jesien72
20.06.05, 09:06
Pewnie często przewija się ten temat, ale pozwole sobie jeszcze raz. :). Moja
córcia ma 4 miesiące, wracam do pracy jak będzie miała 6. I tu lawina pytań:
najważniejsze: jakie są sposoby na nauczenie picia mleka z butelki?, od kiedy
wprowadzać nowości, jak zamrażac pokarm, w czym, jak go potem przygotowywac
do podania?
Bardzo dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
Pozdrawiam,
b