joanna238
16.10.07, 23:15
Pani Moniko prosze o zajecie stanowiska w mojej sparwie bo nie wiem
co mam sadzic na ten temat.Synek ma 13 tygodni karmiony wylącznie
piersia plus herbatki typu rumianek, bobofen, koperek, do 8 tygodnia
kupki lużne raz niekiedy 2 razy na dzień, póżniej do teraz kupki rz
na tydzień, lużne w ogromnej ilości o bardzo intensywnym zapach i
ciemniejszej barwie często prowokowane czopkiem glicerynowym, kolek
nigdy nie było, podawany DEBRIDAT 3x dziennie po 2,5 ml oraz Lakcit,
plantex bez wiekszego rezultatu.
Poza tym pojawił sie kryzys laktacyjny i do dokarmienia od
przedwczoraj zalecono Nutramigen, czy on nie pogłębi problemu i czy
może zdobić posiew kupki bo słyszałam ze niekiedy przyczyna takich
problemów mogą być bakterie w jelitach>????
Barzdzo prosze o opinie, mam zamiar to skonsultować jeszcze z innym
lekarzem, chce zaznaczyć że dziecko ładnie przybera na wadze i nie
jest ajkoś wyjatkowo niespokojne przy tych kilku dniach bez kupki,
nie ma bólów brzuszka czy kolek