anawa101
01.02.07, 20:46
mam dwa pytania: 1) za dwa miesiące wracam do pracy, kiedy córunia skończy
już 6 miesięcy. Jak na razie pieknie pije z cyca. Planuję więc włączyć od 6
mies. laktator ale nie wiem, czy uczyć ją picia ze smoczka czy z niekapka
(nie wyobrażam sobie jak dziecko bedzie piło, czy może odrzucić definitywnie
smoczek, robiłam już próby). A szkoda byłoby mi przerywać karmienie na czas
bycia w pracy 2) Mimo pieknego picia dziecinka niestety budzi się w nocy i...
czuwa, tak między 3-5.00. Podobno tak dzieci mają. Ja z kolei do pracy musze
wstać o 6.00. (no, mam jeszcze 2 miesiące). Po takiej nocnej jeżdzie to praca
moja nie ma sensu bo zaryję nosem. Czy sprawa długiego spania dziecka w nocy
to kwestia czasu, czy mozna poeksperymentować jakieś sposoby zasypiania,
albo "najadania" się więcej przed spaniem? Prosze o radę