asiapost
09.11.07, 19:17
moj synus ma 4,5mies karmie od samego poczatk tylko piersia maly
dobrze przybiera na wadze mamy juz sporo nocy przespanych w calosci
maly zasypia o 6(po zmianie czasu) budzi sie o 4 i o 6 na
jedzonko.od pewnego czasu spi nerwowo budzi sie wieczorem kilka razy
z placzem dostaje piers i zasypia na godz lub krocej w nocy tez juz
nie ma reguly tak jak kiedys-a trwalo to dobre 2 mies.czym moze to
byc spowodowane?dodam tylko ze maly malo spi w dzien w sumie
ok.3godz to duzo jak na niego.czy moj pokarm stracil na wartosci?
prosze o pomoc i pozdrawaim