Gość: Marzecha IP: *.* 06.04.02, 23:17 Witam Was.. jestem samodzielna mama pol rocznej Nicole... jako nowej..wypada sie przywitac.. wiec jeszcze raz witam Was wszystkie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zilka Re: Witam IP: *.* 07.04.02, 10:55 Czesc. Głupio powiedzieć, że cieszymy się widząc Cię wśród nas bo napewno przyjemne to nie jest. No ale niech będzie.A skąd jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paloma Re: Witam IP: *.* 07.04.02, 11:42 Witam Marzecha! Zilka co TY mówsz????? Przecież Samodzielną Być to jest dopiero sztuka! Przecież jesteśmy dzielne, odważne, pewne siebie, pełne miłosci.... czego nam jeszcze potrzeba? Faceta? ....nie jeden chciałby mieć taką samodzielną kobietę!.....jeszcze każda z nas spotka tego właściwego! Głowa do góry!! Caluski,Paloma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iberia Re: Witam IP: *.* 07.04.02, 20:42 czesc,ja tez pisze powitanie w imienu swoim i Kubeczka.....samodzielna iberia<chociaz dizs uslyszalam,ze nie jestem juz samodzielna)))> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joanna_S Re: Witam IP: *.* 08.04.02, 08:10 Dzień dobry)Witam Ciebie i Twoje maleństwo Joasia i dzidzia jeszcze ciągle w brzuszku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K88 Re: Witam IP: *.* 19.04.02, 21:07 Witam Cię serdecznie w imieniu moim i Pawełka!!!!!!!!!!!Pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś