Dodaj do ulubionych

Seksowny strój dla faceta

27.11.22, 14:00
Dla babki wiadomo: fajna bielizna, ewentualnie koszula nocna typu prześwit, mini, pończochy, krótka spódnica, skóra, lateks, co kto lubi. A dla faceta? Jaki jest strój dla faceta, który określiłybyście jako "seksowny"? Czy w ogóle można mówić o takim stroju? Ja mam faceta, który ma trochę krindżowy styl jeśli chodzi o teksty i sposób bycia, więc na ostatnią moją propozycję zmysłowego wieczoru pożyczył i ubrał się w tego typu strój. Bardziej mnie to śmieszyło niż podniecało, no ale po przemyśleniu doszłam do wniosku, że jeśli chodzi o ubranie to chyba nie mam pomysłów, które mogłabym mu w tym kontekście podsunąć.
Obserwuj wątek
    • tanebo001 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:04
      Obcisłe skórzane spodnie nie zakrywające kostek, lakierowane mokasyny, koszula rozpięta do pępka, złoty łańcuch na klacie...
      • kamin Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 13:04
        Na cygańskie wesele ok
      • 7katipo Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 21:17
        Gdybym miewała jeszcze jakieś popędy, to właśnie by mi wygasły 🙄
    • agaagaaga123 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:13
      to proste

https://i.redd.it/cqd8kk6f6yx81.jpg
      • tanebo001 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:18
        A strój gdzie?
        • memphis90 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:22
          Jeansy i świeży pot po tym, jak właśnie uratował świat przed rudą biczą.
      • tanebo001 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:21
        Dlaczego on ma tak wysoko pępek?
        • memphis90 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:23
          To jeansy ma nisko.
        • woman_in_love Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:29
          bo kolesiowi od photo shopa się łapa omskła
          • tanebo001 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:37
            To jest to czego brakuje polskim facetom...
            • ga-ti Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 15:21
              Wysokiego pępka, czy omskniętej ręki?
              • tanebo001 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 18:17
                Omsknięcia
              • m_incubo Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 21:24
                Photoshopa.
      • stephanie.plum Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 18:51
        :~D

!!!
      • nangaparbat3 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:18
        Cudny! big_grin big_grin big_grin
    • milva24 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:17
      Mnie osobiście podniecają mężczyźni w koszulach na guziki.

giacomo.pl/do/item/KD_KDBS001011/Koszula-LORENZO-KDBS001011
    • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:18
      Mundur
      • milva24 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:20
        Aaa, fakt, vos w tych mundurach jest.
        • milva24 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:20
          *coś
      • homohominilupus Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 16:13
        gr.ruuu napisała:

> Mundur

O tak 🤩
        • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 18:44
          W ciemno zgadzam się na użycie wszystkich środków przymusu bezpośredniego 😍
          • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 20:28
            Tobie nie wstyd? Pokaż dla swojego konkubenta zdjęcie i swój wpis. Bosz, mokro w gaciach bo policemena zobaczyła.
            • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 20:51
              Pokaż dla konkubenta? I Ty niby zarabiałaś pisaniem? 😄 Weź się gramatyki naucz, przypadki poćwicz. Bo wstyd to nie umieć się poprawnie wysłowić. Mieć kij w tyłku to rzecz wybaczalna, być niedoukiem - wstyd.
              • mdro Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 20:55
                Ojtam, pani z Białegostoku jest wink
              • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:01
                Nie, wstyd to podniecać się jakimś anonimowym osiłkiem.
              • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:03
                Tobie w tyłku chyba czego innego brakuje widzę. A przyzwoitości na pewno. Rodzilaś niedawno bombelka konkubentowi jak się nie mylę i już masz ochotę na innego.
                • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:08
                  Chyba nie zauważyłaś, że wątek dotyczy seksownego stroju a nie seksownych facetów... Może konkubent się przebiera za policjanta? Nie przyszło do DLA CIEBIE do głowy?
                  • panipoczterdziestce [...] 27.11.22, 21:12
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:16
                      Prostytutka to raczej się nie podnieca zdjęciami facetów, tak jak cukiernik po pracy nie ślini się do zdjęć pączków 😄 Nawet jakbym była z tym facetem ze zdjęcia to nadal podobałoby mi się mnóstwo innych. Mojemu partnerowi też podobają się inne kobiety, od bycia ze mną w związku nie oślepł.
                      • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:23
                        To pewnie też gdzieś komentuje: Wziął bym taką.
                        Swoją drogą ciekawe.
                        W poprzednim wątku chwalisz się że na insta ktoś ci 1000 zł proponował za spotkanko. Matka trójki dzieci będąca w monogamicznym związku jak podkreśla.
                        No wiesz gru. Twój facet nie wie, co tu wypisujesz.
                        A czy powiedziałaś mu że ciężko będzie ci dotrzymać wierności w związku, bo o tym też pisałaś.
                        Ale to przecież ty nazwałaś mnie prostytutką.
                        • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:27
                          Z facetem natychmiast się podzieliłam tamta wiadomością i zadumaliśmy się wspólnie nad zawiłościami męskiej natury i tym co skłania mężczyzn do wysyłania takich wiadomości do obcych kobiet 🙄 A dochowanie wierności jest trudne, jakby bo łatwe to by nie zdarzało się tak rzadko. Ale ja lubię wyzwania smile
                          • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:32
                            Nie gru. Nie kłam. Twój facet nie wie co tu wypisujesz.
                            • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:35
                              Literalnie tutaj w tej chwili? Nie wie, ale wie że używam forum to jakby był ciekaw może poczytać. Żadna tajemnica. Że lubię mundury? Wie doskonale smile Że uważam monogamię za trudną? Wie. Wyobraź sobie, że ludzie w związku mogą ze sobą rozmawiać.
                          • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:34
                            Dochowanie wierności zdarza się rzadko w twoim świecie gru. Albo na ematce.
                            • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:38
                              Statystyki wskazują, że blisko połowa ludzi zdradziła choć raz stałego partnera/partnerkę
                              • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:39
                                Jakie statystyki?
                                • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:42
                                  Na przykład CBOS. Ale różne badania pokazują zbliżone wyniki i trend rosnący
                                  • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:42
                                    Pokaż
                                    • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:49
                                      Google nie dochodzi na Podlasie?
                                      www.wprost.pl/tylko-u-nas/405481/jak-zdradzaja-polacy.html
                                      Tu masz omówienie
                                      • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 22:03
                                        A ty wiesz że mamy 2022 rok nie 2013?
                                        Nawet tego nie czytałam bo mi się nie chce. Od razu zobaczyłam datę i wyszłam.
                                        Dla mnie sprawy są proste. Nie zachowuję się jak kuxxwa i nie podniecam obrazkami w necie. Nie chwalę się że ktoś mi proponował 1 tys za numerek. Nie jestem ambasadorką miziania na lewo i prawo jak ty i jednocześnie nie wyzywam nikogo od prostytutek na dzień dobry.
                                        Figa też zauważyła twoje niezdrowe skłonności. Cóż dodać, cóż ująć. Z kuxxxwami się nie zadaję.
                                        Ostrzegam lojalnie, że jeśli będziesz mi ubliżać, a jestem zawzięta i honorowa to nie pozostanę dłużna i oby twoje słowa nie rozsierdziły mnie na tyle, że będziesz miała do czynienia z prawdziwą władzą nie taką z obrazka. Masz moje słowo.
                                        • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 22:18
                                          No tak, w funkcjonowaniu społeczeństwa to normalnie co dwa lata się takie zjawiska zmieniają. Są też nowsze badania, poszukaj sobie - te sprzed 10 lat dają pewien pogląd na zjawisko.
                                          Na razie to Ty się czepiasz nie wiem o co 🙄 Znowu słowem o Tobie nie wspomniałam, a Ty się pultasz
                                          • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 22:29
                                            Nazwałaś mnie prostytutką. Przestań udawać. Powiedziałam ci co miałam powiedzieć. I weź to do siebie.
                                            • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 23:06
                                              I najwyraźniej bardzo chcesz wszystkim przypomnieć o tym fakcie 🙄 W ostatnim wątku sama mnie zaczepiałaś pisząc, że mam o Tobie nie wspominać. Tutaj to samo. Dla równowagi kilka razy napisałaś tutaj, że zachowuję się jak prostytutka, więc jesteśmy kwita.
                                              • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 23:32
                                                Nie jesteśmy kwita. Zaatakowałaś mnie od pierwszego mojego postu. Ty zrobiłaś to pierwsza. Później wtrąciłaś się w moją rozmowę z kimś obrażając mnie obelżywie prostacko po raz kolejny.
                                                Nie jesteśmy kwita i nie będziemy. Pamiętaj o tym. Ja już mniej więcej widzę kim jesteś i lojalnie cię ostrzegam. Nie brnij dla zachowania twarzy.
                                                • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 23:57
                                                  Ale to Ty za mną łazisz 🙄
                                                  • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 00:02
                                                    Tak, teraz tak.
                                                    Plujesz w twarz komuś na ulicy, to uważasz, że pójdzie sobie. W większości przypadków dostaniesz łomot. I nie będę się powtarzać.
                                                    Zastanów się co tu piszesz, nie tylko do mnie.
                                                    Rozmowa jest skończona.
                                  • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:48
                                    Pokaż te różne badania i CBOS.
                            • milva24 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:41
                              panipoczterdziestce napisała:

> Dochowanie wierności zdarza się rzadko w twoim świecie gru. Albo na ematce.

Choćbyś nie wiem jak zaklinała rzeczywistość dochowanie wierności zdarza się rzadko w świecie po prostu. I to nie że teraz, wcześniej też tak było. Ludzie nie są za bardzo stworzeni do monogamii. Przykładów znam dużo z życia, nie z wielkiego miasta tylko ze wsi w której się wychowałam i okolicznych, z historii, które opowiadali moi rodzice. A.to są tylko te sytuację o których wiemy czyli ktoś kogoś przyłapał albo porzucił.
                              • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:44
                                Dowody
                                • milva24 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:50
                                  Ale jakich Ty dowodów ode mnie oczekujesz? Nadal jestem tylko nickiem w necie. Co Ci da jak powiem, że dziadek babcię zdradzał? Albo żona wujka, że sobie dziecko zrobiła z innym i go zostawiła. Albo, że inny wujek kręcił z mężatką, ona się rozwiodła i była sprawa w sądzie o uznanie ojcostwa bo się zgłaszał i były mąż i mój wujek czyli mąż nr 2? Uznali, że ojcem jest wujek, ale matka mówi, że jak dorósł chłopak podobny do tego pierwszego męża? Albo, że dyrektora z podstawówki żona uciekła ze sztygarem z kopalni soli? Albo, że jak przyjeżdżali partyjni do urzędu gminy to tam jakieś akcje były z zespołem tańca ludowego? W nic z tego nie musisz mi uwierzyć i nie uwierzysz bo nie chcesz.
                                  • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:55
                                    Czyli bańka
                    • homohominilupus Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:29

> Gdybyś miała takiego pod bokiem to nie kapałaby ci ślina na obecnego tu na obra
                      > zku w necie. Czy tak nie zachowuje się prostytutka? Bo DLA mnie to żenujące.

Ty, a skąd wiesz czy ja takiego nie mam? I nadal lubię mundury?

Weź się kobieto lecz.
                      • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:30
                        To do gru było.
                        • homohominilupus Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 22:34
                          Ja wiem.
                          Ale napisałaś że jak się ma takiego pod bokiem to już na innych się nie patrzy. No więc można mieć fajnego faceta w domu i nadal lubić mundury wszelakie.
            • milva24 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 20:58
              A to w stałym związku może podniecać już tylko i wyłącznie własny partner?
              • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:09
                A chciałabyś żeby twój stały partner podniecał się laskami w necie i komentował ten fakt?
                Czy kobieta która jest w stałym związku ma trójkę dzieci i względnie niedawno rodziła oraz deklaruje że ma rodzinę nie robi świństwa swojemu partnerowi takim wpisem.
                To ja się pytam gru kto tu zachowuje się jak prostytutka. Którą nazwała mnie swego czasu.
                • milva24 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:15
                  Ja swojemu mężowi pozwalam odpalać silnik, pod warunkiem, że parkuje w moim garażu, że tak zacytuję Bernadette Maryann Rostenkowski-Wolowitz.
                  • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:19
                    Słuchaj, mnie to wisi i powiewa jak kto tam i z kim.
                    Gru nazwała mnie prostytutką, gdzie jest ambasadorką swobodnego miziania z kim popadnie i bierze w ciemno faceta z obrazka oraz zgadza się na przymus bezpośredni. Nie wiem może marzy o gwałcie. Jej sprawa. Tylko na ranyboga niech nie wyzywa nikogo od prostytutek kryształowa gru.
                    • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:23
                      Jeżeli się zgadzam to jaki gwałt 🙄 Skup się - rozmowa była o seksownych strojach, forumka wrzuciła przykład takiego stroju. Faceta tam za bardzo nie widać, ma ładne ramiona, ale równie dobrze może mieć duży brzuch i płaski tyłek. Za to mundur świetny.
                    • milva24 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:24
                      Ale co Cię tak boli, że Cię jakaś randomowa osoba w necie tak nazwała skoro, jak mniemam to nieprawda?
                      • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:29
                        Bo mnie wxxurwia ta cała gru. Jakby powiedział pewien znany coach, animuje mnie w negatywnym słowa znaczeniu.
                        Pisze że z dochowaniem wierności będzie u niej ciężko. Chwali się że mogła dostać 1 tys za numerek.
                        Ale to mnie nazwała prostytutką, bo przyznałam że wyszłam za mąż między innymi z powodu tego że mąż miał mieszkanie.
                        Zresztą gru ci zaraz wstawi moje wątki bo zawsze to robi.
                        Nie lubię tej baby. Za to co powiedziała i za to że inne jej przyklaskują. I za to że promuje złe wzorce. Nikt nie powinien brać przykładu z gru. Bądźmy trochę przyzwoicie a jeśli nie to przynajmniej nie osadzamy innych.
                        • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:33
                          Całkowicie się zgadzam. Proszę ze mnie nie brać przykładu! Drogie emamy, nie róbcie tego z domu. A poza tym kajdanki z aliexpress się zacinają xd
                        • simply_z Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 22:52
                          o chrysteee ale cię musi boleć, że komuś jednak przeszło przez myśl, że siedzisz z dziwny, zimnym facetem, głównie dlatego, że zapunktował posiadaniem mieszkania. Jak jej nie lubisz to ją wygaś, a nie rzucaj obelgami i wyzwiskami, nie wstyd ci? stara baba, matka, a zachowuje się jak przekupa.
                          • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 22:56
                            Nie wtrącaj się.
                          • geez_louise Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 23:04
                            To już druga dzisiaj, co najpierw się przyznaje do traktowania ślubu jak transakcji finansowej, a potem wszędzie widzi czyhające prostytutki 💗
                            • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 23:36
                              Czy jesteś zdrowa na umyśle? Ślub nie jest transakcją finansową. Jednym z powodów dla którego wybrałam tego kogo wybrałam był fakt posiadania mieszkania przez niego. Jednym z powodów.
                              Nie przeinaczaj faktów. Nie wtrącaj się. Nie dotyczy to ciebie i nie wyrywaj się jak Filip z konopi bo nic nie wiesz
                              • arthwen Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 15:01
                                Ty też nic nie wiesz, a jakoś nie przeszkadza ci tu pisać bzdur.
                                Tak, możemy cię ocenić na podstawie tego co sama na forum pisałaś. Z pewnością ta ocena nie jest pełna, bo mamy fragmentaryczny obraz - tym niemniej skoro się tak wystawiłaś (i to nie jeden raz) to teraz nie histeryzuj.
                  • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:24
                    O, zapisujęsmile
                • szmytka1 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:19
                  A jak rodziła dawno, to już może? Bo ja to już dawno, więc chyba bym mogła? 😁
                • azalee Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 14:18

> To ja się pytam gru kto tu zachowuje się jak prostytutka. Którą nazwała mnie sw
                  > ego czasu.

Tak gwoli scislosci, to gruuu nijak nie mozna przypisac zachowania prostytutki. Mozesz ja nazwac rozpustna, rozwiazla, libertynka, ale na boga nie prostytutka.
                  Jak juz trzymamy sie definicji, to rzeczywiscie sypianie z kims w zamian za korzysci materialne bardziej pasuje...
                  • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 17:22
                    No właśnie też się dziwię, bo na długiej liście moich wad akurat interesowności i sprzedawania się nie ma. Nawet rozwiązła specjalnie nie jestem, chyba że dla kogoś wszystko co wykracza poza beznamiętne wypięcie i dostrzeganie tylko jednego faceta na świecie to już zboczeństwo 🙄
              • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:10
                Ale że podniecać? W związku? Po urodzeniu dzieci? A idź z takimi zboczeństwami. W związku to przyzwoita kobieta się z tylko beznamiętnie wypina
                • kocynder Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:12
                  Zamyka oczy i myśli o ojczyźnie?
                  • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:17
                    O ojczyźnie mówisz? Ojczyzna... patriotyzm... armia... No ryzykownie się robi 🙄
                    • milva24 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:18
                      big_grin
                • panipoczterdziestce Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:14
                  Dokładnie gru, trzeba mieć trochę przyzwoitości, zwłaszcza gdy innych wyzywa się od prostytutek.
                  • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:21
                    Jestem nieprzyzwoita zupełnie bezpłatnie więc nie ma to nic wspólnego z prostytucją 😄
                • homohominilupus Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 21:28
                  A czego ta wariatka tak się do Ciebie przyczepiła? Jakieś osobiste urazy czy jak?

Team #arrestme😍
            • azalee Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 14:22

> Tobie nie wstyd? Pokaż dla swojego konkubenta zdjęcie i swój wpis. Bosz, mokro
              > w gaciach bo policemena zobaczyła.

A dlaczego ma jej byc wstyd?
              Gdyby to byl moj wpis bez problemu moglabym go pokazac swojemu mezowi. Normalni ludzie nie traktuja swojej seksualnosci z kamienna powaga.
              • arthwen Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 15:03
                Ba, mnie akurat mundury tak średnio, ale jakbym pokazała mężowi, to wieczorem byłby zapewne w mundurze, bo niby czemu nie tongue_out
              • gr.ruuu Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 17:24
                Normalni ludzie mogą też po prostu rozmawiać z partnerem o swoich upodobaniach, fantazjach, fetyszach i nie uważać ich za powód do wstydu
    • woman_in_love Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:21
      cokolwiek

pod warunkiem ze wypchany "portfel"
    • lella_two Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:26
      Kilt😍
      Z bardziej osiągalnych: trampki, dzinsy, tiszert.
      • ajaksiowa Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:38
        Taki który uwidoczni umięśniony tors i wąskie biodra..
    • geez_louise Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 14:39
      Ciuchy w stylu Ragnara, najlepiej sponiewieranego. Ale nie polecam z aliexpress

• ga-ti Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 15:26
        wink
      • alpepe Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 18:54
        Przeczytałam Reagana i się zdziwiłam popularnością, a potem strojem.
    • ga-ti Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 15:26
      Zapach i głos. I to 'coś'.
      A z ciuchami to różnie bywa. Jednemu seksowniej w garniaczku, innemu w dżinsach i koszulce albo bez wink
    • kocynder Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 15:30
      Seksownym ciuchem może być wszystko, co nie jest lateksowym wdziankiem rowerzysty. big_grin
      A serio: ponieważ najseksowniejszy w mężczyźnie jest jego umysł, to ciuch ma znaczenie podrzędne. Byle nie wisiał, nie był brudny itp.
      • ykke Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 22:29
        kocynder napisała:

> Seksownym ciuchem może być wszystko, co nie jest lateksowym wdziankiem rowerzys
        > ty. big_grin

Co ty tam wiesz o wdziankach rowerzysty😉
        • efka_454 Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 12:56
          Ale to chyba podchodzi pod kategorię mundur big_grin big_grin big_grin
        • arthwen Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 15:04
          O bogowie, co my tam się stało z tyłkiem? Temu po prawej...
    • migafka357 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 15:34
      Obcisłe czarne bokserki, obcisłe na tyłku klasyczne dżinsy, obcisła czarna koszulka albo biała koszula z pidwinietymi niedbale rękawami, spod których wyłaniają się opalone, mocne przedramiona.
    • mamkaantka Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 18:13
      Dżinsy i t-shirt oczywiście o ile Pan nie jest zapuszczony
    • eagle.eagle Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 20:56
      W klubach swingerskich seksowny strój faceta to klapki, slipki i koszulka...
    • ykke Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 22:20
      Dla mnie niezmiennie bojówki ( nie moro) na mocnych udach i gładki t-shirt.
      Synonimem damskich "antygwałtów" jest obecna moda dla panów w wersji eleganckiej, której istnienia pojąc nie mogę- obcisłe spodnie rurki niedociągnìete z tej obcislosci w kroku , i przykusa w rekawach marynarka, również opięta. Ble, ble, ble. Największy przystojniak wyglada w tym.jak glupek.
      • szmytka1 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 22:26
        100% zgoda
      • szarmszejk123 Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 23:09
        Tak! I jeszcze jakieś mokasyny do tego, +100 do aseksualności.
      • lella_two Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 09:52
        Też nie pojmuję.
      • efka_454 Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 13:02
        O matko! Tak! Nie wiem kto to wymyślił, ale najgorsze, że ludzie się tak ubierają i uważają, że dobrze wyglądają
      • arthwen Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 15:08
        Mnie rurki bardzo nie ruszają, pod warunkiem, że są normalnej długości. Za to te wszelkie przykrótkie portki kończące się nad (gołą!) kostką wywołują u mnie odruch wymiotny niemalże.
      • z_lasu Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 17:29
        Zgadzam się w pełni. Wychodzę jednak z założenia, że to nie starsze panie są targetem. Jeśli rówieśniczkom się to podoba to nic mi do tego. Podejrzewam, że na mój widok gdy miałam 15-20-25 lat też wielu starszych panów (i pań) się zniesmaczało, że "jak to można się tak oszpecać" (np. zakładając skórę i glany zamiast kwiecistych sukienek).
    • shmu Re: Seksowny strój dla faceta 27.11.22, 23:09
      Mundur.
    • la_felicja Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 11:59
      Sorry, ale powiedzenie że twój facet ma " ma trochę krindżowy styl jeśli chodzi o teksty i sposób bycia" to jak powiedzieć, że Putin jest ździebko agresywny.
      • z_lasu Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 17:30
        😄 👍
    • netlii Re: Seksowny strój dla faceta 28.11.22, 14:47
      Rashguard na wytrenowanym ciele!
      Tylko dolna partia maksymalnie do kolan, długi do kostek kojarzy mi się z kalesonami tongue_out

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka