Dodaj do ulubionych

Prezent dla chlopaka

19.07.22, 21:29
Może ktoś coś poradzi bo ja jakoś nie mam pomysłu. Muszę kupić prezent dla nastolatka, chłopaka lat 16. Nie bardzo mogę kierować się zainteresowaniami bo nie ma takiej typowej pasji. Ot, zwykły nastolatek. Prezent do max 100 zł chociaż wolałabym zamknąć się w kwocie 50 zł.
Obserwuj wątek
    • triss_merigold6 Re: Prezent dla chlopaka 19.07.22, 21:38
      Kartę do empiki albo daj mu po prostu kasę, na kino i pizze wystarczy.
      • kasiaasia1 Re: Prezent dla chlopaka 19.07.22, 21:58
        Niestety nie mogę dać kasy. Musi być prezent. Chłopak specyficzny, uważa ( co już zdarzało mu się głośno głosić ) że dawanie kasy/ kart podarunkowych to pójście na łatwiznę
        • woman_in_love Re: Prezent dla chlopaka 19.07.22, 22:15
          oooo... czyli wymaga ustawienia do pionu:

daj mu 100 w drobniakach: całe pudło monet 1-groszówek z karteczką "wiem, że kasa to pójście na łatwiznę..."
        • extereso Re: Prezent dla chlopaka 20.07.22, 14:08
          Bardzo dziwne, nigdy się nie spotkałam z nastolatkiem wybrzydzająm nas kasę czy kartę
        • majenkir Re: Prezent dla chlopaka 20.07.22, 15:49
          Niemożliwe!
        • mama-ola Re: Prezent dla chlopaka 08.09.22, 10:55
          > Chłopak specyficzny, uważa ( co już zdarzało mu się głośno głosić ) że dawanie kasy/ kart podarunkowych to pójście na łatwiznę

No to co??? Pójście na łatwiznę jest naganne, karalne czy co?

A poza tym niby pytanie się na forum i ściąganie cudzych pomysłów pójściem na łatwiznę nie jest?
          • arthwen Re: Prezent dla chlopaka 08.09.22, 13:18
            Może i jest, ale chłopak się o tym nie dowie, więc nie będzie miał wątów wink
    • kaki11 Re: Prezent dla chlopaka 19.07.22, 22:15
      Coś z małych gadżetów tylko najpierw upewnij się że czegoś nie ma. Myślę o rzeczach typu Power-bank, słuchawki, kubek/butelka termiczna, bidon na rower. Jeśli czyta może być książka. Ewentualnie może jakiś voucher/grupon na jakąś fajną rozrywkę w waszej okolicy - nie wiem co macie w pobliżu dostępne czy jakaś strzelnica, aquapar, kurs, wspinaczka.
      • ajaksiowa Re: Prezent dla chlopaka 20.07.22, 06:57
        Voucher to pewnie dla niego teź łatwizna i nie wiem czy za 5 dych ogarnie..
        Pomysł z bilonem super🤣
        Może 2 bilety do czegoś tam?(kino....
        • kasiaasia1 Re: Prezent dla chlopaka 20.07.22, 09:46
          Dokładnie tak jak piszesz. Voucher to też łatwizna według niego. Myślałam żeby może mu kupić jakiś zestaw kosmetyków ale nie jest to jakiś bliski znajomy i nie wiem czy taki prezent pasuje
          • ajaksiowa Re: Prezent dla chlopaka 20.07.22, 10:15
            Skoro tak ,to kup mu coś co z Twojego punktu widzenia jest wartościowe dla nastolatka.. czyli...bilety do filharmoniiwink
    • mak_z_figa Re: Prezent dla chlopaka 20.07.22, 10:21
      Jeśli to ma być jakiś gadżet, to może karta przetrwania? Taki kawałek metalu wielkości karty płatniczej, powycinana tak, że ma różne funkcje, np śrubokręt, imbus, otwieracz do butelek itp. Można z jakimś grawerem, żeby nie było, że na odczep
      • ajaksiowa Re: Prezent dla chlopaka 20.07.22, 11:47
        Ooo👍👍👍
    • tanebo001 Re: Prezent dla chlopaka 08.09.22, 11:03
      www.youtube.com/shorts/gEovkYQWlxQ
    • maly_fiolek Re: Prezent dla chlopaka 08.09.22, 12:35
      Bilet na gokarty/kino/painballa.
      Planszówka lub ksiażka.
    • mallard Re: Prezent dla chlopaka 08.09.22, 13:04
      Ale to nie jest Twój chłopak?!
    • nothingelsemattersnow Re: Prezent dla chlopaka 09.09.22, 21:03
      Doceni książkę, skoro wartość ma dla niego znaczenie.
      Scyzoryk też.
    • primula.alpicola Re: Prezent dla chlopaka 09.09.22, 21:06
      Nie mam wprawdzie chłopaka, ale moja 16-latka z wdzięcznością przygarnęłaby stówkę.
    • woman_in_love Re: Prezent dla chlopaka 09.09.22, 21:08
      W tym wieku, to przed wojną prowadziło się już takiego chłopaka do prostytutki, żeby nie został gejem i incelem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka