tlewandowski1
25.12.04, 17:44
u mojego 2 miesiecznego synka nadal wystepuje sapka - zapchany nosek- 2 razy
był już odśluzowywany gdyż lekarz stwierdził że nie był dobrze odśluzowany po
porodzie ale nie przyniosło to zamierzonego efektu bo cały czas mam wrażenie
że utrudnia mu to oddychanie przez co często płacze i niespokojnie śpi. nie
wiem jak długo to jeszcze potrwa i jak moge mu pomóc oprucz tego że nawilżam
mu nosek sterimarem- woda morska bardzo proszę o informacje na ten temat