Dodaj do ulubionych

Przekombinowali

06.09.22, 09:23
Składana skrzynka plastikowa kosztuje najtaniej 39,99. Z tej oferty jednak nie skorzystam, bo opcja Smart, czyli darmowa przesyłka, działa od 40, czyli dla mnie ta skrzynka kosztuje ponad 47. Bardziej opłaca mi się kupić w cenie 45...
Obserwuj wątek
    • pomozeciepomozemy Re: Przekombinowali 06.09.22, 09:26
      Zawsze możesz przeskanować ceny od najniższej. Może potrzebny będzie Ci ołówek, gumka albo spinacz? Taniej wyjdzie.
      • mallard Re: Przekombinowali 06.09.22, 09:42
        pomozeciepomozemy napisał(a):

> Zawsze możesz przeskanować ceny od najniższej. Może potrzebny będzie Ci ołówek,
        > gumka albo spinacz? Taniej wyjdzie.

Co ty pierniczysz Gierek...
        • nightdream Re: Przekombinowali 06.09.22, 09:56
          Chodziło chyba o to że możesz u tego samego sprzedawcy poszukać najtańszych przedmiotów. I do skrzynki za 39,9 dorzucić ołówek za 1zl. I wtedy masz darmową przesyłkę.
          Możesz tez zrobić tak:
          Zamówić dwie skrzynki, zapłacić za nie a jak przyjdą to jedną oddać - ze smartem zwrot jest za darmo. I masz wtedy darmową wysyłkę, jedną skrzynkę tylko musisz się wybrać do paczkomatu i nadać zwrot 🤷‍♀️
          • pomozeciepomozemy Re: Przekombinowali 06.09.22, 10:01
            big_grin Dobre. Tylko ślad węglowy i dodatkowa robota. To ja wolę ten ołówek. Oczywiście, o ile jest. Jak kupuję tanie filtry do kawy zawsze dziecko dostanie ulubione żelki, a ja jedyne batoniki śmieciowe, jakie akceptuję. Nie zawsze da się po taniości. Choć obecnie wypadałoby...
        • pomozeciepomozemy Re: Przekombinowali 06.09.22, 09:58
          Do skrzynki za 39,99 bierzesz ołówek za 1 zł. Masz darmową przesyłkę, skrzynkę za 40,99 zamiast 45 i ołówek gratis...

Myślałam, że to co piszę, to jakaś oczywista oczywistość, a tu wykład trzeba było zrobić. Nic dziwnego, że kupa ludzi robi dużą kasę na tłumaczeniu innym takich banałów.
          • mallard Re: Przekombinowali 06.09.22, 11:59
            pomozeciepomozemy napisał(a):

> Do skrzynki za 39,99 bierzesz ołówek za 1 zł. Masz darmową przesyłkę, skrzynkę
            > za 40,99 zamiast 45 i ołówek gratis...

Nie handlują takimi gówienkami a nic innego od nich nie potrzebuję. Nawet nie wiem, czy tą skrzynkę będę teraz kupował, bo właściwie to tylko rozeznanie robiłem.
      • kryzys_wieku_sredniego Re: Przekombinowali 08.09.22, 08:55
        Dokladnie tak robię, jak nie ma produktu o złotówkę droższego to dorzucam coś przydatnego, ostatnio dokupilam paczkę worków na smieci, żeby wyszlo powyżej 40 zł.
    • mashcaron Re: Przekombinowali 06.09.22, 09:26
      Idź do action i kup sobie za 29,95:p
      www.action.com/pl-pl/p/skadana-skrzynka-/
      • mallard Re: Przekombinowali 06.09.22, 09:41
        mashcaron napisała:

> Idź do action i kup sobie za 29,95:p
        > www.action.com/pl-pl/p/skadana-skrzynka-/

Tej nie chcę, jest mniejsza i bardzo tandetna.
        • mashcaron Re: Przekombinowali 06.09.22, 09:44
          No tandetna, bo tania :p za mniej tandetne trzeba zapłacić więcej, np. 45:p
    • 35wcieniu Re: Przekombinowali 06.09.22, 09:34
      Oho. Strach pomyśleć co odkryjesz następnym razem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka