pantaleta
10.12.06, 19:48
Mam pewien problem. Moja córka wylądowała ze względu na niedokrwistośc w
szpitalu. Miała obniżone łaknienie, słabo przybierała na wadze i bardzo
niechętnie piła z piersi. W szpitalu zrobili bilans, ile mała wypija
dziennie, dlatego musiałam odciągac i karmić butlą. Mała nie chce już piersi
więc odciągam cały czas i podaję z butli. Martwię się trochę, bo mała w sumie
nie zjada za dużo. Waży 5kg (ma 3 miesiące)i wypija dziennie między 500 a 600
ml. Czy to dużo? Poza tym ja mam strasznie dużo roboty z tym odciąganiem i
trochę się obawiam, że laktacja zacznie mi zanikać. Może ktoś robił podobnie
jak ja? Czy powinnam małą dokarmiać raz dziennie sztuczną mieszanką? Proszę
napiszcie, jeśli miałyście podobne doświadczenia.