Dodaj do ulubionych

Potępiona

16.08.08, 15:18
Jestem wrecz wykleta przez moja rodzicielke i czesc rodziny -bo nie
wybieram sie na wesele mojego kuzyna ( z ktorym notabene i z jego
rodziną nie mam osobitego kontaktu od bardzo dawna )Czy oni mają
mnie prawo tak potepiac i wzbudzac we mnie poczucie winy , ze jestem
taka be ,nie rodzinna, beznadziejna?Mam dosc !
Obserwuj wątek
    • monikawuwua Re: Potępiona 16.08.08, 15:25
      Boze, czy ludzie naprawde nie maja wiekszych problemów i kłopotow w zyciu??
    • luccio1 Re: Potępiona 16.08.08, 15:50
      Olej to. I tak z biegiem czasu Mama będzie potrzebować Ciebie więcej, niż Ty Jej.
      • whiteczeremcha Re: Potępiona 16.08.08, 16:50
        Twój cynizm mnie poraża! Czy ty wiesz jakie bzdury wypisujesz?
        • luccio1 Re: Potępiona 16.08.08, 17:06
          Przez ostatnie dwa lata życia moja Mama była nawpół sparaliżowana. Zajmowałem
          się Nią - wespół z Siostrą.
          Więc uwaga o cyniźmie - to chyba nie do mnie?
          • whiteczeremcha Re: Potępiona 16.08.08, 17:52
            Pocieszające jest ,że Twoje czyny nijak się mają do tego co swoją
            wypowiedzią uzmysławiasz założycielce wątku...
            • krzysztof-lis Re: Potępiona 16.08.08, 20:47

              > Pocieszające jest ,że Twoje czyny nijak się mają do tego co swoją
              > wypowiedzią uzmysławiasz założycielce wątku...

              Ta wypowiedź miała chyba uzmysłowić, że matka obrażając się na wątkotwórczynię
              robi krzywdę przede wszystkim sobie, zatem nie warto się tym przejmować...
    • gacusia1 Nie maja prawa 16.08.08, 17:12
      a Ty masz prawo do wlasynch wyborow.
      • dlania Re: Nie maja prawa 16.08.08, 17:56
        Ja byłam wyklęta za odmowę uczestniczenia w posiadówach rodzinnych - imieninach,
        świetach, popijawach bezokazyjnych... Potem tez za stanowcza odmowe
        uczestniczenia w rekreacyjnym uprawianiu działeczkiwink
        Ale wszystko to w wieku 9-14 lat, potem już nie musiałam konsultowac swoich
        planów ze starszymi, których opinie miałam głeboko. A ty chyba starsza jesteś
        niz 14 lat, nie?
    • lila1974 Mają prawo 19.08.08, 10:55
      uważać, że jestes mało rodzinna, tak jak ty masz prawo nie jechać na
      wesele - obie strony mają swoje racje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka