22.08.22, 19:17
...w wannie, bo jestem przeziębiona, mam zapchane zatoki i mnie łamie w kościach, więc sól rozmarynowa i ciepełko powinny mi dobrze zrobić. Przy okazji jakiś twarzing i wlosing ofkors :p
I właśnie sobie zdałam sprawę, że odkąd kupiliśmy dom, czyli od pół roku ponad, korzystam z wanny raptem trzeci raz. A tak się cieszyłam, że po latach prysznica będę w końcu mieć wannę 😅 i co? Kąpię w niej dziecko, kwiaty i psa 🤣
A wy? Lubicie leżeć i się relaksować w wannie?
Macie jakieś ulubione wannowe kosmetyki? Sole czy coś?
Obserwuj wątek
    • ophelia78 Re: Leżę.. 22.08.22, 19:19
      Uwielbiam!
      Nalewam wannę wody i czytam smile
      Od zawsze. Prysznic to jakoes nieporozumienie.
      • brenda_bee Re: Leżę.. 22.08.22, 19:19
        ophelia78 napisała:

> Uwielbiam!
        > Nalewam wannę wody i czytam smile
        > Od zawsze. Prysznic to jakoes nieporozumienie.

Podpisuję się!
      • princy-mincy Re: Leżę.. 23.08.22, 14:02
        Mnie w wannie po 10 min jest niewygodnie i twardo. Wole wziac prysznic a potem czytac na kanapie, lozku lub w fotelu.
    • marinella Re: Leżę.. 22.08.22, 19:19
      Zamknij drzwi, nagrzej na maksa i zrób sobie saunę.

Co do wanny mam tak samo, ale to chyba wiek i słabnące krążenie wink
    • spirit_of_africa Re: Leżę.. 22.08.22, 19:21
      Zawsze jak jestem chora albo mnie coś boli to wygrzewanie w wannie jest obowiązkowe.Teraz mam covid,2 dni w wannie wygrzewałam bolące mnie mięśnie - pomogło i teraz wygrzewam bolące zatoki big_grin
    • primula.alpicola Re: Leżę.. 22.08.22, 19:23
      Czasami lubię, ale niezbyt często. W szczególności zimą, w innej szczególności, kiedy mam obolałe mięśnie.
      Lubię mleko kozie w proszku, sole różne (tylko pilnuję, żeby to była uczciwa sól, a nie z SLS na pierwszym miejscu), ostatnio próbowałam kąpieli z różową glinką.
    • mysiulek08 Re: Leżę.. 22.08.22, 19:26
      uwielbiam i odkad zmienilismy na babelki to moglabym z wanny nie wychodzic

uzywam soli
    • niemcyy Re: Leżę.. 22.08.22, 19:26
      Ja lubię, ale jak mam czas to jakoś rzadko mi to przychodzi do głowy, a jak mi się przypomni to przeważnie akurat nie mam czasu smile
    • 3-mamuska Re: Leżę.. 22.08.22, 19:27
      I tak i nie poleżeć lubię, ale nie lubię się myc w wannie.
      Najczęściej prysznic a potem leżenie.
      W sumie szkoda mi czasu.
    • daniela34 Re: Leżę.. 22.08.22, 19:32
      Tak, bardzo lubię leżeć w wannie. Nie robię tego często, ale lubię. Lubię kule do kąpieli z organique albo z the body shop.
    • bi_scotti Re: Leżę.. 22.08.22, 19:32
      Wanna, ksiazka, red wine - of course! Ale wylacznie w zimie po nartach albo jakims hiking w sniegu. Well, w zimie wszystko jest lepsze smile
      BTW, nie miewam flu, never ever ale gdy dzieci byly male i cos je "bralo", kuracja byla dokladnie odwrotna od Twojej = szklanka wody z lodem i sokiem cytrynowym, lodowaty prysznic i spac. Rano wstawaly perfectly healthy - zaden virus, zadne bacterium nie lubi takiego traktowania tongue_out Cheers.
    • leanne_paul_piper Re: Leżę.. 22.08.22, 19:32
      Nieee, nie lubię leżenia w wannie, nawet nie wiem, czy na kilkanaście lat mieszkania tutaj leżałam w niej więcej niż raz. A jednocześnie nigdy nie kupiłabym mieszkania tylko z prysznicem, bez wanny. Bo jest mi niezbędna do życia - mycie włosów, wieszanie prania z wodą, mycie kociej kuwetywink.
      • majenkir Re: Leżę.. 22.08.22, 19:40
        Nie myjesz włosów pod prysznicem?
        • piataziuta Re: Leżę.. 22.08.22, 19:47
          Największe polskie guru włosowe, posiadające dwa metry długich, rudych włosów, też myje włosy osobno - tzn. w oderwaniu od ciała. Mówi, że odżywki spływające po jej dekolcie, powodują u niej wypryski na tymże.

Musi mieć mocne mięśnie szyi dziewczyna.
          • mashcaron Re: Leżę.. 22.08.22, 19:55
            Ja odżywki spłukuje z głową w dół ale pod prysznicem, bo mi z kolei wyskakują krostki na karku i plecach :p
          • juzustempy Re: Leżę.. 23.08.22, 07:46
            piataziuta napisała:

> Największe polskie guru włosowe, posiadające dwa metry długich, rudych włosów,
            > też myje włosy osobno - tzn. w oderwaniu od ciała. Mówi, że odżywki spływające
            > po jej dekolcie, powodują u niej wypryski na tymże.
            >
            > Musi mieć mocne mięśnie szyi dziewczyna.
            O, wiem, o kim piszesz - podziwiam dziewczynę, że jej się chce tak bawić. Mam włosy do łopatek i już kombinuję, żeby je ściąć, bo niewygodnie bardzo.
        • leanne_paul_piper Re: Leżę.. 22.08.22, 19:48
          Nieee, u mnie kompletnie to się nie sprawdza, mam długie włosy, które muszą schnąć jakieś 2 godziny. A prysznic lubię wziąć przed snem ew. rano.
          A poza tym ja naprawdę nie znoszę jednocześnie myć włosów i ciała. Jeszcze najgorzej, jak jakiś włos przyklei mi się do pleców, brrr. W ostateczności mogę umyć głową w dół, ale i tak tego nie lubię, a poza tym odżywkę trzeba potrzymać te 5 minut chociaż. No wszystko pod włos, znaczy pod górkę.
    • srubokretka Re: Leżę.. 22.08.22, 19:39
      Wanna tylko zima.
    • piataziuta Re: Leżę.. 22.08.22, 19:44
      Nie lubię, bo jak już wlezę, to potem nie mam siły wyjść.
      Ale czasem leżę z maską na włosach i wtedy zawsze czytam ematkę.

Mieciu mi kiedyś kupował kule do kąpieli w body shopie (o zapachu "szef" ;p) i całkiem przyjemne to było.
      Ale przestał, jak zobaczył, że prawie nie zużywam - bo jak już leżę w tej wannie to tylko z maską na włosach, a włosów potem w tej soli nie wypłuczę przecież. Niemniej, jeśli odkryjesz przyjemność z długich kąpieli, to polecam.
      Są też takie kulki zapachowe z olejkami, ale po nich wannę trzeba od razu myć, bo zostają tłuste plamy, więc nie polecam.
    • iberka Re: Leżę.. 22.08.22, 19:45
      Och nie, nie lubię leżenia w wannie. 2-3 minuty i mam dość.
      • banicazarbuzem Re: Leżę.. 22.08.22, 19:47
        Nie cierpię leżenia w wannie 🤦
    • heca7 Re: Leżę.. 22.08.22, 19:48
      Nie. Nienawidzę! Tylko prysznic najlepiej z siedziskiem. Żadnego leżenia i odmaczania.
    • bywalec.hoteli Re: Leżę.. 22.08.22, 19:50
      daj zdjęcie w tej wannie
      • mashcaron Re: Leżę.. 22.08.22, 20:01
        Już wyszłam, ile mam tam gnić:p
    • woman_in_love Re: Leżę.. 22.08.22, 19:50
      Narób piany w wannie, "okryj się" nią żeby nie było widać za bardzo cycków, zapozuj z drinkiem i niech stary pocyka fotki na instagram.
      • mashcaron Re: Leżę.. 22.08.22, 20:00
        Nie mam Instagrama :p
        • woman_in_love Re: Leżę.. 22.08.22, 20:23
          💩
        • mid.week Re: Leżę.. 22.08.22, 21:13
          mashcaron napisała:

> Nie mam Instagrama :p

No nie! Przecież Ty kochasz cykać foteczki. I nie masz ig? Ig jest super, wcale nie trzeba mieć publicznego konta, ja je traktuje jak pamiętnik. Codziennie rano mam powiadomienia co wrzuciłam rok dwa, trzy lata temu. Uwielbiam to smile
          • mashcaron Re: Leżę.. 23.08.22, 08:02
            Mam ematke, wystarczy 🤣
            • mid.week Re: Leżę.. 23.08.22, 08:27
              Ematka nie przypomina tylko wypomina 😁
              • mashcaron Re: Leżę.. 23.08.22, 08:29
                🤣
    • default Re: Leżę.. 22.08.22, 19:56
      mashcaron napisała:

> I właśnie sobie zdałam sprawę, że odkąd kupiliśmy dom, czyli od pół roku ponad,
      > korzystam z wanny raptem trzeci raz.
      Nie przebijesz mnie. Mieszkamy 20 lat, a w wannie kąpałam się może z 10 razy.
    • nenia1 Re: Leżę.. 22.08.22, 20:03
      Nie lubię, po kąpieli w wannie czuję się zmęczona i wyzuta z sił. A już czytanie w wannie, świece czy wino to zupełnie nie moja bajka. Nie przepadam za rozmoczonymi książki czy gazetami. I weź człowieku przewróć kartki mokrą ręką. No tak, jest ręcznik, można stojak kupić itd. Ale to albo się relaksuję albo myślę, jak nie zamoczyć książki. No i ile tam w tej wannie będę leżeć, żeby szykować te wszystkie rytuały, świece, olejki itd? 15 minut? Wolę wziąć szybki prysznic i rozsiąść się z książką w fotelu. Prysznic jest szybszy, wchodzisz, woda przyjemnie spływa po ciele, czujesz jak wraz z wodą wszystko z ciebie spływa, spadające krople delikatnie cię masują, a nie rozmaczasz skórę w wodzie, zużywając do tego znacznie więcej wody.
      • ga-ti Re: Leżę.. 22.08.22, 20:30
        Mam te same dylematy. Książka w wannie, no jak, jak przewracać kartki, gdzie ją odłożyć, a jak się chlapnie... świece to samo, jak stoją wysoko to słaby efekt, nisko - a jak się przypalę wink kieliszek wina, jak go odstawić by się nie stłukł i by łazienki nie zalać? i na samą myśl o przygotowaniu wszystkiego wokół mi się odechciewa. Wolę prysznic i z książką na kanapie.
        Ale wannę mamy, jak się urządzaliśmy to dzieci były małe i uwielbiały kąpiele no i mąż lubił. Rozkładał się w wannie z pianą i włączał muzykę i tak sobie leżał. Odkąd zamontowałam ściankę na wannie dla poręcznego prysznicowania się, mąż przerzucił się na prysznic, kąpiele gdy jest chory albo bardzo zmęczony.
    • gaskama Re: Leżę.. 22.08.22, 20:06
      Nie znosze wanny. Mam łazienkę z prysznicem. Monsz i syn maja z wanną. Oni zalegają. Ja prysznic, szybki, na koniec zimny.
      Nie pamiętam, ile lat temu leżałam w wannie. Pewnie z kilkanaście.
    • rb_111222333 Re: Leżę.. 22.08.22, 20:36
      Nie mam czasu, tylko szybki prysznic
    • thea19 Re: Leżę.. 22.08.22, 20:39
      mam wannę w od kilku lat i też użyłam jej kilka razy. Kąpię w niej młodszego, teraz moczę tapicerki od wózków bo postanowiłam je sprzedać. W mieszkaniu też miałam wannę. Prysznic jednak szybszy.
    • rozaliaolaboga Re: Leżę.. 22.08.22, 20:59
      Ja nie przepadam za wanną. Tzn często sobie myślę, że zrobię kąpiel i poleżę sobie, ale jak przychodzi co do czego, to wolę wziąć prysznic i poleżeć sobie w łóżeczku.
      • bovirag Re: Leżę.. 22.08.22, 21:05
        Nienawidzelezenia w wannie! Mamy i prysznic i wannę i nikt z tejże nie korzysta. Dla mnie marnowanie czadu, wody i energii do jej podgrzania. Najchętniej bym się dziadostwa pozbyła kompletnie.
      • summerland Re: Leżę.. 22.08.22, 21:09
        Ja tak samo. Smialam sie kiedys, ze raz na rok robie sobie kapiel w wannie. Za nastoletnich lat mieszkajac w Polsce codziennie sie kapalam/wylegiwalam w wannie. Tutaj na Zachodzie to chybabym z torbami poszla po takich kapielach.
    • anorektycznazdzira Re: Leżę.. 22.08.22, 21:05
      Zdecydowanie tak, ale na zimę. Latem biorę prysznic, leżę w ciepłej wodzie zimą, to mi się często zdarza bo to KOCHAM. Nie potrzebuję dodatków, może mydło ziołowe najwyżej.
    • damartyn Re: Leżę.. 22.08.22, 21:15
      Zdrowia! A wannę kocham.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka