nilka13 22.08.04, 12:11 fakty.interia.pl/news?inf=535169 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
baltycki Re: Cos dla exa;-) 22.08.04, 22:36 a moja ex zawsze cieszy sie gdy zadzwonie PPP Odpowiedz Link Zgłoś
nilka13 Coś na exa;-) 22.08.04, 23:55 Może liczy na alimenty? ;-DDDDDDDDD To żart, nie pieńcie się od razu, plizzzzzzzzz Odpowiedz Link Zgłoś