nutka11_0
21.06.12, 15:05
Witam i proszę o pomoc. Zaczął pobolewać mnie trochę jak przy miesiączce brzuch , jestem prawie 5 tygodni po porodzie (cc), krwawienia już nie mam od 2 tygodni, ale jeszcze mam małe plamki na bieliźnie, choć od wczoraj trochę się nasiliło. Boję się, że to zapowiedź miesiączki, a karmię tylko piersią i chciałabym, żeby tak jeszcze przez parę miesięcy zostało. Czy wraz z pojawieniem się miesiączki laktacja zmniejszy się, czy jej w ogóle nie będzie?