annaj7
11.09.07, 17:43
Pani Moniko,
co z ta witamina K pani zdaniem, czy pokarm matki rzeczywiście nie zawiera
wystarczajacej ilości tej witaminy czy jest to wymysł firmy
farmaceutycznej???Mam 3 letnia córeczke (kamilam ja piersia)i powiem szczerze,
że nie słyszalam o podawaniu jej przez pierwsze 3 miesiace życia dziecka. Czy
to jakaś nowa moda???