14.08.22, 00:23
Ten drugi to fruczak golabek. Odwiedził dzisiaj moją budlejję. A ja myslalammze synapsy mi się przegrzali i kolibry widzęsuspicious
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: Chill.... 14.08.22, 00:37
      Wspaniałe zdjęcie 🧡
      • lilia.z.doliny Re: Chill.... 14.08.22, 00:47
        Kici? Tak smile
        • borsuczyca.klusek Re: Chill.... 14.08.22, 00:57
          Kicia kicią, ale zdjęcie motylka to wyższa szkoła jazdy 😉
          • ladymercury Re: Chill.... 14.08.22, 06:24
            U mnie też fruczak odwiedza budleje, tylko zdjęcia nigdy nie zdążyłam zrobic😄Słodziak, taki grubasek i super ma ten kolibrowy "dzióbek" czy raczej trąbkę.
            A chill boski. Trochę jak chillujacy mafioso. Kontroluje i knuje😄
          • lilia.z.doliny Re: Chill.... 14.08.22, 08:10
            Ale teraz walczyły webmnie dwa demony. Jeden chciał przyoblec mnie w szatę genialnego fotografa, a drugi mówił, że nie warto kłamać, że się samemu robiło.zdjecie.
            Fruczaka nie cykniesz telefonem, on za gibki
            • ingryd Re: Chill.... 14.08.22, 08:34
              ejtam, jestem pewna że by ci się udało, futrzakowi dajesz radę to i fruczak ci nie straszny smile
              • lilia.z.doliny Re: Chill.... 14.08.22, 08:39
                Futrzaki troszku mniej ruchawe, chwalić pana big_grin
          • igge Re: Chill.... 15.08.22, 16:20
            Ja to nawet z fotką psa czy kota miewam problem. Bo uciekają, ruszają się ciągle.
            Chciałabym zrobić zdjęcie świerszczom, których wieczorami słucham sad
            • lilia.z.doliny Re: Chill.... 15.08.22, 16:46
              Na czwartym.zdjeciu ten kot ma mine emeryta, do którego przyszedł.rachunek za orad
    • heca7 Re: Chill.... 14.08.22, 06:43
      Do mnie czasem przylatują na milin. Kiedyś tutaj (Wawa) nie przylatywały ale w ostatnich latach ekspansję zaczęły gatunki ciepłolubne, taki tygrzyk paskowany np. Nie wyrasta tak duży jak na południu Europy ale obecnie jest w Polsce bardzo popularny. Budleję mam dopiero od tygodnia i chyba jest za mała żeby jakikolwiek fruczak się nią zainteresował wink
      • lilia.z.doliny Re: Chill.... 14.08.22, 08:15
        W uk budleja jak chwast rośnie. Ja kupiłam. Do ogrodu bo chciałam taki piekny biskupi kolor ( I mam)..A wczoraj zobaczyłam, że w rogu ogrodu wyrosła mi samosiejka z muru (sic!) I już kwitnie. Tak że mam dwie budleja, jednego fruczaka i milion motyli.
        • heca7 Re: Chill.... 14.08.22, 19:36
          U nas też coraz popularniejsza. Bo właśnie przyciąga motyle. Ale jakoś nie miałam pomysłu gdzie ją wsadzić. Potem kupiłam pod wpływem impulsu i nagle mnie olśniło i miejsce się znalazło wink
    • ingryd Re: Chill.... 14.08.22, 07:38
      Tu mi dobrze, tu mi ciepło, tu mi sucho, tu sę będę…
      I pódź w me ramniona !
      (ingryd by Maillol 🫣)
      • lilia.z.doliny Re: Chill.... 14.08.22, 08:12
        No trzeba uważać, jak się idzie w te ramiona big_grin
        • ingryd Re: Chill.... 14.08.22, 08:30
          W ramniona to ta druga, à la z milo, a szpalerek naokoło dobrej miejscówki jest w sam raz, nikt gitary nie będzie zawracał 🙄
      • wapaha Re: Chill.... 14.08.22, 10:22
        ale świetne smile
    • mashcaron Re: Chill.... 14.08.22, 07:40
      Ale piękne zdjęcie furczaka! Nigdy mi się nie udało dziada złapać.
    • wapaha Re: Chill.... 14.08.22, 09:54
      1.Nie znam się na owadach -może ekspertka z pszczelego wątku się wypowie
      2. czaszka -chyba misia
      3. mięta w potoku
      4. mech
      5.serce na szczycie
      • lilia.z.doliny Re: Chill.... 14.08.22, 10:12
        Zawsze mnie rozczulają te puchate grubaski. Obsiadają mi.lawende, ona się ugina, a one bzyczą i brzęczą tak kojąco;.Ociężale, fruwające słoniątka
        • wapaha Re: Chill.... 14.08.22, 10:22
          prawda ? smile słodkie są
        • annanichtvergessen Re: Chill.... 14.08.22, 10:49
          Jak Ci wleci do mieszkania i gdzies usiadzie w Twoim zasiegu to podejdz i powoli wyciagaj reke w jego strone. Zobaczysz, jak bedzie fajnie tupal nozka, zeby Cie odstraszyc. Rozczula mnie to i rozsmiesza za kazdym razem. Tluscioszki puchate. 😍
    • nenia1 wspólne śniadanie... 14.08.22, 10:30
      • lilia.z.doliny Re: wspólne śniadanie... 14.08.22, 10:52
        Ale masz świetnych kompanów! U mnie rezyduje rudzik. Wczoraj pół godziny siedział na suszarce do prania. Bezczelnie przelatuje przed pyskiem staruszki Nessie, ewidentnie czuje się częścią s po olecznosci. Dałam mu wodę w felusiowej wanience (boze, jak.ja tęsknię za moim Feluniemsad ). Ptaszyna jest u mnie regularnie
    • bei Re: Chill.... 14.08.22, 10:56
      Świetnie uchwyciłaś oba zwierzaki, ale fruczaka trudniej tak zatrzymać❣️ Ja zrobiłam filmik, ale nie zdążyłam na spowolnione video przestawić.
    • bei Re: Chill.... 14.08.22, 10:57
      Fruczaka osobiście na żywo zobaczyłam pierwszy raz w życiu tego lata.
      • znowu.to.samo Re: Chill.... 14.08.22, 22:01
        Ja raz widziałam wieczorem lata temu u.mamy w ogrodzie i byłam pewna że to jakiś koliber
    • boogiecat Re: Chill.... 14.08.22, 17:36
      Wyczilowany czilal i kot, zdolna papuga i zdezorientowany pies sasiada.

Przechodze obok tego domu i slysze zaciekle ujadanie z warczeniem, na zmiane z miauczeniem i traktorowym mruczeniem. Patrze, a to papuga robi spektakl (niesamowity) w samotnosci.
      Potem zrozumialam big_grin
      • ingryd Re: Chill.... 14.08.22, 19:12
        😂😂😂, papuga orkiestra 👏👏👏
        • boogiecat Re: Chill.... 14.08.22, 22:25
          Stalam z corka z dziesiec minut podziwiajac miszczynie! Wydaje mi sie, ze panca ja specjalnie wystawia do ludzi bo ptaszysko lubi przyszpanowac pod publiczke 🙃
          • lilia.z.doliny Re: Chill.... 14.08.22, 22:32
            Dobra jest big_grin
            Kiedyś znajomą dostała papuszke na przechowanie, a jej osobisty dalmatyńczyk dostał szajby I trzy dni szczękał pod klatką. Czwartego dnia papuga zaczelacszczekac na dalmatyńczyka. Który wyszedł z pokoju tyłem i bezgłośnie
            • boogiecat Re: Chill.... 14.08.22, 23:28
              No wlasnie syjam i czilal wygladaja na psychicznie zlamanych🤣
    • suki-z-godzin Re: Chill.... 14.08.22, 19:04
      Hehe jaka latająca buła smile
      • lilia.z.doliny Re: Chill.... 14.08.22, 22:33
        Idealne określeniebig_grin
        Ale fruczaki są przesłodkie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka