pati44
08.01.07, 16:03
mam pytanie do doświadczonych koleżanek i do Pani Ekspert,
moja mała kończy niedługo 2 miesiące. W dalszym ciągu tak jak mi zalecano w
szpitalu trzymam się zasady 8 karmień dziennie. Karmię ją zazwyczaj co 3
godziny, w nocy co 3-4. Zazwyczaj, szczególnie w nocy, to ja ją budzę na
karmienie. I w związku z tym zastanawiam się jak długo należy to robić. Mała
przybiera dobrze, chociaż bez szaleństw (średnio jakieś 30g/doba aczkolwiek
raz może to być 50, raz 80 a raz 10g) no i jest karmiona wyłącznie piersią.
Czas karmienia to zazwyczaj koło 10 minut, czasem ale rzadko dochodzi do 20
minut. Jak sądzicie: budzić ją w dalszym ciągu czy czekać aż zgłodnieje? Jaka
powinna być ilość karmień na dobę dla takiego malucha?
będę wdzięczna za wszelkie porady :-)