Dodaj do ulubionych

Poszłam na botoks

10.09.22, 08:20
Myślałam o tym już od dłuższego czasu, mam 44 lata, obniżone Kąciki ust i opadające powieki. Chodzę od jakiegoś czasu na botoks na bruksizm. Wczoraj poprosiłam o dodatkowe usługi: podniesienie kącików ust i podniesienie powiek. Lekarka wstrzyknęła mi Wypełniacz w Kąciki i botoks w czoło.
Wyglądam jakbym miała po prostu świeższą twarz - czuje się cudownie smile. Trochę się boję że wpadnę w pułapkę zabiegów medycyny Estetycznej. Udało się Wam zachować umiar?
Obserwuj wątek
    • login.na.raz Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 08:22
      Ja też muszę sobie zrobić botoks.
      Czy ktoś zna jakieś dobre salony w Łodzi?
      • kasiaabing Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 09:10
        Dr Edyta Santorek- Strumiłło.
        Przyjmuje na Retkini.
        • login.na.raz Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 10:08
          Dzięki!!
          • kasiaabing Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 08:04
            Naprawdę jest super. Przede wszystkim jest lekarzem z wykształcenia, bodajże chirurgiem. Nie zrobi z Ciebie kobiety kota.
    • mandre_polo Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 08:43
      Znam osoby które mieniły sobie rysy twarzy i trudno je poznać. Są kalka nieznanych mi osób, dziwne uczucie bo ma się wrażenie że to ktoś obcy, spogląda się na wypełnienie jak się rusza🙆
    • kot_filemon88 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 08:59
      Zrobiłam lwią zmarszczkę, ale jak zejdzie to nie będę powtarzać. Jestem atrakcyjna i nic się nie w tej kwestii nie zmieniło, natomiast cenię sobie naturalność, a teraz czuję się sztucznie.
      • czerwonylucjan Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 11:34
        A co jest naturalnego w lwiej zmarszczce? Wkuryiony wyraz twarzy?
        • mandre_polo Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 12:44
          Można przestać robić lwia zmarszczkę i po kłopocie. Naprawdę warto. W ogóle to agresywne miny nie służą dobrze wizerunkowo
          • mamamisi2005 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:20
            Lwia zmarszczka często ma więcej wspólnego z wadami wzroku, niż agresją
            • miss_powiatu Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 09:06
              Naprawde mozna kontrolowac mimike i w dzien i w nocy? Czy ty czujesz jak ci sie marszczy czoło czy z natury wcale ci nie marszczy i dlatego takie bezsensowne rady dajesz? Ludzie maja mniej lub bardziej silna mimike i pewnie mogliby spedzac godziny dziennie zeby ja opanowac ale moze maja coś lepszego do roboty. A mi lwia zmarszka robi sie glownie we śnie. Jak wstane w srodku nocy i spojrze w lustro to mam tak ściagniete brwi jak nigdy w dzien.
            • klaramara33 Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 10:53
              mamamisi2005 napisała:

> Lwia zmarszczka często ma więcej wspólnego z wadami wzroku, niż agresją
              Prawda, nie lubiłam chodzić w okularach i dosyć szybko mi się pojawiła.
    • ivaz Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 09:01
      Na opadające powieki najlepsza blefaroplastyka, raz a dobrze., ja właśnie zrobiłam i to najlepiej wydana kasa, oko 10 lat młodsze
      • nutella_fan Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 10:27
        Ile to kosztuje? Widać blizny?
      • jammer1974 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 10:57
        Ile tej kasy wydalas
        • ivaz Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 12:51
          zapłaciłam 3500 zł, na razie widać czerwoną kreseczkę, która po jakimś czasie zblaknie. Na wszystko inne szkoda kasy, tylko po chirurgicznej ingerencji tak naprawdę jest efekt WOW. Miałam skierowanie na NFZ, ale terminy mnie przeraziły
          • zwierzakowa13 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 19:52
            Pochwalisz się gdzie robilas? Tu albo na priv jeśli nie chcesz reklamowac.
            • ivaz Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 20:08
              Wolę na priv, na gazetowy?
              • zwierzakowa13 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 22:43
                Tak, na gazetowy.
                • terazkasia Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 14:37
                  zwierzakowa13 napisała:

> Tak, na gazetowy.

Robiłam, potwierdzam, że efekt rewelacyjny. Ale to też dość inwazyjny zabieg i bywają po nim komplikacje, i czasem bardzo poważne.
    • agdzieztam Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 09:40
      Ja bym bardzo chciała spróbować, a panicznie się boje, że coś pójdzie nie tak. Mam szczęście bo genetycznie mam świetna skórę i zmarszczki prawie niewidoczne, ale owal twarzy jakiś taki stary.
      • aurinko Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 09:49
        Na owal zrób sobie zaffiro.
        • znowu.to.samo Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 10:13
          I długo trzyma?
        • agdzieztam Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 10:18
          Czytam sobie o tym nie słyszałam wczesniej.
        • sonnija70 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 11:00
          Podgrzewanie tkanek? Nie, dziekuje. Efekt dlugofalowy jest raczej szkodliwy.
      • mebloscianka_dziadka_franka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 14:23
        Zrób sobie botoks teraz póki zmarszczki są minimalne, jak będą już dobrze widoczne, to już nie zadziała tak dobrze. Ja sobie zrobiłam i jestem zachwycona, ale niestety nie wygładziło mi zmarch tak jakbym sobie tego życzyła, bo już po prostu są za głębokie. Dlatego żałuję, że nie zrobiłąm sobie 3-4 lata temu.
    • znowu.to.samo Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 09:41
      Ja już dwa lata się obstrzykuję. Niestety ciężko potem z tego zrezygnować.
    • mala_truskawka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 10:17
      A swoją drogą, czy botoks na bruksizm pomaga?
      • daszka_staszka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 10:35
        Tak, bardzo. Wcześniejsze efizjoterapie i szyby relaksacyjne to były przy tym pieniądze wyrzucone w bloto
      • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:13
        Nie wiem…ciężko powiedzieć. Napewno osłabia te żwacze, tak ze nie możesz zaciskać zębów tak mocno. I owal twarzy się poprawia.
        • mala_truskawka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 20:50
          Czyli szynę dalej trzeba nosić?
          • daszka_staszka Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 09:15
            Nie trzeba nosić potem szyny, mięśnie się osłabiają z czasem. Miałam ogromny PR byłem, szyny przegryzalam dosłownie, teraz problemu nie mam i jak botoks zejdzie to go powtórzę
    • nutella_fan Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 10:26
      A podniesienie powiek jak ci zrobiła?
      • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:14
        Ostrzyknela czoło. Znaczyła jednak, Że nie u wszystkich to działa. Jeżeli u mnie nie zadziała to mam przyjść jeszcze raz. Jak narazie czekam na efekty, które ma być widać dopiero po paru dniach.
    • jammer1974 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 10:56
      Kaciki Ci sie podniosly? Ja tez bym chciala i tak sie zastanawiam
      • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:15
        Podniosły. W pracy się mnie pytali dlaczego jestem na nich zła, Albo czy coś się stało. Myślę że to był efekt opadania kącików ust, które nadawały mi taki wyraz twarzy. Teraz wyglądam po prostu świeżo i naturalnie.
        • jammer1974 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:36
          Super. Ja tez mam taki zly wyraz twarzy. Lekarz ci to robil czy kosmetyczka?
          • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 17:30
            Lekarz. Bałabym się do kosmetyczki.
    • mia_mia Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 13:22
      Bardzo lubię botoks, najlepsze kremy mogą się schować, niestety u mnie puszcza bardzo szybko, więc od dawna nie robię regularnie, bo bym musiała z 6 razy w roku.
      • mandre_polo Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 13:50
        No właśnie myślałam już wcześniej o takich osobach bo obserwuje że ktoś kto miał lekki stosunek do pielęgnacji nagle zaczyna stosować poprawianie. Skok pomiędzy: mam w nosie pielęgnację, makijaż a teraz musi być lux. Tak samo kobiety które schudły nagle zaczynają się ubierać i dbać o wizerunek na potęgę, od kopciucha do księżniczki. Dla mnie sygnał że coś z psychika nie za bardzo
        • jammer1974 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 14:39
          mandre_polo napisał(a):

> od kopciuc
          > ha do księżniczki. Dla mnie sygnał że coś z psychika nie za bardzo

Z Twoja na pewno.
          Jak ktos zaczyna o siebie dbac to zawsze jest dobry sygnal. Gdy przestaje to jest powod do zmartwienia.

• mandre_polo Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 14:53
            Żadne przegięcie nie jest zdrowe
            • g.r.uuu Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 15:01
              Z tego co napisałaś to przegięciem jest dla Ciebie zmiana, jak ktoś zawsze dba o strój to spoko, a jak po schudnięciu to źle
              • jammer1974 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:37
                g.r.uuu napisała:

> Z tego co napisałaś to przegięciem jest dla Ciebie zmiana, jak ktoś zawsze dba
                > o strój to spoko, a jak po schudnięciu to źle

Po prostu glupoty plecie
              • mandre_polo Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 17:46
                g.r.uuu napisała:

> Z tego co napisałaś to przegięciem jest dla Ciebie zmiana, jak ktoś zawsze dba
                > o strój to spoko, a jak po schudnięciu to źle

Przegięcie jest wtedy kiedy ktoś nie ma umiaru w jedzeniu, niechlujny, przypadkowe ubrania, nie stosuje pielęgnacji, makijażu a potem na pstryk cały na biało. Jak ta polityk po metamorfozie
                • czerwonylucjan Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 19:39
                  Zmiana na lepsze to nie przegiecie, boli cie, ze ktos zmienil zycie czy jaki masz wlasciwie problem?
                  • mandre_polo Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 12:16
                    Poczytaj wyjaśnienie jak jest różnica pomiędzy olewka a wersja lux
      • mebloscianka_dziadka_franka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 14:27
        No to ja też tak mam sad ALe i tak chodzę co parę miesięcy, rzadziej niż bym chciała. Zawsze to trochę opóźni pogłębianie się zmarch. Jest to spory koszt, ale w sumie to nie robię żadnych innych drogich zabiegów kosmetycznych, poza regulacją brwi i pedicure'em, a tutaj naprawdę widzę efekt, więc pieniędzy nie żałuję.
        • znowu.to.samo Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 22:53
          U mnie trzyma 5 mieś max. Ale na pocieszenie dodam że u mnie jakby się wydłuża bo te mięśnie, niedużo bo niedużo ale jednak słabną jak ich sie nie używa.
    • majenkir Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 15:01
      lucerka napisała:
      Lekarka wstrzyknęła mi Wypełniacz w Kąciki

Nie idź ta droga
      • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:10
        Czemu? Uzależniające?
      • jammer1974 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:38
        majenkir napisała:

> Nie idź ta droga

No wlasnie. Czemu? Sama planuje
      • mia_mia Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 03:16
        Dlaczego? Efekty są super
    • kozica111 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:17
      Dramat.
    • aandzia43 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:23
      "Udało się Wam zachować umiar?"

Udalo mi się bez problemu. Uzaleznienie od poprawiania urody to uzależnienie behawioralne, cos jak z jedzeniem, graniem w karty czy uprawianiem seksu - wszyscy jemy, czasem zagramy, uorwiamay seks, a jeden na iluś uzaleznia się.
      • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 17:29
        Ja generalnie nie mam tendencji do uzależnień. Próbowałam w życiu praktycznie wszystkiego co mnie ciekawiło. Nigdy się nie uzależniłam.
        Ale może nie trzeba być takim pewnym. Starzenie się może być piękne ale i bolesne. Uroda przemija a chce się ja chociaż na chwilkę dłużej zatrzymać.
        • aandzia43 Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 01:03
          W pewnym człowiek już wie które demony w pięknym przebraniu zwiodą go skutecznie na pokuszenie, a które tylko pobrzęczą jak muchy i zdechną wink
    • berber_rock Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 16:43
      Nie.
      Za to silikon w najbliższym czasie sad
      • disco-ball Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 22:51
        Wszystko ok?
    • primula.alpicola Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 18:40
      lucerka napisała:

Udało się Wam zachować umiar?
      >
      >
      No raczej. Botoks dwa razy w roku i profhilo też dwa razy na rok. Na razie wystarcza, a co będzie później, zobaczymy.

• kot_filemon88 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 18:54
        To jest umiar?! Jesteś wypełniona po brzegi z takim zestawem. No ale jak masz 60 lat to mogę zrozumieć.
        • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 19:03
          Botoks na bruksizm….
          • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 19:03
            Oups, złe się podpielam
        • primula.alpicola Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 19:34
          Yyy, nie, nie jestem wypełniona, po prostu mam sparaliżowane mięśnie. Botoks się wchłania, prpfhilo teżsmile
          • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 19:43
            Lekarka mi mówiła, ze wypełniacze jak HA tez się wchłaniają.
            • kot_filemon88 Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 19:51
              Po 10 latach, oczywiście jest napisane że 18 miesięcy, w rzeczywistości idzie to w lata.
              • lucerka Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 19:58
                Lekarka mówiła, ze z tym różnie bywa. Internety piszą ze proces wchłaniania trwa od paru do parunastu miesięcy.
            • primula.alpicola Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 19:58
              lucerka napisała:

> Lekarka mi mówiła, ze wypełniacze jak HA tez się wchłaniają.
              >

Albo migrują. Ja się boję usieciowanego kwasu hialuronowego i nie planuję go stosować.
              • znowu.to.samo Re: Poszłam na botoks 10.09.22, 22:55
                Ja mam kwas w "marionetkach" i cudownie mi je wygładził, okropnie mnie postarzały
    • krolewska.asma Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 07:40
      Nie wiem czy oglądacie program Dody na Polsacie ale w każdym odcinku jest jak ona zmywa makijaż i pojawia się twarz ostrzyknieta która nie zachowuje się jak normalna twarz ale wszystko tam migruje np z ust na policzek brrrrr

To powinna być przestroga dla osób które chciałyby się sztucznie ostrzyknac
    • anilorak174 Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 07:46
      Po co wam to? Czasu nie zatrzymacie a bedziecie wyglądać na starosc jak straszydła.
      • klaramara33 Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 10:51
        Dlaczego?
        • anilorak174 Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 10:57
          Donatella Versace, Bogumiła Wander, Ewa Minge, i do tego grona dołącza Racewicz.
          Tez zaczynały od malego botoksu zapewne.
          • taje Re: Poszłam na botoks 11.09.22, 15:06
            Jeśli już to od wypełniaczy a nie botoksu. Dwie zupełnie inne procedury i to kwas hialuronowy (w nadmiarze), a nie botoks daje efekt napompowanej twarzy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka