Dodaj do ulubionych

Skandal w US Open.

29.08.22, 14:57
Skandal w US Open. Ręka na pośladkach córki i pocałunek w usta oburzyły Amerykanów
Widziałyście? Jest się o co oburzać...? Wg mnie nie.
Obserwuj wątek
    • alicjamagdalena Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 14:58
      przegladsportowy.onet.pl/tenis/us-open-reka-na-posladkach-corki-i-pocalunek-w-usta-skandal-wideo/jd1cbd8
      • 71tosia Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 22:55
        gdyby nie tytuł o skandalu to nawet by mi nie przyszło do głowy ze na filmiki jest cos więcej niż zachowanie uradowanego ojca i szczęśliwej z sukcesy nastolatki.
        • ajaksiowa Re: Skandal w US Open. 30.08.22, 08:25
          71tosia napisała:

> gdyby nie tytuł o skandalu to nawet by mi nie przyszło do głowy ze na filmiki j
          > est cos więcej niż zachowanie uradowanego ojca i szczęśliwej z sukcesy nastola
          > tki.
          Dokładnie🤝
    • nangaparbat3 Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 15:20
      Lubiłaś/lubisz jak tatuś łapie za pośladki i całuje w usta? Czy jak?
      Tak, jest się o co oburzać.
      • alicjamagdalena Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 16:21
        Ale wg mnie to jest jakieś lubieżne macanie/ klepanie. Nie, ojciec mnie nie klepał po tyłku ale eg Ciebie to jest lubieżne machanie?
        • nangaparbat3 Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 21:18
          Obejrzałam filmik. Najpierw jedną ręką poklepuje, potem drugą, i tak jakoś -
          Dla mnie klepanie po pupie czy głaskanie jest niesłychanie erotyczne. Z relacją ojciec córka kojarzy się fatalnie.
    • slona78 Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 15:36
      Tyle, że w Czechach całuje się w usta a nie w policzek. Taki zwyczaj.
    • ichi51e Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 16:27
      czy ktoś ma nagranie? bo na zdjeciu nie ma reki na pupie tylko na kości ogonowej w najgorszym wypadku
      • ichi51e Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 16:29
        dobra - klepał ja jak konia - dla mnie aseksualnie ale może dobrze ze ktoś się przyjrzy
        • alicjamagdalena Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 16:30
          No właśnie jak konia/ psa...
        • alicjamagdalena Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 16:31
          I zrobią z ojca pedofila...szkoda mi dziewczyny.
      • alicjamagdalena Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 16:29
        Wejdź w artykuł i tam jest odnośnik do tweetera, u mnie chwile się ładuje.
      • mak_z_figa Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 16:40
        Tu jest film sport.fakt.pl/inne-sporty/sara-bejlek-po-awansie-do-us-open-obsciskiwana-przez-ojca-internet-oburzony/76n0x1q
        • umi Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:23
          Tam ją dwóch gości po tym tyłku klepie. Jakaś Czeszka by się musiała wypowiedzieć, czy to jest róznica kulturowa. Możliwe, że to jak psa. Z tym, że faktycznie chłopaka by nie klepali. I teraz mamy dylemat - czy US mają prdolca i nie rozumieją róznic kulturowych (to samo, co sauna koedukacyjna - nie każdy naród zdzierży) czy jednak podtekst molestowania jest. Są kraje, gdzie dziewczyny się obcałowują i tulą i nie jest to lesbijskie, ale to samo w męskim wydaniu by było gejowskie (czyli w kontekście seusualnym). Tu z tym klepaniem może (nie wiem, czy tak jest) być to samo.
          • kokosowy15 Re: Skandal w US Open. 30.08.22, 07:53
            Honecker + Breżniew. Jak oni się kochali...
    • login.na.raz Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 16:57
      Czytając artykuł na gazeta.pl spodziewałam się nie wiadomo czego, a tak naprawdę nie ma tam żadnego podtekstu seksualnego. Niektórzy całują dziecko w usta i chociaż ja tego nie praktykuje, nie uważam, by buziak w usta oznaczał zaraz pedofilię. Z tym klepaniem po pośladkach też przesadzili, tak jak ktoś tu napisał – klepał tak jakby się klepie konia albo psa.
    • odnawialna Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:11
      Też nie widzę podtekstu seksualnego. Ten drugi gość też ją klepie po tyłku. I to jest takie klepanie w sensie: dobra robota! Świetnie się spisałaś.
      A jednak... Czy chłopaka też tak by poklepali?

Świetna zajawka do dyskusji, bo coś jednak jest nie tak.
      Ba, sama zauważyłam, że zdarza mi się poklepać córę po pośladkach jak przyjdzie się przytulić, albo lekko uszczypnąć żartobliwie. Wiadomo, ze żaden seks mi nie w głowie, taki odruch. Muszę się bardziej pilnować chyba.
      • niemcyy Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:22
        Właśnie, ten drugi tak samo. Jak na mój gust za bardzo im te ręce opadają, ale może w Czechach to normalne?

W Niemczech teraz trochę afera, bo jeden pływak, uczestnik m.in olimpiady w Barcelonie, opowiedział, jak trener w NRD molestował go przez wiele lat, łącznie z gwałtem w trakcie zawodów na olimpiadzie tuż przed startem.
      • asia.sthm Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:56
        > Też nie widzę podtekstu seksualnego. Ten drugi gość też ją klepie po tyłku.
        > I to jest takie klepanie w sensie: dobra robota! Świetnie się spisałaś.
        > A jednak... Czy chłopaka też tak by poklepali?

No wlasnie niby nic, a jednak dobrze ze to naglosniono, bo to jest skandal.
        Moze nastepnym razem sie chlopy zastanowia dlaczego akurat w posladki musza poklepac za dobra robote, tak jakby plecy byly za male. Chlopaki maja lepsze plecy czy gorsze posladki, oto jest pytanie, ktore sie do dramatu nadaje.
        • volta2 Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 23:08
          chłopaki mają najczęściej pupy pasikonika i nie ma czego poklepywać
          na zdjęciu mnie nie oburza, ale filmik jest straszny, o ile w kontekście ojca wybaczalne, to kim jest ten drugi facet? u niego to nie wygląda już naturalnie

• sueellen Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:26
      Moja młodsza córka często całuje mnie w usta. Nie wiem czemu. Starsza nie. Obie czasem klejone w pupe. To co, jestem już pedofilka?

Widziałam filmik Nie zauważyłam by to było poklepywanie z podtekstem seksualnym. Poza tym dziewczyna sama dała ojcu całusa.
      • ajaksiowa Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:33
        Obmacywanie po pośladkach jednak zupełnie inaczej wygląda ,
        • volta2 Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 23:10
          tam nie było obmacywania, tylko klepanie

u mnie w domu robi i tak mąż, i ma to dla mnie kontekst erotyczny, bardzo to lubię i nikt inny mi tego robić nie może, a już ojciec, to bym ubiła)
          ale tu mają inne relacje, to ona rzuca się ojcu na szyję i widać radość a nie seksy
      • niemcyy Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:41
        sueellen napisała:

> Widziałam filmik Nie zauważyłam by to było poklepywanie z podtekstem seksualnym

A ten drugi facet?
        Co musiałby zrobić, żeby wyglądało na podtekst seksualny? Chyba że to jakiś czeski zwyczaj.
        • sueellen Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 22:54
          www.instagram.com/p/CYtL1JEIAfB/?igshid=MDJmNzVkMjY=

Tu masz Beckhama całującego córkę w usta. Mnie nie rusza bo zachowanie częste w mojej rodzinie.
          • niemcyy Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 23:15
            A trener? O klepanie po tyłku mi chodzi.
            • sueellen Re: Skandal w US Open. 30.08.22, 07:25
              Samo klepanie mi się nie podoba ale dla mnie jest protekcjonalne, nie ma w nim jednak podtekstu.
        • mallard Re: Skandal w US Open. 02.09.22, 08:28
          niemcyy napisał(a):

> Chyba że to jakiś czeski zwyczaj.

Tak, nazywa się "klepičku po dupičku"
    • biala_ladecka Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:42
      Pocałunek mnie nie rusza, klepanie tej dziewczyny po tylku jak klacz juz tak. Zachowanie niestosowne niekoniecznie na plaszczyznie seksualnej.
      • eriu Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:49
        Dla mnie obie rzeczy niestosowne. Wiem, że są rodzice całujący dzieci w usta. Mi się ten zwyczaj nie podoba. 16-letnią dziewczynę całować w usta to zdecydowana przesada.
        • nangaparbat3 Re: Skandal w US Open. 30.08.22, 07:10
          Jednak dziewczyny mają rację, że to zależy od kultury - bywa, że pocałunek w usta jest absolutnie nieseksualny (chyba np. w Rosji). Chociaż jeżdżąc ciągle do Czech ani razu nie widziałam, żeby się ktoś całował, nie to co we Francji, gdzie się cmokają na okrągło, chociaż nie w usta.

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/PeJk9kuTURBXy83NzViMjg1Yi0yZjVhLTRhOTQtYjFhMi0wODk5MGYxZWZiNTIuanBlZ5GVAs0CZwDDw4GhMAU
    • saszanasza Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:56
      Szczerze mówiąc w tyłek to klepało ją dwóch, przynajmniej tak widziałam na filmiku, natomiast w obu przypadkach nie zauważyłam podtekstu seksualnego. Szczerze mówiąc w pozycji i przy wzroście i dziewczyny i tych panów, trudno ją objąć w sposób naturalny nie zahaczając o dolną część ciała.
      • biala_ladecka Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 17:58
        O proszę, jest już dobre wyjaśnienie #bobyłazaniska.
        Ty tak serio?
        • mallard Re: Skandal w US Open. 02.09.22, 08:36
          biala_ladecka napisała:

> O proszę, jest już dobre wyjaśnienie #bobyłazaniska.
          > Ty tak serio?

Raczej "#bobyłazawysoka". Gdyby było tak, jak napisałaś, to by ją klepali po głowie, ale ogólnie masz rację.
      • niemcyy Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 18:02
        To nie było zahaczenie, ani przez jednego ani przez drugiego.

Drugi jej pakuje rękę prosto na pośladek, ale ojcu lewa ręka opadła z jej łopatki na tyłek dopiero po pierwszych sekundach.
      • asia.sthm Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 18:02
        > Szczerze mówiąc w pozycji i przy wzroście i dziewczyny i tych panów, trudno ją objąć w sposób naturalny
        > nie zahaczając o dolną część ciała.

taaa, chlopom sie rece w lokciu nie zginaja, dopiero po dotknieciu posladka gietkosc w lokciu wraca big_grin
        • niemcyy Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 18:03
          big_grin magic
    • fornita111 Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 18:53
      to juz bardziej erotycznie sie hiszpanscy pilkarze po tylkach nawzajem klepia wink Nie widze tam niczego niestosownego.
      • asia.sthm Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 19:20
        > bardziej erotycznie sie hiszpanscy pilkarze po tylkach nawzajem klepia

pilkarze kieruja sie calkiem odrebnym prawem do klepania oraz wskakiwania sobie przyrodzeniem na plecy i glowe.
        Tu, zawodniczka - trener - ojciec, niestety nie ma rownowagi srodkow wyrazu. Trzeba je z rozwaga posegregowac i wybierac co dozwolone a co wywola skandal. Nareszcie!
        Po naglosnieniu zlego traktowania gimnastyczek, siatkarek, teraz kolej na tenisistki.
        • fornita111 Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 19:25
          No moze, nie upieram sie. Ale erotyzmu tam nijak nie widze, niech bedzie, ze protekcjonalne to klepanie i to nie jest ok. (Przy czym w takich sytuacjach zawsze lepiej byc "za ostroznym" i na zimne dmuchac, niz odwrotnie)
    • eliszka25 Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 19:30
      Żadnego łapania za pośladki tu nie widzę. Dla mnie to zupełnie aseksualne poklepanie. Niemniej jednak, muszą qurwa klepać akurat w pośladki? 😡
    • afro.ninja Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 19:46
      Ale w sporcie to nic dziwnego. Często trener klepie sportowca po pupie. Ogolnie chyba sportowcy lubią się dotykać. Przykładowo w siatkowce po kazdym punkcie wymiana czułości. No tutaj ojciec, corka i Ameryka.
      • biala_ladecka Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 19:59
        To jest przede wszystkim nastolatka! Pozwolilabys, zeby trener klepał twoją 16- letnią córkę po pupie w ramach dobrze wykonanego zadania?
        • afro.ninja Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 22:49
          Dla mnie sport jest zawsze ryzykiem. Nie tylko urazowym. Niestety historia pokazuje, co sie dzieje na treningach, zawodach. Nie mówię, ze to jest dobre, tylko, ze ma miejsce. IJak sie oglada zawody lekkoatletyczne, wszystkie zespołowe, jest mnostwo dotyku, poklepywań, obejmowania, a tu w tenisie zaskoczenie, bo trener glownie gdzieś na trybunach.

• mallard Re: Skandal w US Open. 02.09.22, 08:41
          biala_ladecka napisała:

> klepał twoją 16-letnią córkę po pupie w ramach dobrze wykonanego zadania?

Powinno być: "w ramach pochwały za dobrze wykonane zadanie", górska rzeko płynąca przez Bielice! 😉
      • asfiksja Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 20:12
        >Często trener klepie sportowca po pupie. Ogolnie chyba sportowcy lubią się dotykać.
        Szalenie. Zawsze trener płci męskiej klepie młodą zawodniczkę/młodego zawodnika po pupie. Nie wymydli się, no nie?
      • nangaparbat3 Re: Skandal w US Open. 30.08.22, 07:12
        A widziałaś kiedy zawodniczkę klepiąco po pupie trenera? Albo chociaż trenerkę klepiącą zawodnika?
        Poruszyło mnie porównanie do poklepywania konia czy psa. To coś mówi, nie?
    • koko8 Re: Skandal w US Open. 29.08.22, 20:07
      Trudno mi wykrzesać obiektywną opinię, bo mam dziecko w wieku tej dziewczyny, i takie klepanie po pupie przez własnego ojca powoduje u mnie dyskomfort.
    • nieeznaajoomaa Re: Skandal w US Open. 30.08.22, 07:52
      Zabawa, w której dzieci podchodzą na czworakach do siedzącego na fotelu mężczyzny i dotykają nosem substancji leżącej na jego kolanie- oczywisty podtekst seksualny

Klepanie po tyłku i całowanie w usta nastolatki- brak podtekstu seksualnego

Hmm...
    • niemcyy Re: Skandal w US Open. 01.09.22, 21:33
      Zależy: przegladsportowy.onet.pl/tenis/us-open/trener-latami-ja-gwalcil-to-co-uslyszala-z-jego-ust-bylo-szokujace/5h1nlzh
    • zuzanna_a Re: Skandal w US Open. 02.09.22, 00:21
      Ostatnio syn otrzymal medal na zawodach i pani zapytala go czy moze mu go zalozyc na szyje.
      Syn spytal - no tak, a dlaczego pani pyta?
      Wyjasnila, ze woli spytac czy moze go dotknac, bo zakladajac metal dotknie jego ciala.
      Stn oczywiscie nie zajarzyl, ja uznalam ze panią chyba po..ało i ze jako ludzkosc chylimy sie ku upadkowi, a seksualizacja dzieci bo nawet dotkniecie reki czy szyji moze byc uznawane jako nietakt pokazuje do jakiej paranoji dochodzimy.

Czekam na moment, ze podanie reki uznamy za naruszenie cielesnosci.
      • niemcyy Re: Skandal w US Open. 02.09.22, 00:25
        A poklepała go po tyłku? Bo o tym jest wątek.
    • bigimax4 Re: Skandal w US Open. 02.09.22, 08:06
      Sytuacja dotyczyla zainteresowanej i jedynie ona ma cos w tym temacie
      Reszta jesli jest oburzona a w zasadzie ta reszta to jakies twiterowe swiry to juz tylko ich problem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka