karolina33331 15.03.10, 20:00 Witajcie.Zblizające się Swięta spędzę sama. Czy jest tu jakać Mama chętna do wspólnego spędzenia Świąt.Perspektywa pierwszych świąt bez dzieci mnie przeraża.Piszcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zwiatrem Re: Samotna Wielkanoc 17.03.10, 23:02 przykro mi czytac, ze dzieci i ciebie spotkalo cos takiego, nie wiem gdzie mieszkasz, pewnie sie nie zobaczymy, ale nigdy nie jest tak, ze czlowiek jest calkiem sam Odpowiedz Link Zgłoś
nanai11 Re: Samotna Wielkanoc 18.03.10, 09:11 Książka dobra i będzie ok. Moje święta często sa samotne. Wiem jak wiele kobiet tak by chciało. Uwierz. Odpowiedz Link Zgłoś
kajda28 Re: Samotna Wielkanoc 18.03.10, 20:40 > Książka dobra i będzie ok. Moje święta często sa samotne. Wiem jak wiele kobiet > tak by chciało. Uwierz. Prawda.Lubię samotne, spokojne, ciche Święta. Teraz dzieciaki już w miarę duże więc i pracy przy nich coraz mniej, ale jeszcze rok czy dwa lata temu marzyłam o tym aby eks je wziął przynajmniej na kilka godzin. Niestety, na próżno się łudziłam. Odpowiedz Link Zgłoś
zwiatrem Karolino 19.03.10, 00:14 nie czytalam Twojej historii, ale dlaczego nie mozesz byc z dziecmi? Odpowiedz Link Zgłoś
karolina33331 Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 08:17 Bo ojciec zabiera je na wielkanoc.Wolę byc sama w wielkanoc niż w boże narodzenie Odpowiedz Link Zgłoś
zla.kobieta1000 Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 10:11 A ile mają lat? To pierwsza taka Wielkanoc? No i najważniejsze, co to oznacza dla Twoich dzieci? Bo jeżeli tak naprawdę są zadowolone, to chyba warto przecierpieć - jeżeli zostały przymuszone, to już przykra sprawa... Odpowiedz Link Zgłoś
zwiatrem Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 19:05 Tez kiedys stalam przed wyborem, ktore wybrac swieta,ale skonczylo sie na teoretyzowaniu, bo widzen wcale nie ma. (w sumie przykre takie koniecznosci) U mnie dzieci nie chcialy byc z ojcem nawet 5minut. Moze twoim corkom spodoba sie spedzenie swiat z ojcem. Miej nadzieje Karolinko. Odpowiedz Link Zgłoś
karolina33331 Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 12:14 dziewczyny mają 2 latka i 13 lat. W planie wychowawczym do rozwodu zgodziłam się na takie rozwiązanie, byle by nie "gotowac" im Bożego narodzenia bez mamy. Starszej córce jest przykro, ale razem zdecydowałyśmy, że lepsza wielkanoc...Młodsza nie kuma jescze świąt. Odpowiedz Link Zgłoś
kajda28 Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 20:58 > dziewczyny mają 2 latka i 13 lat. W planie wychowawczym do rozwodu > zgodziłam się na takie rozwiązanie, byle by nie "gotowac" im Bożego > narodzenia bez mamy. Starszej córce jest przykro, ale razem > zdecydowałyśmy, że lepsza wielkanoc...Młodsza nie kuma jescze świąt Nie znam sytuacji, ale czy napewno starsza córka nie jest smutna pod wpływem Twoich emocji? Jest w tym wieku że mogłaby odmówić świąt z tatą, jeżeli tego nie robi widocznie go kocha i cieszy się że z nim będzie. Wiem ze to trudne ale spróbuj zrobić tak aby nie czuła z tego powodu wyrzutów sumienia i nie wporządku względem ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś