samamama-live 07.11.08, 12:24 Dziewczyny mam pytanie.Jestem samotna mama, mam 20 miesieczna córcie, i oprocz marnych alimentow niedostaje nic, i tu moje pytanie gdzie moglabym sie zwrocic o pomoc finansowa, tzn jakis zasiłek?! Z gory dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
samamama-live Re: pytanie... 07.11.08, 12:31 dodam jeszcze ze w naszym kraju niemialam okazji sie wykazac w pracy bo zaraz po szkole wyjechala za granice a wrocilam juz z malą. Odpowiedz Link Zgłoś
martina.15 Re: pytanie... 07.11.08, 12:45 mops zostaje. zasilek 48 zl miesiecznie. lepiej postaraj sie o podwyzszenie alimentow. Odpowiedz Link Zgłoś
samamama-live Re: pytanie... 07.11.08, 12:49 czy jest mozliwosc zeby moj maz płacił alimenty na mnie? Odpowiedz Link Zgłoś
mama_ameleczki Re: pytanie... 07.11.08, 17:13 jezeli rozwod byl z orzeczenniem o jego winie Odpowiedz Link Zgłoś
agus-ka Re: pytanie... 09.11.08, 22:21 Twój mąż czy ex mąż. Jesli maż to możesz wystapić o pieniądze na utrzymanie rodziny, Jesli ex maż a Ty żyjesz na poziomie minimum socjalnego to możesz wystapić do sadu o alimenty na siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
krolowanocy Re: pytanie... 07.11.08, 18:19 mogłabyś zwrócić się do żłobka, a potem iść do pracy Odpowiedz Link Zgłoś
malwa200 Re: pytanie... 09.11.08, 18:58 Kochganie, postaraj sie o pdwyższenie alimentów. jeśli chcesz, prześle Ci wzór pozwu Odpowiedz Link Zgłoś