czuszkaa
26.04.08, 19:39
bo mi dzis na spacerze gdy karmilam piesią starsze panie gratulowaly
i zachwycaly się jaką to ejstem swietna matką bo karmię i nalezy mi
się medal i takie tam...nie powiem bylo milo ale troche
niezrozumiale dla mnie. nie czuję się lepsza bo karmię w ten a nie
inny sposób. dla mnie to sprawa naturalna całkiem ze kamrię wlasnie
piersia. owszem, cudowna ale i wygodna.
a jak u was?