ola19721
28.02.06, 13:15
Czy to prawda, że w 6 tyg. może nastapic kryzys w wytwarzaniu pokarmu? Moja
córeczka ma 6-ty tydzien i mam wrażenie, że brakuje jej jedzonka. Zwłaszcza
wieczorami. Wyczytałam tu, ze proponowany jest odpoczynek i relaksacja. Tylko
co ma zrobic kobieta, która nie ma przy sobie szeregu pomagających w osobach
mam, teściowych itd.?