Dodaj do ulubionych

Powrót do pracy

20.06.05, 09:06
Pewnie często przewija się ten temat, ale pozwole sobie jeszcze raz. :). Moja
córcia ma 4 miesiące, wracam do pracy jak będzie miała 6. I tu lawina pytań:
najważniejsze: jakie są sposoby na nauczenie picia mleka z butelki?, od kiedy
wprowadzać nowości, jak zamrażac pokarm, w czym, jak go potem przygotowywac
do podania?
Bardzo dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
Pozdrawiam,
b
Obserwuj wątek
    • ariall Re: Powrót do pracy 22.06.05, 09:11
      Nowości wprowadza się zazwyczaj po ukończeniu 6 mies. , najlepiej pojedynczo, w
      odstępie kilku dni- warzywa, owoce, lub kleiki, kaszki (kukurydziane, ryżowe).
      Zacznij wprowadzać zmiany odpowiednio wcześniej, żeby dziecko zdążyło się
      przyzwyczaić. Do butelki dobierz smoczek z małą dziurką, i próbuj, z czasem
      załapie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka