IP: *.* 06.04.02, 23:17
Witam Was.. jestem samodzielna mama pol rocznej Nicole... jako nowej..wypada sie przywitac..:) wiec jeszcze raz witam Was wszystkie
Obserwuj wątek
    • Gość: Zilka Re: Witam IP: *.* 07.04.02, 10:55
      Czesc. Głupio powiedzieć, że cieszymy się widząc Cię wśród nas bo napewno przyjemne to nie jest. No ale niech będzie.A skąd jesteś?
      • Gość: paloma Re: Witam IP: *.* 07.04.02, 11:42
        Witam Marzecha! Zilka co TY mówsz????? Przecież Samodzielną Być to jest dopiero sztuka! Przecież jesteśmy dzielne, odważne, pewne siebie, pełne miłosci....:) czego nam jeszcze potrzeba? Faceta? ....nie jeden chciałby mieć taką samodzielną kobietę!.....jeszcze każda z nas spotka tego właściwego! Głowa do góry!! :)Caluski,Paloma
    • Gość: Ika Re: Witam IP: *.* 07.04.02, 19:06
      Witamy! :hello:Ika & Oskarek
      • Gość: iberia Re: Witam IP: *.* 07.04.02, 20:42
        czesc,ja tez pisze powitanie w imienu swoim i Kubeczka.....samodzielna iberia<chociaz dizs uslyszalam,ze nie jestem juz samodzielnasmile)))>
    • Gość: Joanna_S Re: Witam IP: *.* 08.04.02, 08:10
      Dzień dobrysmile)Witam Ciebie i Twoje maleństwo :-)Joasia i dzidzia jeszcze ciągle w brzuszkusmile
    • Gość: K88 Re: Witam IP: *.* 19.04.02, 21:07
      Witam Cię serdecznie w imieniu moim i Pawełka!!!!!!!!!!!:-)Pozdrawiamy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka