tym jej siostra B. z którą również od lat nie utrzymuję kontaktu, chociaż ta druga składa mi życzenia imieninowe na FB. Siostra jest za to bliską koleżanką mojej siostry. W związku z tym, że siostra B. posiada 3 sztuki potomstwa, planują do mnie przyjechać z 3 sztukami dzieci. Więcej szczegółów nie znam, chwilowo widzę wiszącą na messengerze próbę nawiązania kontaktu przez koleżankę M. która pisze, że słyszała, że jestem nad jeziorem.
Co robi ematka?🙈
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka