jula124
02.06.04, 20:14
mój synek, który w piątek skonczy 6 tygodni od paru dni chce ciagle pic z
piersi, tzn. pije po 15 minut z kazdej piersi, po czym po pol godzinie chce
znowu, ale w sumie z tych 15 minut to ssie efektywnie polowe czasu. po czym
przysypia i go probuje budzic i ssie i znow przysypia,mam wrazenie ze synek
sie przejada, bo po karmieniu ulewa dosc mocno, wczesniej tak nie
bylo.probuje go przetrzymac, ale to nie bardzo pomaga, on chce ssac, czy to
skok rozwojowy, co robic, pomozcie, karmienie stalo sie troche meczace