Dodaj do ulubionych

Gwiazdkowe prezenty dla maluchów?

29.11.07, 11:29
Czy macie, jakieś extra pomysły, na prezenty dla Waszych dzieciaków?
Obserwuj wątek
    • justi54 Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 11:45
      My mamy z e-mamy to zawsze mamy a Wy tatusiowie?
      • adellante1 Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 11:48
        mamy.
        Kupimy im skarpetki w pieciopaku.
        • justi54 Re: adellante dzisiaj jest agresywny 29.11.07, 12:02
          i to wyjątkowo.
    • justi54 Re: limmar 29.11.07, 12:11
      Nie wiem ile lat ma twoja pociecha bo to istotne, no i od pewnego
      wieku płeć też zaczyna odgrywać rolę.
      Ja mojemu 6,5 latkowi kupiłam to o co prosił w liście do św.
      Mikołaja. 6 grudnia dostanie duży zestaw klocków Lego plus grę
      planszową Formuła 1 firmy Granna. Mały jest fanem samochodów,
      wszelkich samochodowych rajdów i wyścigów i na fali Kubicomanii
      uwielbia wszystko co ma związek z Formułą 1. Pod choinkę (u nas się
      mówi, że to od Aniołka) dostanie też grę "Unia Europejska" plus
      jeszcze coś. My zresztą zawsze staramy się spełnić marzenia syna o
      prezncie oczywiście w rozsadnych granicach finansowych. Do każdej
      okazji kupujemy tez książkę teraz myślę nad Egiptologią lub Wielką
      Ksiegą Smoków.
    • xiv Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 12:12

      Lego Technics
      Kolejka elektryczna
      Zdalnie sterowny helikopter
      Nitendo Wii

      Niestety - mam jednoroczną córkę, więc pewnie będzie klasycznie -
      osiołek na biegunach.
    • limmar Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 12:31
      Do obdarowania mam 2 swoich i jeszcze 5 bliskich nam dzieci, przedział wiekowy 2
      m-ce - 7 lat. Stąd moje pytanie, bo swoim to jednak łatwiej i problemów nie
      będzie ale te "bliskie", to już trudniej.
      Pytanie całkiem poważne, więc proszę o paczkach chusteczek higienicznych czy
      skarpetkach nie pisać smile
    • tosina Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 12:38
      Witam.
      JAk co roku rozwazam co kupic malemym.Czesto jest tak ze ich
      marzenia sa natchnione, inspirowane reklamami. Sporo z nich nie
      wytzrymuje konfrontacji z realiami i to cos co ladnie wyglada w
      reklamie jest poprostu maszkarne. Tak bylo w tym roku z drzewkiem na
      ktore ma sie strzelac zabkami.Brzydkie , zle wykonane nie spelnia
      sie ani wizualnie ani praktycznie
      W ubieglym roku jeden z synow dostal gre-wesole drzewko.FAjna zabawa
      dla co najmniej dwoch osob.rzeczladnei wykonana , cieszy oko i bywa
      wesolo gdy graja.Inny dostal slonia ktorzy rozsiewa z dlugiej traby
      motylko.ZRecz tez ladnei wykonana , zabawa byla i to sporo.I jak to
      bywa u nas czesto wpadali mali sasiedzy by sie pobawic z moimi w to.
      Kiedys synkowi kupilam tez fontanne pleyskola taka co wyrzuca
      pileczki.Maluch potrafil sie nia bawic bardzo dlugo a co wazne dla
      mnie melodia w miare znosna do sluchania.
      Sprawdzaja sie u nas tez klocki , lego duplo lub duze wadera. No z
      tych to buduja juz nie tylko dlugasne drogi ale i cale osady. przy
      duzym ich zasobie mozna budowac nawet mebelki . Mlodzi uwielbiaja z
      nich budowac dowolne kolumbryny.
      Nie sprawdzil sie u nas Garnuszek na klocuszek.Syn go totalnie
      zignorowal . Zas inaczej ma sie sprawa z wszelkimi samochodzikami i
      hot weels i spiralami. Nigdy ich za duzo u nas .W tym roku jeden
      dostaje wielka krakse.Ładnie wykonana ,kolorki tez niczego
      sobie.Spodoba sie im takze. Jesli dziecko jest ok. roku dwoch to
      fajne sa tez wszelkie jezdziki. w stylu policja lub jepp .Pakuje mu
      w siedzenie skarby i przemierzaja pokoje. Dlugo by pisac a to tak po
      krotce.



    • lambert77 Re: Gwiazdkowe prezenty dla maluchów? 29.11.07, 13:42
      W tym roku trochę tego będzie smile
      1. Koń - bujak z little tikes
      2. Stonoga mająca metr pięćdziesiąt żonie się spodobała więc nie
      wiem dla kogo ten prezent tak naprawdę smile
      3. Wadera taki zestaw drogi plus jakieś tam samochodziki smile w
      planach dokupienie lotniska i garażu big_grin w związku z czym pewnie się
      z domu wyprowadzę bo nie będzie dla mnie miejsca. No i sam niewiem
      co jeszcze smile aaaaaaa wielką ciężarówkę wywrotkę big_grin no to chyba
      wszystko.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka