Dodaj do ulubionych

Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać!

22.09.08, 18:29
Dla "nie w temacie": w 8 tyg. ciąży niespodziance jestem!
Chłopca już mam, teraz ciśnienie mam na dziewczynę, zwłaszcza, że u
mnie w rodzinie, zadnej dziewuszki. Autentycznie! sami chłopcy! Teść
twierdzi, że to rodzinna presja zachowania nazwiska i dziewczynka
zdarza się tylko co trzecie pokolenie. Chyba coś w tym jest, ale nie
poddaję się... Jeszcze 7 miesięcy mam smile))
Każda informacja dobra, byleby zgodna z oczekiwaniami.
Tu mi wychodzi dziewczynka:

www.jolmys.webpark.pl/
Teraz potrzebne potwierdzenie, że ta tabelka prawdę mówismile
Z synem mi się zgodziło. Ale to za mała próba, potrzebuję większej,
bardziej reprezentatywnej. Więc bądźcie dobre koleżanki i
sprawdźcie, czy i Wam się zgadza płeć urodzonego dziecięcia.

A jak której się nie zgadza, to może się nie wpisywać smile))) w ciązy
jestem, wszystko mi wolno, fałszować wyniki też tongue_out
Obserwuj wątek
    • nie_nowa_ja Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:32
      zgadza się smilesmile
    • sebaga Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:33
      no cóż, u mnie się nie sprawdziło.
      • kalendarzowa_wiosna Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:35
        e tam, weź Sebaga policz dokładnie ile masz lat, może się pomyliłaś?
        • sebaga Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:55
          hehe, chcialabyś. No niestety się nie sprawdziło.
      • dorsanto Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:39
        Kurczę! u mnie się zgodizło! I to dwa razy!!!
    • mearulezz Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:36
      no no no -zgadza siesmile))))
    • tyssia Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:39
      U mnie sie sprawdzasmile
    • babcia47 Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:40
      ee nic sie nie zgadza..ja powinnam mieć dwie córki i wnuczkę..a tu
      same chłopy..sad(
      • fiola1 Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:45
        Zgadza się dwa razysmile
      • babcia47 Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:08
        hmm..i ja powinnam być chłopakiem..a brat siostrą!!!
    • nangaparbat3 Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:47
      Moja corka sie zgadza, ale ja powinnam byc facetem - chociaż...
    • joanah2o Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:52
      zgadza sie smile
      J.
      • mamaemmy Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:05
        zgadza sie-sprawdzane na kilku przypadkachsmile
        Jak sie nie zgadza moze faktycznie ktos mógł miec problemy ginekologiczne?
        • babcia47 Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:13
          neee..starszy syn co prawda wpadka i mógł byc przenoszony..ale na
          przestrzeni 3 miesiecy (w tym jeden w przód i jeden w tył) wychodzi
          córka..drugi syn "robiony" na termin..i dokładnie znam dzień
          poczęcia..synowa też..smile)
    • mawikt Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 18:58
      Według tej tabelki ja jestem synem, mój mąż córką a jeden z naszych synów dziewczynką.
      • bweiher Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:11
        Nooo....eeee... jakby Ci to powiedzieć...nie chcę Cię stresować w końcu w ciązy
        jesteśsmile)
        Pierwszy syn-nie zgadza się, według tabelki powinna być córka.
        Drugie...i tu nie wiem bo tak w połowie się zgadza...Powinna być córka a my mamy
        bliźniaki-chłopca i dziewczynkę,a więc ....
      • asiaiwona_1 Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:14
        Ale czy bierzemy pod uwagę obecny wiek, czy tamten, w którym się
        urodziło/ew. poczęło dziecko. Jeśli wiek gdy było poczęcie to
        tabelka mówi prawdę, jeśli obecny wiek to niestety nie. No ale dla
        spokoju wątkotwórczyni niech będzie, że zgadza się wszystko w 100%
        • kalendarzowa_wiosna Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:17
          wiek przy poczęciu! skończone lata

          sprawdziłam jeszcze siebie i mojego brata i zgadza się. Dobra
          nasza smile trzymaj się malutka
    • mor_lena Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:12
      Nie zgadza się. A problemów gin. brak. Może jestem w tych
      pozostałych 8% wink
      • lora78_pl Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:18
        Zgadza się w obu przypadkach!
    • schiraz Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:17
      Z pierwszym mi się zgadza, ale już cię nie lubię, bo jestem w ciąży i wychodzi
      mi drugi syn. Bardzo chciałam mieć córę, dopóki nie widziałam tabeli łudziłam
      się nadzieją, teraz liczę na to, że ta tabela jest do niczegosmile
      • b.jaga Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 29.09.08, 13:38
        Holllender! Z moim pierwszym się zgadza ale jestem w ciąży i mam
        nadzieję, że się nie sprawdzi bo teraz bym chciała chłopaka a nie
        drugą dziewczynę!!
    • aska2000 Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:21
      Hmmm, jak by Ci tu delikatnie ,ekhmmm, powiedzieć..?
      Ani u mnie nie wyszło, ani mojej przyjaciółce - a ma dzieci troje i pierworodna
      powinna być chłopakiem, zaś jej dwóch młodszych braci dziewczynkami..wink)

      Problemów ginekologicznych niet, ale może my też się 'łoryginalnie' w tych 8 %
      mieścimy, hehe

      Aaaaa, no i ja też powinnam być mężczyzną wg tabeli ;P

      smile
    • iberka Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:23
      u mnie wyszło,że Kuba jest dziewczynką ;P

      Iza
    • gagunia Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:26
      Wg tej tabelki mój syn powinien być dziewczynką. Ale biorąc pod uwagę mnie i
      brata - jesteśmy "tabelkowi". Teraz mam 3 miesieczny okres córkowy, może
      zaryzykuję smile
    • liwilla1 Re: u mnie sie zgadza na 75% 22.09.08, 19:26
      synek poczety we wrzesniu jak mialam skonczone 24 lata
      a teraz corka (na 95%) poczeta dokladnie na przelomie marzec/kwiecien gdy mialam
      skonczone 26 lat smile wiec jeszcze nie wiem, czy na bank sie sprawdza hihi
      ale moja mama poczela mnie we wrzesniu gdy miala skonczone 25 lat (zgadza sie)
      ale moj mlodszy brat wg tej metody powinien byc dziewczynka tongue_out
    • wieczna-gosia Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:30
      nic mi sie nie zgadza smile
    • luxure Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:31
      Z tej Twojej tabelki mnie wyszło że 7-letni syn powinien być córką a to co ma
      się urodzić to chłopiec. Rety... oby się już do końca nie sprawdziło bo też mam
      presję na córcię.
    • kalendarzowa_wiosna Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:44
      Moderatora bardzo proszę o usunięcie wpisów typu "nie zgadza" się!
      • guderianka Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:56
        A co to są "problemy ginekologiczne"?-torbiele,mięśniaki, guzy czy
        też pcso,niedrożność, brak owu itp

        Wyszło że powinnam mieć 2 synów
        Mam dwie córki
      • bweiher Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:56
        No kochana,przecież gdzieś te 8% błędu musi być smile
    • mathiola Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 19:57
      za pierwszym razem powinna być córka a był syn, za drugim razem to
      nie wiem, bo miała byc córka i jest córka... i syn, którego w tabeli
      nie przewidziano wink
    • jdylag75 Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 20:27
      U mnie sie zgadza, sprawdziłam siostrę smile potrójnie dzieciatą, zgadza sie tylko
      raz czyli 2:2
      ...
      Reszta wyników w kwietniu 2009 smile
    • przeciwcialo Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 20:46
      Sprawdziłam całą trójkę- dokładnie na odwrót smile
      • bestlafiorka Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 20:56
        u mnie sie nie zgadza tongue_out mam syna a wyszlo na odwrot
        • letizia2 Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 21:02
          U mnie się nie sparwdziło. Miał być syn jest córka, w drugim przypadku tak.
    • ania.silenter Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 21:02
      u mnie 2 razy się sprawdziłowink. W tabeli 2 x C no i mam 2 babysmile)).
    • jagoja Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 21:17
      U mnie sprawdziło się pół na pół - mam dwóch synów, a wedle tabeli powinna mieć
      dziewczynkę i chłopczyka smile.
    • yenna_m Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 21:23
      Nie moze sie sprawdzac smile
      Logicznie: z tej tabelki wynika, ze w danym miesiacu powinni rodzic sie sami
      chlopcy lub same dziewczynki (dobrze zrozumialam idee?).
      No a nijak sie to ma do rzeczywistosci smile
      • patyk.od.zosi Re: do yenny 22.09.08, 21:29

        idea w pionowej kolumnie uwzglednia tez wiek rodzicielki
        _______
        pozdr.,
        patyk+2
        • yenna_m Re: do yenny 22.09.08, 21:47
          aaaaaaa smile widać: jakaś niekumata jestem smile

          mnie sie wydawalo, ze na biologii uczyli nas, że plec dziecka nie zalezy od
          wieku rodzicielki ale od męskiego "udziału" w przedsiewzięciu wink

          jak facet jako aport wnosi X - to mamy babę, a jak Y to faceta wink

          ale moze sie teorie pozmienialy i teraz nie maja znaczenia te ichnie iksy-igreki
          ani ich masa/wielkość/żywotność/dzień wniesienia aportu wink a wiek matki smile no to
          sorry, jam niedouk smile
    • patyk.od.zosi Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 21:28

      u mnie 50/50
      jedno sie zgadza
      drugie juz nie
      _______
      pozdr.,
      patyk+2
      • yenna_m Re: Która ma dzieci - do raportu i sprawdzać! 22.09.08, 21:50
        a mnie ta tabelka przerosla wink bo daty produkcji nie pamietam wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka