Dodaj do ulubionych

Cos dla exa;-)

22.08.04, 12:11
fakty.interia.pl/news?inf=535169

Obserwuj wątek
    • baltycki Re: Cos dla exa;-) 22.08.04, 22:36
      a moja ex zawsze cieszy sie gdy zadzwonie tongue_outPPP
      • nilka13 Coś na exa;-) 22.08.04, 23:55
        Może liczy na alimenty?
        ;-DDDDDDDDD




        To żart, nie pieńcie się od razu, plizzzzzzzzz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka