Dodaj do ulubionych

Pozytywna kasjerka 馃榾

28.11.22, 22:15
Jest dla mnie 偶ywym dowodem na to, ze nawet w uniformie mo偶na wypracowa膰 w艂asny styl:
kobieta.onet.pl/wiadomosci/stala-sie-najpopularniejsza-kasjerka-w-warszawie-bawi-klientow-nakryciami-glowy/e73hrkk
P.S.: wpis niesponsorowany - nie jestem ni膮, ani jej znajom膮, ale chyba odwiedz臋 ten sklep 馃槈
Obserwuj w膮tek
    • powodzenia_juno Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 28.11.22, 22:32
      Fajne!
    • pani_tau Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 28.11.22, 22:50
      Sympatycznesmile
    • beata985 Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 28.11.22, 22:51
      Fajne...chcia艂abym mie膰 tyle odwagi i taki dystans do siebie, tylko si臋 zastanawiam...偶e te偶 jej to nie przeszkadza w pracy..
      • wisniowy_sad Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 28.11.22, 23:04
        Z regu艂y takie ozdoby s膮 lekkie jak pi贸rko - mia艂am okazj臋 nosi膰. Ci臋偶kie rzeczy i tak nie przyklei艂y by si臋 do opaski.
        • beata985 Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 28.11.22, 23:33
          Tu nie chodzi o wag臋...tylko 偶e w og贸le mam co艣 na g艂owie...no ja np. Nic nie mam, nawet bi偶uteria mi przeszkadza..
          Wiem, wiem...inni maj膮 inaczej 馃槈
      • asia.sthm Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 12:20
        > tylko si臋 zastanawiam...偶e te偶 jej to nie przeszkadza w pracy..

W siedzeniu w kasie? Jak by jej sie opaska osunela to nosa nie utnie, poprawi sobie i czesc.

Bardzo mi sie ta pani podoba, taki kwiatuszek w czesto ponurej codziennosci.
        • beata985 Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 17:49
          Praca w sklepie to nie tylko praca na kasie...przypuszczam, 偶e do innych zaj臋膰 j膮 艣ci膮ga...No i nadal...Nawet przy kasie przeszadzaloby mi to jak by si臋 zsuwala...No tak mam..
    • sueellen Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 00:11
      Pozytywnie szurni臋ta. Lubi臋 takich ludzi.

Kiedy艣 polaza艂am do szko艂y odebra膰 c贸rk臋 przebrana za pingwina. Akurat mieli艣my taki projekt charytatywny i mn贸stwo kostium贸w pingwin贸w. Teoria g艂osi, 偶e nie da si臋 nie u艣miechn膮膰 na widok pingwina. Potwierdzam. Jest prawdziwa.
      • ajaksiowa Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 08:09
        Fajne,od razu mi przyszed艂 do g艂owy smrodliwy expedient w Biedrze i kasjer z 藕a艂ob膮 za paznokciami w innej Biedrze,nie pytajcie co zrobi艂am馃様馃様馃様
        • bye-bye Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 09:29
          ajaksiowa napisa艂a:

> Fajne,od razu mi przyszed艂 do g艂owy smrodliwy expedient w Biedrze i kasjer z 藕a
          > 艂ob膮 za paznokciami w innej Biedrze,nie pytajcie co zrobi艂am馃様馃様馃様
          >

Zaryzykuj臋.
          Obgryzlas mu te pazurki?馃お
          • ajaksiowa Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 10:17
            bye-bye napisa艂a:

> ajaksiowa napisa艂a:
            >
            > > Fajne,od razu mi przyszed艂 do g艂owy smrodliwy expedient w Biedrze i kasje
            > r z 藕a
            > > 艂ob膮 za paznokciami w innej Biedrze,nie pytajcie co zrobi艂am馃様馃様馃様
            > >
            >
            > Zaryzykuj臋.
            > Obgryzlas mu te pazurki?馃お

呕eby pomy艣la艂 偶e na niego lec臋?przy tym on by艂 jaki艣 powykr臋cany czyli niepe艂nosprawny
            • bye-bye Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 12:14
              Tak, na pewno to by by艂a jego pierwsza my艣l馃檮
    • lilia.z.doliny Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 08:17
      Ale fajna kobieta smile
    • anilorak174 Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 08:24
      Lubi臋 takich pozytywnych ludzi.
      W mojej 呕abce kiedys pracowa艂 kasjer o wygl膮dzie zb贸ja. Ale by艂 tak pozytywn膮 osob膮, 偶e nie da艂o si臋 nie u艣miechn膮膰 po chwilce rozmowy.
      • alpepe Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 08:45
        W moim Kauflandzie pracowa艂 kiedy艣 ch艂opak, kt贸ry bez charakteryzacji m贸g艂by gra膰 surfera w jakim艣 filmie o kalifornijskich surferach. I by艂 przy tym takim w艂a艣nie u艣miechni臋tym cz艂owiekiem, nazywa艂am go w my艣lach sunny boy. Inni kasjerzy i kasjerki s膮 u mnie te偶 super, ale ten w艂a艣nie wygl膮da艂 jak z innej bajki.
        • azja_pl2 Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 11:27
          u mnie taki pracuje w wiejskim urzedzie. Kompletnie nie pasuje do tego miejsca smile
    • no_name33 Re: Pozytywna kasjerka 馃榾 29.11.22, 09:21
      Super pozytywna.
      Jestem w szoku, 偶e nie zosta艂a wezwana na dywanik. Niekt贸re markety maja takie "standardy" obs艂ugi, 偶e zaraz nagana by by艂a.

Brawo dla pani smile lec臋 na jej IG.

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka