Dla "nie w temacie": w 8 tyg. ciąży niespodziance jestem!
Chłopca już mam, teraz ciśnienie mam na dziewczynę, zwłaszcza, że u
mnie w rodzinie, zadnej dziewuszki. Autentycznie! sami chłopcy! Teść
twierdzi, że to rodzinna presja zachowania nazwiska i dziewczynka
zdarza się tylko co trzecie pokolenie. Chyba coś w tym jest, ale nie
poddaję się... Jeszcze 7 miesięcy mam

))
Każda informacja dobra, byleby zgodna z oczekiwaniami.
Tu mi wychodzi dziewczynka:
www.jolmys.webpark.pl/
Teraz potrzebne potwierdzenie, że ta tabelka prawdę mówi
Z synem mi się zgodziło. Ale to za mała próba, potrzebuję większej,
bardziej reprezentatywnej. Więc bądźcie dobre koleżanki i
sprawdźcie, czy i Wam się zgadza płeć urodzonego dziecięcia.
A jak której się nie zgadza, to może się nie wpisywać

))) w ciązy
jestem, wszystko mi wolno, fałszować wyniki też