Dodaj do ulubionych

mata edukacyjna - tylko...jaka?

28.11.04, 11:51
to w zasadzie pytanko dla doswiadczonych Mamus które "przerobiły'
albo "przerabiaja" temat mat edu. Chce sie poradzic zanim zakupie - a to cudo
troche kosztuje. Ktora jest najbardziej ciekawa dla dziecka, urozmaicona,
bezpieczna w "obsłudze" i trwała... i w ogóle the bestwink
Prosze o porady smile
Obserwuj wątek
    • sacreble aha, Mała ma 3 m-ce n/t 28.11.04, 11:52
    • emi29 Re: mata edukacyjna - tylko...jaka? 28.11.04, 12:15
      My mamy matę TINY LOVE Zoo De Luxe. Mały fajnie się na niej bawi i na brzuszku i
      na pleckach, chociaz juz coraz mniej chętnie, bo skończył 6 m-cy a tego typu
      rzeczy są dla młodszych maluszków. Ale polecam.
    • emi29 Re: mata edukacyjna - tylko...jaka? 28.11.04, 12:21
      Dodam jeszcze, że mata jest naprawdę fajna:kolorowa, ma fajne zwierzaczki, łatwo
      się ją składa i rozkłada. Naprawdę cieszy oko i myślę,że zainteresuje każdego
      maluszka. Dodatkowo można dokupić i zawiesić inne zabawki,albo poprostu swoje
      ulubione. Nie jest tania, bo w sklepie kosztuje 260-270. Mój mąz kupił przez
      internet za 214 zł, do tego doszły koszty przesyłki ale i tak wyszło o wiele taniej.
      • agata12 do emi29 28.11.04, 15:01
        Czy możesz napisać gdzie Twój mąż kupił ją za 214 zł? Czy w jakimś sklepie
        iternetowym czy może na allegro? Byłabym wdzięczna za jakiś namiar. Moja córcia
        ma teraz miesiąc w Święta skończy 2 miesiące i chcemy jej taką matę kupić jako
        prezent pod choinkę.
        Pozdrawiam Agata.
        • emi29 Do agata12 28.11.04, 17:45
          Mój mąż kupił ją na Allegro od Eleonor77 (
          www.allegro.pl/my_page.php?uid=480522 ). Nie wiem w jakiej jest obecnie
          cenie, ale myślę, że taniej niż w sklepie.
          Serdecznie pozdrawiam
          Emilia
          • agata12 do emi29 28.11.04, 20:01
            Bardzo Ci dziekuję.
            Pozdrawiam- agatasmile))))
      • tygrysek2004 Re: ZOO Deluxe tiny love 29.11.04, 23:38
        Zoo delux Tiny Love jest naprawde super - myślałma że pole muzyczne to
        bezsensowny bajer ale wcale nie! Jak poczytasz o zabawkach to wszedzie
        usłyszysz że stan idealny tylko lusterko porysowane - czyli UZYWANE przez
        wlasciciela oczywiście ( ta mata ma duże bezpieczne lusterko).
        Mata ma i dół i gore czyli i na brzuszku i na plecach a do tego bez problemu
        połozysz maluszka poza domem nie bojąc sie o zarazki!
        Przydal nam się też plastykowy stojak Chicco - cena 125-150zl ale na allegro
        mozna znależć przy odrobinie szczęścia za 30-40zł - To jest tylko częśc górna ,
        my stawiamy ja Tygryskowi w łózku jak sie obudzi 630-7.oo i mamy 1,5 godziny
        snu extra a Tygrys szalejewink))
    • tupelo Re: mata edukacyjna - tylko...jaka? 28.11.04, 13:00
      Jesli coreczka ma juz 3 miesiace, polecam Tiny Love Discovery Line (Sciezka
      Odkryc). Jest przeznaczona dla dzieci od 3 do 18 miesiaca zycia (podczas gdy
      inne maty Tiny Love od 0 do 10). Jest bardzo urozmaicona, sympatyczna,
      kolorowa, szeleszczaca, z lusterkiem, z wydajacymi odglosy zwierzatkami, z
      akwarium... Kosztuje ok. 170 zl. Jest super. Moja coreczka uwielbia sie na niej
      bawic.
    • klubiale1 Re: mata edukacyjna - tylko...jaka? 28.11.04, 19:40
      Polecam matę edukacyjną firmy Alexis
      www.alexis.com.pl/strona_glowna.htm
      Ceny mat wahają się ok 90zł. Ja miałam misia - na pałąku wiszą zabawki -
      grzechotki, lusterko, gryzaczki itp. Miś ma szeleszczące uszka i piszczący
      nosek. Do maty doszyte są zabawki grzechodzące, aby dziecko leżąc na brzuszku
      mogło je ciągnąć i obgryzać.
      Mata jest z milutkiego welurku, łatwo się pierze. Do pałączków można doczepiać
      inne domowe zabawki i co jakiś czas zmieniać wystrój.
      Spisywała się długo, a teraz wyczyszczona czeka na szafie kolejne dziecko.
      Jedyne czego nie miała to wygrywania melodyjek, ale można to zastąpić inną
      zabawką. Poza tym dzięki temu można ją było w całości prać (nie było ryzyka
      uszkodzenia baterii itp).
      Pozdr
    • lgosia1 Re: mata edukacyjna - tylko...jaka? 28.11.04, 21:18
      ojej ile wątków o matach... a wszędzie wklejam ten sam link, gdzie zachwycam
      się nad Tiny Love ZOO:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=16242657&a=16256555
      i tu też o macie:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=18032095&v=2&s=0
      • rhynox Re: mata edukacyjna - tylko...jaka? 28.11.04, 21:23
        A ja robię matę samodzielnie!!!
        Zainspirowała mnie szeleszcząca folia, któą zachwycił się mój synek.
        No i robię sama. Jak skończę dam znać, czy moje trudy były czegoś warte
        pozdraiwam
        • anias01 Re: mata edukacyjna - tylko...jaka? 28.11.04, 21:48
          Koniecznie napisz, czy Ci się udało wykonać matę, czy podobała się maluszkowi
          no i jak się do tego zabrałaś. Ja też zastanawiam się nad samodzielnym
          wykonaniem maty.
          Powodzenia!
          • rhynox Re: mata edukacyjna - tylko...jaka? 28.11.04, 21:56
            niech żyje twórcze podejście do życia.
            mnie wielką radość sprawia jak ją robię. Na razie naszyłam z materiału w kratkę
            kaczuszkę (ściągnęłam wzór z kuchennego fartuszkasmile...) , którą wypchałam watą
            i szeleszczącą folią żeby była taka wypukła.
            Teraz robię chłopczyka z różnych materiałów - sztruks itd, żeby były różne
            faktury. włoski zrobię ze sznureczków. W kaczkę chłopczyk będzie trzymał na
            wstążeczce. pręty zrobię z czegoś giętkiego, moja mama robi na drutach różne
            fajne laleczki itd, któe będę wymieniać.
            Acha, a w ogóle to wykorzystłam do zrobienie jej polarowy kocyk, którym
            oblokłam gąbkowy materacyk
            No, jestem z siebie dumna, choć robota dopiero się rozkręca...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka