Dodaj do ulubionych

pytanie...

07.11.08, 12:24
Dziewczyny mam pytanie.Jestem samotna mama, mam 20 miesieczna córcie, i oprocz marnych alimentow niedostaje nic, i tu moje pytanie gdzie moglabym sie zwrocic o pomoc finansowa, tzn jakis zasiłek?!
Z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • samamama-live Re: pytanie... 07.11.08, 12:31
      dodam jeszcze ze w naszym kraju niemialam okazji sie wykazac w pracy bo zaraz po szkole wyjechala za granice a wrocilam juz z malą.
    • martina.15 Re: pytanie... 07.11.08, 12:45
      mops zostaje. zasilek 48 zl miesiecznie.

      lepiej postaraj sie o podwyzszenie alimentow.
      • samamama-live Re: pytanie... 07.11.08, 12:49
        czy jest mozliwosc zeby moj maz płacił alimenty na mnie?
        • mama_ameleczki Re: pytanie... 07.11.08, 17:13
          jezeli rozwod byl z orzeczenniem o jego winie
          • agus-ka Re: pytanie... 09.11.08, 22:21
            Twój mąż czy ex mąż. Jesli maż to możesz wystapić o pieniądze na
            utrzymanie rodziny, Jesli ex maż a Ty żyjesz na poziomie minimum
            socjalnego to możesz wystapić do sadu o alimenty na siebie.
    • krolowanocy Re: pytanie... 07.11.08, 18:19
      mogłabyś zwrócić się do żłobka, a potem iść do pracy smile
      • malwa200 Re: pytanie... 09.11.08, 18:58
        Kochganie,
        postaraj sie o pdwyższenie alimentów. jeśli chcesz, prześle Ci wzór
        pozwu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka