Dodaj do ulubionych

Samotna Wielkanoc

15.03.10, 20:00
Witajcie.Zblizające się Swięta spędzę sama. Czy jest tu jakać Mama chętna do
wspólnego spędzenia Świąt.Perspektywa pierwszych świąt bez dzieci mnie
przeraża.Piszcie
Obserwuj wątek
    • zwiatrem Re: Samotna Wielkanoc 17.03.10, 23:02
      przykro mi czytac, ze dzieci i ciebie spotkalo cos takiego, nie wiem gdzie
      mieszkasz, pewnie sie nie zobaczymy, ale nigdy nie jest tak, ze czlowiek jest
      calkiem sam
      • nanai11 Re: Samotna Wielkanoc 18.03.10, 09:11
        Książka dobra i będzie ok. Moje święta często sa samotne. Wiem jak wiele kobiet
        tak by chciało. Uwierz.
        • kajda28 Re: Samotna Wielkanoc 18.03.10, 20:40
          > Książka dobra i będzie ok. Moje święta często sa samotne. Wiem jak
          wiele kobiet
          > tak by chciało. Uwierz.

          Prawda.Lubię samotne, spokojne, ciche Święta. Teraz dzieciaki już w
          miarę duże więc i pracy przy nich coraz mniej, ale jeszcze rok czy
          dwa lata temu marzyłam o tym aby eks je wziął przynajmniej na kilka
          godzin. Niestety, na próżno się łudziłam.
    • zwiatrem Karolino 19.03.10, 00:14
      nie czytalam Twojej historii, ale dlaczego nie mozesz byc z dziecmi?
    • karolina33331 Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 08:17
      Bo ojciec zabiera je na wielkanoc.Wolę byc sama w wielkanoc niż w
      boże narodzenie
      • zla.kobieta1000 Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 10:11
        A ile mają lat?
        To pierwsza taka Wielkanoc?
        No i najważniejsze, co to oznacza dla Twoich dzieci?
        Bo jeżeli tak naprawdę są zadowolone, to chyba warto przecierpieć - jeżeli
        zostały przymuszone, to już przykra sprawa...
      • zwiatrem Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 19:05
        Tez kiedys stalam przed wyborem, ktore wybrac swieta,ale skonczylo sie na
        teoretyzowaniu, bo widzen wcale nie ma. (w sumie przykre takie koniecznosci)
        U mnie dzieci nie chcialy byc z ojcem nawet 5minut.
        Moze twoim corkom spodoba sie spedzenie swiat z ojcem.
        Miej nadzieje Karolinko.
    • karolina33331 Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 12:14
      dziewczyny mają 2 latka i 13 lat. W planie wychowawczym do rozwodu
      zgodziłam się na takie rozwiązanie, byle by nie "gotowac" im Bożego
      narodzenia bez mamy. Starszej córce jest przykro, ale razem
      zdecydowałyśmy, że lepsza wielkanoc...Młodsza nie kuma jescze świąt.
      • kajda28 Re: Samotna Wielkanoc 19.03.10, 20:58
        > dziewczyny mają 2 latka i 13 lat. W planie wychowawczym do rozwodu
        > zgodziłam się na takie rozwiązanie, byle by nie "gotowac" im
        Bożego
        > narodzenia bez mamy. Starszej córce jest przykro, ale razem
        > zdecydowałyśmy, że lepsza wielkanoc...Młodsza nie kuma jescze świąt

        Nie znam sytuacji, ale czy napewno starsza córka nie jest smutna pod
        wpływem Twoich emocji? Jest w tym wieku że mogłaby odmówić świąt z
        tatą, jeżeli tego nie robi widocznie go kocha i cieszy się że z nim
        będzie. Wiem ze to trudne ale spróbuj zrobić tak aby nie czuła z
        tego powodu wyrzutów sumienia i nie wporządku względem ciebie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka