limmar 29.11.07, 11:29 Czy macie, jakieś extra pomysły, na prezenty dla Waszych dzieciaków? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justi54 Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 11:45 My mamy z e-mamy to zawsze mamy a Wy tatusiowie? Odpowiedz Link Zgłoś
adellante1 Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 11:48 mamy. Kupimy im skarpetki w pieciopaku. Odpowiedz Link Zgłoś
justi54 Re: limmar 29.11.07, 12:11 Nie wiem ile lat ma twoja pociecha bo to istotne, no i od pewnego wieku płeć też zaczyna odgrywać rolę. Ja mojemu 6,5 latkowi kupiłam to o co prosił w liście do św. Mikołaja. 6 grudnia dostanie duży zestaw klocków Lego plus grę planszową Formuła 1 firmy Granna. Mały jest fanem samochodów, wszelkich samochodowych rajdów i wyścigów i na fali Kubicomanii uwielbia wszystko co ma związek z Formułą 1. Pod choinkę (u nas się mówi, że to od Aniołka) dostanie też grę "Unia Europejska" plus jeszcze coś. My zresztą zawsze staramy się spełnić marzenia syna o prezncie oczywiście w rozsadnych granicach finansowych. Do każdej okazji kupujemy tez książkę teraz myślę nad Egiptologią lub Wielką Ksiegą Smoków. Odpowiedz Link Zgłoś
xiv Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 12:12 Lego Technics Kolejka elektryczna Zdalnie sterowny helikopter Nitendo Wii Niestety - mam jednoroczną córkę, więc pewnie będzie klasycznie - osiołek na biegunach. Odpowiedz Link Zgłoś
limmar Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 12:31 Do obdarowania mam 2 swoich i jeszcze 5 bliskich nam dzieci, przedział wiekowy 2 m-ce - 7 lat. Stąd moje pytanie, bo swoim to jednak łatwiej i problemów nie będzie ale te "bliskie", to już trudniej. Pytanie całkiem poważne, więc proszę o paczkach chusteczek higienicznych czy skarpetkach nie pisać Odpowiedz Link Zgłoś
tosina Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 12:38 Witam. JAk co roku rozwazam co kupic malemym.Czesto jest tak ze ich marzenia sa natchnione, inspirowane reklamami. Sporo z nich nie wytzrymuje konfrontacji z realiami i to cos co ladnie wyglada w reklamie jest poprostu maszkarne. Tak bylo w tym roku z drzewkiem na ktore ma sie strzelac zabkami.Brzydkie , zle wykonane nie spelnia sie ani wizualnie ani praktycznie W ubieglym roku jeden z synow dostal gre-wesole drzewko.FAjna zabawa dla co najmniej dwoch osob.rzeczladnei wykonana , cieszy oko i bywa wesolo gdy graja.Inny dostal slonia ktorzy rozsiewa z dlugiej traby motylko.ZRecz tez ladnei wykonana , zabawa byla i to sporo.I jak to bywa u nas czesto wpadali mali sasiedzy by sie pobawic z moimi w to. Kiedys synkowi kupilam tez fontanne pleyskola taka co wyrzuca pileczki.Maluch potrafil sie nia bawic bardzo dlugo a co wazne dla mnie melodia w miare znosna do sluchania. Sprawdzaja sie u nas tez klocki , lego duplo lub duze wadera. No z tych to buduja juz nie tylko dlugasne drogi ale i cale osady. przy duzym ich zasobie mozna budowac nawet mebelki . Mlodzi uwielbiaja z nich budowac dowolne kolumbryny. Nie sprawdzil sie u nas Garnuszek na klocuszek.Syn go totalnie zignorowal . Zas inaczej ma sie sprawa z wszelkimi samochodzikami i hot weels i spiralami. Nigdy ich za duzo u nas .W tym roku jeden dostaje wielka krakse.Ładnie wykonana ,kolorki tez niczego sobie.Spodoba sie im takze. Jesli dziecko jest ok. roku dwoch to fajne sa tez wszelkie jezdziki. w stylu policja lub jepp .Pakuje mu w siedzenie skarby i przemierzaja pokoje. Dlugo by pisac a to tak po krotce. Odpowiedz Link Zgłoś
lambert77 Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 13:42 W tym roku trochę tego będzie 1. Koń - bujak z little tikes 2. Stonoga mająca metr pięćdziesiąt żonie się spodobała więc nie wiem dla kogo ten prezent tak naprawdę 3. Wadera taki zestaw drogi plus jakieś tam samochodziki w planach dokupienie lotniska i garażu w związku z czym pewnie się z domu wyprowadzę bo nie będzie dla mnie miejsca. No i sam niewiem co jeszcze aaaaaaa wielką ciężarówkę wywrotkę no to chyba wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś