domek_1
15.11.06, 13:00
Dzień Dobry Pani Moniko! Dziękuję za odpowiedź na mój post.Mam jeszcze kilka
pytań.
Chciałam się spytać jeszcze o odstawienie smoczka. Czy to ma być zrobione
etapami czy od razu zabrać i nawet nie dac do usypiania?.Próbowałam troche bez
smoka i mała sobie zastepuje to bardzo sprawnie kciukiem,czy tak moze to
przebiegać?
Jeśli chodzi o wage małej to tygodniowy przyrost wyniósł 200g - czy to dobrze?
Ja stosuje dietę eliminacyjną - skaza białkowa u małej- czy powinnam zazywać
suplementy wapnia? Czy mogę produkty z mleka koziego lub sojowe?Moze inny
sposób na uzupełnienie wapnia?
i jeszcze jedno pytanko: Czym smarować małej buzię. Czy jest jakiś specyfik
łagodzacy objawy skazy?