Wiecie co, załamałam się dzisiaj, jak w sklepie usłyszałam, że po
trzydziestce kobieta to już stara baba i gdzie takiej rodzić dzieci... a ja
swoje urodziłam w wieku 34 lat... czego mi się zachciało, zamiast się położyć
do trumny, to ja bobasa niańczę... rozmawiały o dziwo wcale nie małolaty,
tylko starsze (wiele starsze ode mnie) panie... kurczę, przecież teraz dzieci
rodzą nawet czterdziestki! Dziewczyny, czy ja naprawdę jestem taka stara?
Wcaaale się taka nie czuję, a nawet podobno nie wyglądam... czy moje dziecko
jak podrośnie będzie się wstydziło, że ma taką starą mamusię?.. bo te panie
tak twierdziły. To jakaś paranoja chyba, jak myślicie? A wogóle to dużo nas
jest na tym forum, takich trzydziestoletnich struszek z maleńkimi dziećmi

?
pozdrawiam