Dodaj do ulubionych

Ile ściągać?

16.04.12, 14:53
Witam!

Jestem mamą 12dniowej córeczki i ściągam pokarm a podaję jej z butelki. Mała je ok 80-90 ml na jeden posiłek. Średnio jada 7-8 razy na dobę. Ile powinnam ściągać pokarmu? Tyle ile zjada na jeden posiłek czy maksymalną ilość jaką mi się uda tzn do opróżnienia piersi?
Obserwuj wątek
    • ishka Re: Ile ściągać? 16.04.12, 17:30
      Hej! Ściągaj max i pracuj laktatorem jeszcze "na sucho" parę minut, gdy nic nie leci. Córeczce apetyt pewnie będzie rósł szybko i najlepiej by było, gdyby nadążyła za tym Twoja laktacja smile Mleko może stać w temperaturze pokojowej 12h, w lodówce szczelnie zamknięte dobę a nawet dłużej. Jeśli mała nie będzie dawała rady zjeść wszystkiego możesz mrozić - przyda się w przypadku jakiegoś spadku laktacji u Ciebie (np. choroba czy przemęczenie) albo przy skokowym wzroście zapotrzebowania na mleko u dziecka (pierwszy około 6 tygodnia).
      Pozdrówka smile
    • bianna Re: Ile ściągać? 17.04.12, 14:55
      Ściągaj tyle ile się da, nadwyżki chomikuj bo zapotrzebowanie będzie rosnąć smile
      Najlepiej ciagnij metodą 775533, to wpływa pobudzająco na laktację.
        • 11buba Re: Ile ściągać? 22.04.12, 15:13
          syn w tym wieku też tyle jadł, czasem 690, a czasem 950, ale przeważnie ok 750, córa miesiąc była na piersi, to nie wiem, ile jadła, ale w okolicach 5 tygodni jadła w przedziale 650-850

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka