Dodaj do ulubionych

Urodowe piekiełko

07.09.22, 15:47
Trafiłam ostatnio do urodowego piekiełka, zaczęłam korzystać z pewnego zabiegu który powtarza się cyklicznie, pierwszy raz nie byłam do końca zadowolona ale postanowiłam dać szanse, niestety okazało się że jestem wytypowana na frajerkę którą się goli z kasy i oszukuje na produkcie. Zaczęłam drążyć i miejsce działa ewidentnie tak że ma same stałe klientki, jest dużo dziewczyn które są aktywne w social mediach nie są to żadne znane influ, zwykłe kobiety które mają instagram, sprawdzałam komentarze na FB i te zachwalające to są właśnie od tych pań, zawsze jakaś wzmianka na instastory, podejrzewam że nie jest to płatna reklama tylko ekipa wiedząc że są aktywne po prostu się stara. Ja pierwsze o czym zostałam poinformowana po tym jak tam trafiłam to że pani szukała mnie na social mediach bo niby chciała się skontaktować ale nie znalazła no nie znalazła bo mnie tam nie ma. Przedziwne.Czy spotkałyście sie z czymś takim czy serio teraz tak wygląda rynek usług??
Obserwuj wątek
    • taniax Re: Urodowe piekiełko 07.09.22, 16:34
      A może ktoś mi powie co trzeba zrobić żeby nie być wytypowaną na frajerkę w takich miejscach oraz by panie tak dobrze wykonały usługę, ewidentnie mają umiejętności tylko z niektórymi kombinują. Czy trzeba mieć social media, instagram? A może trzeba się ubrać w sukienkę i odpindrzyć tak jak pisała jakaś ematka ostatnio w wątku o fryzjerze. Jaki jest klucz i sposób bo szukam.
    • aqua48 Re: Urodowe piekiełko 07.09.22, 17:33
      Jeśli nie byłaś zadowolona po pierwszym razie, trzeba było dać negatywną opinię i pójść gdzie indziej. Tak to działa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka