Dodaj do ulubionych

Analfabeci...

16.09.21, 11:28
...się biorą za pisanie! Takie coś znalazłem w internetach:

wrc.net.pl/coraz-wiecej-miast-informuje-ze-benzyna-przekracza-u-nich-6-zlotych-paliwo-wchodzi-na-zupelnie-nowy-poziom-dla-kierowcow
Cytaty:

" Ten tydzień pod kątem rosnących cen jest dość widoczny dla kierowców, którym przyszło tankować paliwo na stacjach paliw."


" A mowa tutaj głównie o tych, które kupujemy na co dzień, jak chleb, warzywa i inne rzeczy ze sklepów ogólnospożywczych. Rosną bowiem koszty wszystkim po drodze, zanim produkt trafi na sklepowe półki. Nikt tego nie przyjmie na siebie, a w efekcie końcowym to my płacimy za wszystko na samym końcu."


Czy ten człowiek skończył ze 6 klas Szkoły Podstawowej!? Czy on jest może poprostu poniżej normy?

I najważniejsze pytanie - dlaczego nikt mu nie powie, skoro zabrakło samorefleksji!?
Obserwuj wątek
      • wybior Re: Analfabeci... 16.09.21, 22:04
       mylisz się (niestety), najlepszym dowodem jest rp.pl, która chlubi się tym, że jest 'najbardziej wpływowym medium', czy jakoś tak. Co nie przeszkadza im zatrudniać 'pisaży' (nie mówię o cudzoziemcach), którzy chlubią się często, sądząc z ich 'stopki', magisterką z przedmiotów 'chumanistycznych'.
       p.s. o gie-wu już nie wspominam, oni przerzucili się na 'starzystów' już jakieś... chyba 15 lat temu, jeśli nie więcej. Wracając, skoro te media świetnie (no, powiedzmy) sobie radzą, mimo ich katastrofalnego poziomu języka, tzn. że NIE potrzebują redaktora. Ani dobrego, ani żadnego, cbdo.
     • dyzurny_troll_forum Re: Analfabeci... 16.09.21, 22:17
      agonyaunt napisała:

      > Wątpię, to jest tekst o sytuacji w PL, nie sądzę, żeby oryginał był w obcym jęz
      > yku. Zwykłe niechlujstwo. Albo matura zdana na 30%.

      Przeczytałaś cały tekst!? Serio sądzisz, że ktoś tak władający językiem powinien mieć jakąkolwiek maturę!?!?!
  • ga-ti Re: Analfabeci... 16.09.21, 22:09
   Pewnie mamusia pana redaktora robiła dżihad w podstawówce za obniżenie oceny z języka polskiego i polonista sobie odpuścił, na co mu utarczki z rodzicem.
  • taki-sobie-nick Re: Analfabeci... 17.09.21, 00:06
   Tak jest wszędzie.

   Konkurs na grafikę promującą wolontariat pt. "Wolontariat w mojej głowie" (zamiast "Jak sobie wyobrażam wolontariat" - w głowie to autor grafiki ma mózg).
  • pulcino3 Re: Analfabeci... 17.09.21, 01:02
   Przyzwyczajaj się. Na rynku jest taki deficyt inteligentnych, czy w ogóle pracowników, że za niedługo zamiast artykułów same memy z nosalem będziesz oglądać.
   /smuteczek/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka