20.09.21, 19:10
Słuchajcie, czy istnieje jakaś wcierka która przyspiesza wzrost włosów na długość nie powodując zagęszczania ? suspicious
Chcę mieć szybko długie ale absolutnie nie chcę mieć ich więcej;p
Znacie jakieś takie magiczne cudo czy nima?
Obserwuj wątek
    • hiacynta.bukiet123 Re: Wcierki 20.09.21, 19:17
      Może mi ktoś wyjaśnić, jaka jest prawidłowa technika wcierania wcierki? Ja muszę wylać na głowę pół butelki, bo inaczej nie da się natrzeć całej. Albo robię coś nie tak, albo te wcierki to jakaś ściema.

I cóż to za wcierka, która powoduje zagęszczenie? suspicious
        • nuclearwinter Re: Wcierki 20.09.21, 19:48
          Ja mam tak po wszystkich, chyba to masaż skóry głowy tak na mnie działa. Ale ostatnio to już jest totalna przesada, aż serio nie jestem zadowolona, siwe kudły ciągle widać, nie nadążam farbować odrostów big_grin Na noc Anwen Grow Me Tender, a na dzień, na wilgotną skórę po myciu HTC z wasabi.

Zagęścić też coś tam zagęściły, nie powiem, ale najbardziej idzie w długość 😾
            • nuclearwinter Re: Wcierki 20.09.21, 20:01
              U mnie włosy dostały takiego straszliwego przyspieszenia gdzieś po miesiącu wcierania, więc nie zniechęcaj się big_grin I ja wcierałam praktycznie codziennie, teraz sobie dopiero robię przerwy smile
          • kura17 Re: Wcierki 20.09.21, 20:05
            Nuclear, a masz pewnosc, ze u Ciebie widac odrosty (czyli wlosy rosna szybciej), a nie ze wcierka "wywabia" farbe z odrostow? bo u mnie tez przy wcierkach trzeba farbowac odrost czesciej, ale ja mam wrazenie, ze te moje wcierki, to po prostu kolor przy glowie "zjadaja", bo po dlugosci calych wlosoww, to mi sie nie wydaje, ze rosna szybciej ...
            • nuclearwinter Re: Wcierki 20.09.21, 20:15
              U mnie to jest wyraźny odrost, widać bardzo wyraźnie granicę między ufarbowanym bardzo ciemnym włosem a siwym. No i widzę ile urosły po takiej bluzce w paski, w której zawsze podcinam włosy, to mój miernik big_grin

Ale wiem o co ci chodzi, jak się kolor jakby wypłukuje, też tak kiedyś miałam po jakichś olejach nakładanych na skórę głowy - ale wtedy ten kolor się tak stopniowo rozmywał i przechodził w siwiznę na czubku. Teraz to inaczej wygląda, normalny, wyraźny odrost, siwy na bardzo ciemnych włosach wygląda fuuuj, jak łysina z daleka uncertain
                • nuclearwinter Re: Wcierki 20.09.21, 20:35
                  No mi akurat włosy zawsze szybko rosły (podobnie paznokcie), ale zupełnie szczerze mi na tym wcale nie zależy, żadna fryzura się długo nie utrzymuje, a jeszcze te nieszczęsne siwe włosy 🙄 Wolałabym żeby szło w gęstość i grubość smile Choć w sumie już nie powinnam na nie narzekać, nie są już takie złe pod tym względem, ale szału jak u Mashcarona to raczej nigdy nie będzie suspicious
                • hexella Re: Wcierki 20.09.21, 21:15
                  Kura, a próbowałaś z wałkiem lyapko, to też mega pobudza do wzrostu i zagęszcza - tak mi się przynajmniej zdaje po niemal roku zabawy w masowanie i wcieranie.
                  • kura17 Re: Wcierki 20.09.21, 21:38
                    no mam ten walek, ale totalnie zapominam sie masowac uncertain systematycznosc to u mnie w zasadzie nie istnieje ... musze wrocic do masazu!
                    • hexella Re: Wcierki 20.09.21, 21:44
                      no ja też zapominam o wałku. Przypominam sobie w zasadzie jak widzę w lustrze, że mi owal leci, to wtedy masując twarz, przejadę po głowie big_grin
          • hexella Re: Wcierki 20.09.21, 21:11
            u mnie to samo, rosną tak, że muszę co 2 tygodnie hennować i indygować odrost. Zabawa z tym niezła, bo najpierw henna 2 godziny, potem indygo też 2... serio wolałabym, żeby tak nie rosływink
            • nuclearwinter Re: Wcierki 20.09.21, 21:35
              Ja to samo, tydzień jeszcze przetrzymam, ale po max 2 tygodniach muszę farbować. Lubię hennę i indygo, ale nie aż tak wink Tak mnie zmęczyły te zioła, że teraz farbuję co 2 tygodnie na zmianę - raz zioła, raz Herbatint, na sam odrost, więc zioła wychodzą raz na miesiąc.

Lyapko schowałam na razie, bo po nim to samo było, rosły jak dzikie 🙈
                • nuclearwinter Re: Wcierki 20.09.21, 22:44
                  Nie, zupełnie nie, nic tam raczej nie ma w składzie takiego, co by powodowało glona. Przynajmniej w odcieniu, którego używam (kasztan z serii N).

Ale brązy są generalnie bardziej bezpieczne, ja już kiedyś miałam dość i porzuciłam zioła całkowicie na kilka lat, farbowałam głównie Color & Soin, nigdy glona nie zaliczyłam. Oczywiście na blond ani jakiekolwiek rozjaśnianie bym się nie odważyła wink
                  • hexella Re: Wcierki 21.09.21, 11:41
                    dzięki. Dobrze wiedzieć, że jak już mnie wkurzy to przesiadywanie z błotem na głowie mogę w akcie desperacji chwycić za farbęwink
    • aurinko Re: Wcierki 20.09.21, 20:41
      Moja córka codziennie pije pokrzywę, od paru miesięcy. Oprócz tego wciera olejek ajuwerdyjski. Włosy jej rosną jak szalone. Ja z kolei wcieram Banfi ale mi zależy na grubości (a córce na długości).
    • mondaymorning1987 Re: Wcierki 20.09.21, 20:47
      Ja wcieramy olejek z chili na porost włosów firmy green pharmacy, wciera się go w skalp, ja mam bardzo gęste i chyba nie zagęszcza, regularnie stosowany u mnie działa na porost ( to nie jest reklama )

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka