Witam wszystkich serdecznie

Jestem świeżo upieczonym tatuśkiem ... Mały Kacper ma dwa tygodnie

Oj ... chyba najbardziej wyczerpujące dwa tygodnie mojego życia
Jeszcze żona przechodzi zapalenie piersi ... uffff
Troszeczkę Was się będe radził jeżeli pozwolicie

Bo jestem jako tatuś zupełnym laikiem i troszkę mnie przeraża płacz mojego dziecka.
Moje pierwsze pytanie na dzis to :
Ile razy dziecko powinno robić kupę dziennie ?
Bo wydaje mi się, że mój Kacperek płacze przez to że nie może zrobić kupe.
Ostatni raz kupe zrobił wczoraj wieczorem. teraz ma twardy brzuszek i płacze.
Żona dała mu cyca i przestał ... ale mam obawy co do brzuszka.
Dzieki ewentualne podpowiedzi
Ela, Paweł, Kacper