monika_staszewska
28.07.10, 15:20
Muszę zniknąć jeszcze na trochę - potrzebne jest podreperowanie na
wyjeździe, dlatego wpadłam tylko, żeby przeprosić za tak długą
nieobecność i obiecać, że postaram się byśmy mogli już normalnie się
oglądać od 17 sierpnia.
pozdrawiam serdecznie :)
monika staszewska