24.10.21, 22:00
Byłam w kinie, na Diunie, ale nie o tym wątek smile były dwa trailery, w jednym Salma, w drugim Halle Berry, obie mają 55 lat, prawie 20 lat więcej ode mnie i obie wyglądają na boginie. Jak to jest mozliwe?? Kosmiczne geny? Ja rozumiem, że na pewno się wspomagają operacjami czy medycyna estetyczną (nie znam się na tym), ale one wyglądają jakby czas się dla nich zatrzymał. Są kobiety, które w młodości też były przepiękne (Zeta-Jones, Bellucci, Sophie Marceau, Shania Twain) ale ten upływ czasu po nich widać (albo ingerencję chirurgiczną: Zeta zaczyna wyglądać jak kobieta-kot) a te dwie jakby czas się zatrzymał. Niesamowite.
Swoją drogą po obejrzeniu Diuny uświadomiłam sobie, że aktorka grająca matkę Paula jest w moim wieku, kiedy to kuźwa zleciało, że aktorki grające matki głównych bohaterów są w moim wieku??????????
Taki wątek refleksyjny...
Obserwuj wątek
    • migafka357 Re: Boginie 24.10.21, 22:04
      Ostatnio też o tym myślałam i doszłam do wniosku, że to jest kwestia mlodzieńczości w zachowaniu, w ruchach, w mimice. Coś wiecej niż sama skora i nawet mięśnie pod nią.
      • asia_i_p Re: Boginie 24.10.21, 22:17
        Zgadzam się. Patrzyłam na Nicole Kidman na "Undoing" i z twarzą można podyskutować, ale miała tak młodzieńcze miękkie ruchy, że to załatwiało sprawę i wierzyło się w te +/- czterdzieści lat.
        • iuscogens Re: Boginie 24.10.21, 22:24
          Ja jakoś u Nicole tego nie widzę, ale w sumie dawno nic z nią nie oglądałam i ja właśnie bardziej że zdjęć kojarzę. Może w filmie jednak ta młodzieńczość jest bardziej widoczna?
        • bi_scotti Re: Boginie 24.10.21, 22:49
          W 1996 roku Sean Connery, the God wink, gral w filmie "The Rock" - on tam biega po schodach i rozne takie tam inne actions - mial 66 lat, biegal jak chlopiec smile
          NK, sorry, dla mnie ona jest forever old - jest w niej cos ze skostnialej staruszki, ktora zawsze mam ochote okryc szalem i usadzic w fotelu a potem quickly o niej zapomniec - not fan I'm, definitely not wink Cheers.
          • migafka357 Re: Boginie 24.10.21, 23:02
            > NK, sorry, dla mnie ona jest forever old - jest w niej cos ze skostnialej staruszki, ktora zawsze mam ochote okryc szalem i usadzic w fotelu

Mam dokładnie takie same odczucia smile
    • mia_mia Re: Boginie 24.10.21, 22:30
      Jeśli czyjąś jedyną pracą jest dbanie o siebie efekty są spektakularne, ale wcale nie twierdzę, że to łatwa praca😉
    • geez_louise Re: Boginie 24.10.21, 22:45
      Geny, mnóstwo władowanej w siebie kasy, higieniczny tryb życia, brak nałogów, brak chorób (psychicznych też).

U mnie wystarczy kilka przepracowanych nocy żebym wyglądała jak stara zmora. Dwa tygodnie dobrego wypoczynku odejmują mi 10 lat.
      • iuscogens Re: Boginie 24.10.21, 22:52
        O tak! To prawda, ja mam coś takiego ze jak jestem wyspana i wypoczęta to mam wrażenie, że wszystko mam na swoim miejscu na twarzy smile a jak jestem zmęczona, niewyspana to oczy są za małe, policzki za duże i efekt kiepski.
        • nuclearwinter Re: Boginie 24.10.21, 23:01
          Haha ja też tak mam jak jestem zmęczona i niewyspana (albo czymś poważnym zasmucona) - tak jakby mi twarz opadała i zapadała się w sobie, i poszczególne jej elementy zmieniały rozmiar big_grin Normalnie mam dość duże oczy i usta, kości policzkowe wysoko, a mocno zmęczona twarz mi się tak jakoś kurczy. Myślałam, że to tylko ja mam takie wrażenie xD
    • primula.alpicola Re: Boginie 24.10.21, 22:51
      Obie świetnie wyglądają. Myślę że to miks: geny, samodyscyplina (dieta, spirt, wysypianie się, brak używek), pieniądze, kosmetologia/medycyna estetyczna.
      • bi_scotti Re: Boginie 24.10.21, 22:57
        primula.alpicola napisała:

> Obie świetnie wyglądają. Myślę że to miks: geny, samodyscyplina (dieta, spirt,
        > wysypianie się, brak używek), pieniądze, kosmetologia/medycyna estetyczna.

+ skills of camera person, editing, make-up artists, special effects artists ... ogolnie to pewnie sporo (!) ludzi sie musi niezle napracowac zeby bogini zaistniala na ekranie big_grin Cheers.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka