Dodaj do ulubionych

Piersi mi się marza

11.08.22, 16:43
Odwiedzcie mnie od tego pomyslu. Czlowiek zonaty juz wszak i nie najmlodszy (40), a chcialby piekne piersi, a nie takie nic. Echh, zawsze po wakacjach mam dola.
Obserwuj wątek
    • kk345 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 16:44
      Czyli chciałbyś być facetem z piersiami a jesteś facetem bez biustu? Smuteczek.
    • alpepe Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 16:50
      Myślę, Januszu, że go for it! Zrób sobie te piersi, tylko nie wiem, jak twoja żona zareaguje.
    • potworia116 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 16:53
      To wyluskaj zaskorniaczki i se zrób. Kto wie, może żona też się ucieszy.
    • zona_mi Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 16:57
      Wystarczy się zarazić:

https://s.lubimyczytac.pl/upload/books/58000/58387/352x500.jpg
      • ja2022 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:00
        Nie no, dziewczyny: jestem ZAMEZNA oczywiście, nie żaden JANUSZ.
        Po prostu myśle nad operacja powiększenia biustu, zastanawiam się, czy warto i tyle.
        • alpepe Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:03
          Warto, na pewno lepiej teraz, niż za dziesięć lat. Dla jasności, ja ze swoich naturalnych jestem zadowolona.
          • ja2022 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:08
            alpepe napisała:

> Warto, na pewno lepiej teraz, niż za dziesięć lat. Dla jasności, ja ze swoich n
            > aturalnych jestem zadowolona.

No właśnie temat przychodzi i odchodzi, teraz jakby nie chce zniknąć lol. Powoli szukam klinik i czytam opinie, tylko te ból po operacji i dochodzenie do siebie mnie przeraża.
            • g.r.uu Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:49
              Koleżanki, które robiły mówią, że nie ma dramatu, szybko się dochodzi do siebie tylko trzeba specjalny stanik nosić i plastry silikonowe na blizny. A efekty bardzo fajne i naturalne są.
              • ichi51e Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 18:45
                potwierdzam. (aczkolwiek pragnienie posiadani większego biustu przechodzi moje pojęcie - oddałabym nerkę żeby mieć wygodniejsza i bardziej kompaktowa figurę) bardzo to fajnie teraz wychodzi zoperowana przeszczęśliwa.
        • simply_z Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:11
          problem w tym, ze implanty trzeba wymieniac..a wiesz jak wymieniaja?wink wyciagaja implant razem ze wszystkimi zrostami i tkanka, ktora te cycki obrosly. Dodatkowo zaleca sie rtg klatki co roku, bo moze zagniezdzic sie np. nowotwor-przeciez implant to cialo obce, wiec organizm moze go odrzucic. Serio, chce ci sie tak meczyc?
          • ja2022 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:26
            simply_z napisała:

> problem w tym, ze implanty trzeba wymieniac..a wiesz jak wymieniaja?wink wyciagaj
            > a implant razem ze wszystkimi zrostami i tkanka, ktora te cycki obrosly. Dodatk
            > owo zaleca sie rtg klatki co roku, bo moze zagniezdzic sie np. nowotwor-przecie
            > z implant to cialo obce, wiec organizm moze go odrzucic. Serio, chce ci sie tak
            > meczyc?

Znalezione w necie :

Wiele kobiet błędnie uważa, że implanty piersi należy wymieniać co 10 lat. Faktycznie przeciętna żywotność implantu wynosi 10-15 lat, jednak implanty piersi należy wymieniać tylko w przypadku problemów, takich jak pęknięcie implantu lub przykurcz torebki.
            • presens Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 18:37
              Koleżanka wymieniała 10 letnie implanty, oba pęknięte, ale obrosnięte tkanką łączną. Po zabiegu diametralnie lepsze samopoczucie, bez porównania z pierwszym zabiegiem. Szybko zapomniała o bólu
            • snajper55 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 19:15
              ja2022 napisała:

> Wiele kobiet błędnie uważa, że implanty piersi należy wymieniać co 10 lat. Fakt
              > ycznie przeciętna żywotność implantu wynosi 10-15 lat, jednak implanty piersi n
              > ależy wymieniać tylko w przypadku problemów, takich jak pęknięcie implantu lub
              > przykurcz torebki.

Czyli okres żywotności implantu to 10 lat, ale gdy ten okres się skończy, to implant jest jak nowy i nie trzeba go wymieniać???

S.
              • simply_z Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 22:02
                trzeba i wyciąga się z całym dziadostwem..czy,li blizny, inny syf i znów zaszywamy ciało obce. ohyda
                • ichi51e Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 18:46
                  jakim dziadostwem? własna tkanka cię brzydzi? widziałaś kiedyś serce? wątrobę? tez fujka.
              • shellyanna Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 19:15
                Nie. Kiedyś implanty faktycznie trzeba było wymieniać po 10 latach. Nowoczesne wytrzymują znacznie dłużej, bywa ze całe życie.
                Decyzja o operacji była jedna z lepszych w moim życiu, a przymierzalam się kilka lat, bo najpierw nie miałam kasy, a potem odwagi.
                Byłam na konsultacjach u kilku chirurgów, spędziłam rok na czytaniu opinii i zbieraniu informacji.
                Prawie zrezygnowałam z pomysłu. Polubiłam swoje smętne uszy spaniela. Zaważył impuls.
                Po 3 ciąży, kiedy jeszcze karmiłam, a moje piersi znikały w oczach z tego powodu, musiałam mieć zabieg w narkozie. Po zabiegu poszłam odciągnąć pokarm do łazienki i oczom mym ukazały się moje piersi jędrne i okrągłe od mleka. Ten widok był tak piękny, ze następnego dnia zaczęłam umówiłam się na spotkanie z wybranym ostatecznie chirurgiem.
      • mallard Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 19:10
        zona_mi napisała:

> Wystarczy się zarazić:

Zona, Twoja sygnaturka przypomniała mi forum "Moje dziecko powiedziało", które kiedyś chyba Ty prowadziłaś. Pytanie brzmi: kogo w niej cytujesz, - wnusia może? 😉
        • zona_mi Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 20:35
          mallard napisał:

> Zona, Twoja sygnaturka przypomniała mi forum "Moje dziecko powiedziało", które
          > kiedyś chyba Ty prowadziłaś.

Nie, to nie było moje forum, ale miałam tam swój wątek z powiedzonkami dzieci.
          Wstawiałam je do sygnaturek z forum willi_śmiesznotki, ale po jego zamknięciu, wątek przeniesiono na Małe dziecko. Niedawno go sobie przypomniałam smile

Wnuków - poza króliczymi - jeszcze się nie doczekałam, to teksty moich dzieci sprzed lat.
          Teraz ten koleś od leeelooo ma 18 lat i zaraz rozpocznie studia...
    • gaskama Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 16:59
      A żonie nie przykro?
    • 7katipo Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:00
      Z kurczaka?
      Kotlety siekane będziesz robić? 😛😜
    • tanebo001 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:02
      A po co? Na okłady?
    • aniani7 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:30
      Pij duuuuużo piwa, a same wyrosną.
    • nutella_fan Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:35
      Ja zrezygnowałam z tego pomysłu, za duże ryzyko powikłań.
      • ja2022 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:45
        nutella_fan napisała:

> Ja zrezygnowałam z tego pomysłu, za duże ryzyko powikłań.

A masz może w swoim środowisku przykład jakichkolwiek powikłań?
        • bistian Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:52
          ja2022 napisała:

> A masz może w swoim środowisku przykład jakichkolwiek powikłań?

Ja znam, niestety, nie dało się tego odkręcić na 100%
          • ja2022 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:57
            bistian napisał:

> ja2022 napisała:
            >
            > > A masz może w swoim środowisku przykład jakichkolwiek powikłań?
            >
            > Ja znam, niestety, nie dało się tego odkręcić na 100%

A możesz coś więcej?
            • bistian Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 18:06
              ja2022 napisała:

> A możesz coś więcej?

Wiesz, jak jest, ludzie chcą taniej, a wszystko wychodzi, póki wychodzi. Jeżeli ktoś nie jest super fachowcem, to przychodzi taki moment, że ma pecha i mu nie wyjdzie i wtedy niespecjalnie da się wymodelować ciało, żeby jakoś wyglądało po operacji, a jeżeli już, to z bardzo duże pieniądze i u kogoś z wyższej półki. Dochodzą jeszcze powikłania nietechniczne, jest ich ponad 15% przy każdej operacji.

Widzę, że jesteś napalona, ja bym odradzał w dalszym ciągu. Ale, jeśli musisz, pytaj, jak się tego pozbyć, gdyby ci się odechciało? Jeżeli mają to przećwiczone, to już nie jest źle. Poza tym, dobrze jest czytać opinie i oglądać efekty i nie oszczędzać.
              • ja2022 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 19:13
                bistian napisał:

> ja2022 napisała:
                >
                > > A możesz coś więcej?
                >
                >
                > Wiesz, jak jest, ludzie chcą taniej, a wszystko wychodzi, póki wychodzi. Jeżeli
                > ktoś nie jest super fachowcem, to przychodzi taki moment, że ma pecha i mu nie
                > wyjdzie i wtedy niespecjalnie da się wymodelować ciało, żeby jakoś wyglądało p
                > o operacji, a jeżeli już, to z bardzo duże pieniądze i u kogoś z wyższej półki.
                > Dochodzą jeszcze powikłania nietechniczne, jest ich ponad 15% przy każdej oper
                > acji.
                >
                > Widzę, że jesteś napalona, ja bym odradzał w dalszym ciągu. Ale, jeśli musisz,
                > pytaj, jak się tego pozbyć, gdyby ci się odechciało? Jeżeli mają to przećwiczo
                > ne, to już nie jest źle. Poza tym, dobrze jest czytać opinie i oglądać efekty i
                > nie oszczędzać.

Nie, no wiadomo, jakość przychodzi z cena. Chciałabym bardzo powiększyć piersi, ale właśnie ten ból, rekonwalescencja, no i właśnie ryzyko powikłań zawsze mnie odstraszały. Partner nie widzi problemu, twierdzi, ze z małymi piersiami wygodnie żyć i uprawiać sporty, ale znasz kobiety lol Zawsze chcą więcej 😜
                • bistian Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 19:18
                  ja2022 napisała:

> Partner nie widzi problemu, twierdzi, ze z małymi piersiami wygo
                  > dnie żyć i uprawiać sporty, ale znasz kobiety lol Zawsze chcą więcej 😜

Szczerze radzę, zainwestuj w odwłok, efekt będzie powalający, a partner zachwycony.
                  Tam są mięśnie, trudno je zepsuć, można podpakować, tylko trzeba chcieć. wink
                  • ja2022 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 19:36
                    bistian napisał:

> ja2022 napisała:
                    >
                    > > Partner nie widzi problemu, twierdzi, ze z małymi piersiami wygo
                    > > dnie żyć i uprawiać sporty, ale znasz kobiety lol Zawsze chcą więcej 😜
                    >
                    > Szczerze radzę, zainwestuj w odwłok, efekt będzie powalający, a partner zachwyc
                    > ony.
                    > Tam są mięśnie, trudno je zepsuć, można podpakować, tylko trzeba chcieć. wink

Kurczę, tylko akurat tyłek to dość mam fajny 🤪
                    • bistian Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 19:47
                      ja2022 napisała:

> Kurczę, tylko akurat tyłek to dość mam fajny 🤪

To w czym problem? To rozumiem, niezrozumienie problemu przez męża/partnera big_grin
                      Ingerencja medyczna, to zawsze duże ryzyko. Jakieś 10% ma poważne powikłania po zabiegach/operacjach i wszyscy to wiedzą, ale jeśli trzeba, to się robi.
                      Tutaj nie ma takiego problemu, bez dużych cycków da się dobrze żyć.
                  • ichi51e Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 18:49
                    odpowiedz godna tego forum. Babka chce poprawić piersi zasugerowano jej poprawę pupy. 🤣
              • black_magic_women Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 20:20
                bistian napisał:

> Poza tym, dobrze jest czytać opinie i oglądać efekty i
                > nie oszczędzać.

OT, czytałam niedawno o raju chirurgii plastycznej czyli Turcji. Teraz robi się tam także stomatologię estetyczną. I jakaś babka z UK, najpierw w ciagu jednego dnia pod narkozą miała zrobione kanałowo kilkanaście zębów, a potem licówki. Po czasie okazało, że w dziąsłach został jej materiał do wycisków. "Efekty" można sobie wyobrazić. To tak na marginesie oszczędzania i turystyki estetycznej, która robi się i w Polsce, coraz popularniejsza.
                • daniela34 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 21:03
                  Turcja to i tak pryszcz. Jest jeszcze Tajlandia
      • bywalec.hoteli Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 19:37
        nutella_fan napisała:

> Ja zrezygnowałam z tego pomysłu, za duże ryzyko powikłań.

rozważałas?
        • nutella_fan Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 19:25
          Rozważałam, bo miałam kiedyś takie pragnienie dążenia do idealu. Przeszlo mi, to co mam nie jest złe, a przekręcić się i dzieci osierocić to bym nie chciała.
    • bistian Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:43
      Zawsze, to jest jednak operacja, czasami nieudana, znam takie. Jeszcze więcej, jest powikłań.
      Ja bym szczerze odradzał jako parter. Jako niepartner również, efekt jest nie do końca, za to, dużo wątpliwości.

Ale mam pomysł, zrób sobie tyłek. Będą komentarze: cycków nie ma, ale patrz, jaki tyłek! big_grin
    • beaucouptrop Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 17:52
      》Czlowiek zonaty juz wszak i nie najmlodszy (40)《
      Przy zmianie płci mogą ci zrobić .
    • chicarica Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 18:45
      Fakt, podrożały ostatnio. U mnie już 180 koron za kilo, ale kupiłam, na sobie nie będę przecież oszczędzać, c'nie?
    • tapatik Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 20:03
      Pokaż, ocenimy tongue_out

A tak na serio - małe biusty też są piękne, jeśli twojemu mężowi się podobają, to nie warto ryzykować.
    • gama2003 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 20:09
      Przeczytałam piersi mi marzną.
      Czas na okulary.

Odwodzę od pomysłu. Małe piersi są lepsze.
      Mam wręcz przeciwnie i nie widzę zalet.
      Nie rób. Noś dumnie swoje.
    • majenkir Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 20:11
      ja2022 napisała:
      > Odwiedzcie mnie od tego pomyslu.

Nie ma sprawy 😉
      www.tiktok.com/t/ZTRy8kRjx/?k=1
      • ja2022 Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 20:28
        majenkir napisała:

> ja2022 napisała:
        > > Odwiedzcie mnie od tego pomyslu.

>
        >
        > Nie ma sprawy 😉
        > www.tiktok.com/t/ZTRy8kRjx/?k=1

Dzięki 😱
      • trampki_w_kwiatki Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 20:49
        Tak to wygląda jak obrośnie tkanką?
        Fuj.
        Ja sobie tak czasem myślę, że może by tak cycki sobie dosztukować. Ale jak na to patrzeć, to jednak nie chcę.
        • mrs.solis Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 21:42
          To nie tkanka. To kalcyfikacja, z powodu chronicznego stanu zapalnego implanty obrosly jej solami wapnia.
      • borsuczyca.klusek Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 19:05
        Wyglądają jak jaja gremlina czy tam innego stwora 😳
    • sueellen Re: Piersi mi się marza 11.08.22, 21:01
      Przeczytałam piersi mi marzną 😅
    • super-mikunia Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 17:16
      Cóż, jak niegdyś napatrzyłam się na plaży w Bułgarii na porobione cycki pań opalających się topless, stwierdziłam, ze nie wrócę tam dopóki sobie nie zrobię.
      Mąż miał nakaz opalania się na brzuchu z twarzą w piasek 😂
      • alpepe Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 18:32
        i wróciłaś?
        • super-mikunia Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 19:17
          Wrócę najwcześniej za rok 😃
      • trampki_w_kwiatki Re: Piersi mi się marza 12.08.22, 21:18
        Też widziałam mnóstwo pięknych biustów rzeźbionych przez chirurga. Naprawdę pięknych.
        Ale ja to jednak nie mam jaj. Obsesyjnie myślę o powikłaniach i jeszcze chłop mnie straszy, że mogę stracić wrażliwość w piersiach i całą zabawę z tym związaną. No trochę szkoda by było.
    • tapatik Re: Piersi mi się marza 14.08.22, 22:50
      vader.joemonster.org/upload/rnm/l_19723976caa3ce5heat.jpg

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka