31.07.07, 17:37
Witam!
drogie Panie czy karmiące mamy mogą korzystać z solarium?
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • fergie1975 Re: solarium? 31.07.07, 18:28
      mogą :)
      • kiro13 Re: solarium? 31.07.07, 19:38
        jak to?
        slyszalam ze nie!!!!!
        • fergie1975 Re: solarium? 31.07.07, 19:55
          a gdzie słyszałaś?
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=10428167&a=10441575
          • malgoska251 Re: solarium? 31.07.07, 20:16
            Bardzo dziękuję!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka